Intro

Virtualūs turnyrai ir žaidimai 22Bet

Киберспортивные ставки 22Бет
Šiuolaikinėse lažybose vis daugiau dėmesio skiriama kibernetiniam sportui. Turime omenyje komandines arba individualias varžybas virtualioje erdvėje per vaizdo ar kompiuterinius žaidimus. Kadangi daugelis pasaulio šalių, tarp jų ir Ukraina, e. sportą pripažįsta oficialia sporto šaka, lažybų organizatoriai noriai įtraukia tokius renginius į savo svetaines. 22Bet taip pat daug dėmesio skiria kibernetinio sporto lažyboms. Šios kontoros svetainėje siūlomos įvairios lažybos dėl kibersporto įvykių. Taigi šiame straipsnyje papasakosime, kokie virtualūs turnyrai ir žaidimai yra prieinami „22Bet“ ir kaip atlikti statymus už kibersportą

22bet eSporto turnyrų populiarumas

2020 m. NVS šalyse kibersporto renginius stebėjo daugiau nei 5,8 mln. unikalių žiūrovų. Palyginti su 2019 m., šis sektorius išaugo 277 proc. Tokią informaciją pateikia eSporto diagramų paslauga, analizuojanti šalies eSporto rinkos plėtrą.

Žiūrovų skaičiaus augimą kompiuterinių žaidimų sektoriuje skatina kompiuterinių turnyrų populiarėjimas ir pripažinimas kaip sporto šakos. Be to, vis daugiau kompiuterinių žaidimų entuziastų su malonumu stebi kitų varžybas ir bando išmokti jų įgūdžių. Dar daugiau, reginio požiūriu kibernetinis sportas pranoksta bet kurią sporto šaką. Kiekvienos varžybos stebina įspūdingais specialiaisiais efektais, o piniginiai prizai auga geometrine progresija. Tad nenuostabu, kad lažybų dalyvių skaičius šioje nišoje auga žaibiškai. O lažybos dėl e. sporto tapo itin populiarios tarp kompiuterinių žaidimų entuziastų.

Lažybų bendrovė „22Bet“ neatsilieka nuo naujovių ir nuolat atnaujina prieinamų eSporto disciplinų sąrašą. Platus asortimentas suteikia galimybę rinktis ir patenkina tiek pradedančiųjų, tiek profesionalų poreikius. 22Bet eSporto disciplinų ir rungtynių prieinamumas priklauso nuo turnyrų aktyvumo pasaulyje. Bendras varžybų skaičius per dieną gali siekti iki 100. Vartotojų atliktų statymų skaičius už eSportą matuojamas dešimtimis tūkstančių per dieną.

Ставки на киберспорт 22Бет

22Bet e-Sporto lažybų pasiūlymas

22bet siūlo platų e. sporto rungtynių pasirinkimą. Statymus galima atlikti prieš rungtynes – prieš rungtynes arba tiesioginio eterio režimu (apie sporto lažybas gyvai 22Bet taip pat skaitykite mūsų svetainėje). Platus įvykių sąrašas leidžia atlikti statymus tokiais formatais: nugalėtojas, dvigubas koeficientas, handicapas, bendras rezultatas, tikslus rezultatas ir kt. Galite statyti už atskirus turnyro etapus, taip pat už visą turnyrą. Statymai už vieno žaidimo ar rungtynių baigtį, vadinamieji vienkartiniai arba daugkartiniai statymai, yra kelių įvykių prognozė. Vienas iš e. sporto privalumų – dideli koeficientai. Portale taip pat yra lažybų punktas, kuriame siūloma spėti įvykių baigtį ir net laimėti pagrindinį prizą.

Populiariausi kompiuteriniai žaidimai tarp 22Bet vartotojų yra CS:GO, Dota 2 ir LoL. Turnyrai vyksta beveik kasdien ir pritraukia daugiamilijoninę auditoriją. Tai pritraukia rėmėjus, kurie nori reklamuoti savo prekės ženklą tarp čempionato žiūrovų. Todėl pastaraisiais metais kiekvieno iš turnyrų priziniai fondai išaugo kelis kartus.

Tačiau 22Bet svetainėje galite rasti ir kitų eSporto žaidimų statymų:

  • Global Offensive.
  • Tanko skyrius.
  • Žvaigždžių amatai 2.
  • FIFA.
  • Call of Duty.
  • Warcraft 3 ir t. t.

Kibernetinis futbolas, rankinis, tinklinis, ledo ritulys, kriketas ir t. t. gali būti įvardyti kaip atskira sritis. Be to, 22bet vartotojai gali žaisti lošimo kortų žaidimus, jūrines kovas, kauliukų ir kitus žaidimus, kurie vyksta realiuoju laiku tarp kibernetinio sporto žaidėjų.

Bendras statymų skaičius 22bet kibernetiniame sporte siekia šimtus ir priklauso nuo savaitės dienos. Su pasiūlymais galite susipažinti kibernetinio sporto puslapyje ir atitinkamuose poskyriuose „Linija“ arba „Gyvai“.

Ставка на киберспорт 22Бет

Statymų už e. sportą atlikimas 22Bet

Norėdami teisingai atlikti statymus už eSportą 22bet, pirmiausia turite suprasti žaidimą, pagrindines taisykles ir procesą. Pavyzdžiui, CS:GO yra šaudyklinis žaidimas ir statymai už stipriausią komandą gali padėti laimėti; Dota 2 yra strateginis žaidimas; League of Legends yra vaidmenų žaidimas su realaus laiko strategijos elementais.

Susipažinę su kiekvieno žaidimo ypatybėmis, galite peržiūrėti 22Bet svetainės funkcionalumą. Žaidėjams pateikiama išsami kibernetinių sporto varžybų statistika. Tai padeda žaidėjui atlikti analizę ir atlikti statymą. Be to, „22Bet“ vartotojams siūlo nemokamas visų rungtynių, dėl kurių priimami statymai, transliacijas.

Kibernetinės sporto lažybos yra prieinamos 24 valandas per parą ir atliekamos taip pat, kaip ir sporto lažybos 22Bet. Norėdami sudaryti statymą, turite nueiti į lažybų bendrovės svetainės skyrių „Kibersportas“ ir susirasti norimas rungtynes. Kaip minėta anksčiau, tai gali būti išankstinės rungtynės arba realaus laiko įvykis. Tada pasirinkite tinkamą įvykį (rungtynes, turnyrą), atsidarykite kibersporto įvykio turinį, raskite koeficientą, už kurį reikėtų atlikti statymą. Tada pridėkite įvykį į lažybų kortelę spustelėję koeficientą. Po to lape nurodome sumą ir patvirtiname statymą už kibernetinį sportą „22Bet“.

Savo lažybų lapelio rezultatus galite sekti asmeninėje spintoje – lažybų istorijoje. Pasibaigus varžyboms, laimėjimai bus apskaičiuoti automatiškai per 5-8 minutes, o „Gyvai“ – per 10 minučių.

Galiausiai norėtume pabrėžti, kad e. sporte reikia turėti gerą strategiją ir gerai apgalvotą taktiką. Jei neturite savo strategijos, galite naudotis profesionalų sistemomis ir patarimais. Pavyzdžiui, galite perskaityti mūsų „Lažybų mokyklos“ medžiagą, kurios nuorodą rasite viršutiniame svetainės meniu.

Aktualios naujienos