GGbet

GGbet_logo
Premija

Dabartinę premiją galite rasti lažybų bendrovės svetainėje

GGbet lažybų punkto apžvalga

GGbet – pirmoji eSporto lažybų bendrovė

Lažybų bendrovės GGbet istorija prasidėjo 2016 m., kai buvo paleista svetainė gg.bet. Taip bendrovės savininkai reagavo į didžiulį lažybų tarpininkų susidomėjimą kibernetiniu sportu ir tapo šios rinkos pionieriais. Tai, kas buvo paleista, buvo ne atskiras svetainės skyrius, o azartinių lošimų portalas, pagrįstas kibersporto varžybomis. Neoficialių šaltinių duomenimis, lažybų bendrovė kilusi iš Ukrainos. Taigi „Natus Vincere“, arba NaVi – garsiausios buvusios Sovietų Sąjungos kibernetinio sporto organizacijos, kurios būstinė įsikūrusi Kijeve, – savininkas yra glaudžiai susijęs su ofšorinės bendrovės, kuriai priklauso GG.bet, savininku.

Kad ir kaip ten būtų, GGbet aktyviai reklamuojasi rinkoje, bendradarbiauja su didžiausiomis e. sporto organizacijomis ir remia svarbiausius turnyrus. Tai leidžia biurui greitai padidinti naudotojų skaičių. Tačiau sėkmė nebūtų įmanoma, jei bendrovė nesiūlytų žaidėjams vienų geriausių sąlygų rinkoje. Kokius privalumus ir trūkumus lažybų kontoroje turi lažybų dalyviai? Tai bus aptarta šiandienos apžvalgoje.

GGbet svetainės licencija

Bukmekerių kontora GGbet naudoja tarptautinę licenciją 8048/JAZ (naudojama svetainėje gg.bet), kurią išdavė registratorius iš Kiurasao, ir vietinius leidimus. Taigi, Rusijoje kontora veikia pagal Federalinės mokesčių tarnybos išduotą licenciją Nr. 24 (2012 06 26). Ji leidžia bendrovei vykdyti azartinių lošimų veiklą. Ji taip pat valdo interneto svetainę šios šalies nacionaliniame domene.

Licencijos turėjimas yra garantija vartotojams, kad biuras laikosi sąžiningų azartinių lošimų standartų. Jei žaidėjams kyla kokių nors abejotinų klausimų, pagal sutarties sąlygas galima kreiptis pagalbos į pagalbos tarnybą. Kaip susisiekti su lažybų bendrovės GGbet atstovais, aptarsime viename iš tolesnių skyrių. Jei pagalba nepadėjo, galite kreiptis į Nyderlandų teismą (jei naudojatės tarptautine portalo versija) arba į vietos teismus (jei lažybas atliekate per svetainę vietos rinkoje).

GGbet lažybų svetainė ir programos

GGbet lažybų bendrovės interneto svetainę įvertins ir nauji, ir patyrę lažybininkai. Ji pasižymi moderniu juodai baltu dizainu, papildytu oranžine spalva. Šis derinys atrodo stilingai ir atitinka naudotojų reikalavimus juodoms temoms (nors galite pereiti prie šviesių spalvų). Be to, visa informacija yra įskaitoma. Galite pasiekti norimus skyrius per viršutinį ir apatinį meniu ir naudoti šoninius valdiklius. Dizainas pritaikytas visiems ekrano dydžiams ir teisingai rodomas populiariose naršyklėse.

Portalo funkcionalumas leidžia naudotojams analizuoti įvykius, atlikti statymus už skirtingus rezultatus, žiūrėti rungtynes internetu, atlikti pervedimus ir t. t. Svetainė veikia greitai, o tai taip pat verta pridėti prie lažybų bendrovės privalumų.

Be svetainės, GGbet siūlo žaidėjams naudotis programėlėmis, skirtomis „Android“ ir „iOS“ įrenginiams. Atsisiuntimo nuorodos pateikiamos poraštėje: „Android“ skirtą diegimo failą galite atsisiųsti iš paties portalo, o „iOS“ – iš oficialios prekyvietės. Programų galimybės yra vienodos. Jų pagalba lažybų dalyviai gali atlikti daugumą svetainėje prieinamų operacijų: vartotojai gali atlikti statymus, tvarkyti savo paskyrą, žaisti ir susisiekti su palaikymo tarnyba. Be to, programos nuolat atnaujinamos ir jų funkcionalumas plečiamas.

Naujokų registracija GGbet

Pirmasis naujų vartotojų žingsnis – susikurti paskyrą. Lažybų bendrovė GGbet, skirtingai nei jos pagrindiniai konkurentai, nesiūlo kelių būdų žaidėjams užsiregistruoti. Tačiau paskyros sukūrimo procesas nėra sudėtingas ir susideda iš kelių žingsnių: formos užpildymo puslapyje „Registracija“, duomenų įvedimo į asmeninį kabinetą ir dokumentų kopijų tapatybės patvirtinimui pateikimo.

Verta paminėti, kad lažybų bendrovė GGbet palaiko keliolika paskyros valiutų. Tai leis lažybų dalyviams pasirinkti geriausią variantą ir nepermokėti už komisinius pervedimų metu. Be to, paso patikrinimas neužtrunka ilgai. Per šį laiką žaidėjai gali susipažinti su kabineto, portalo funkcijomis ir pasirinkti įdomius įvykius išankstinėse rungtynėse.

Akcija GGbet naudotojams

Puslapyje „Premijos“ pateikiamos dabartinės ir archyvinės GGbet akcijos. Čia rasite sporto, kibernetinio sporto ir azartinių lošimų pasiūlymus. Šiame puslapyje vidutiniškai veikia iki 10 akcijų. Dėl patogių filtrų pagal atlygio tipą ir paieškos galima rasti lažybų dalyvio poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Kadangi lažybų tarpininkas GGbet dažnai atnaujina savo akcinius pasiūlymus, rekomenduojame pasitikrinti aktualias premijas kontoros tinklalapyje. Rašymo metu žaidėjai galėjo gauti:

  • Registracijos premija iki 15000 rublių*. Priskaičiuojama prie pirmojo įnašo 100%, bet ne daugiau nei nurodyta suma.
  • Pinigų grąžinimas 15 % už sporto lažybas. Mėnesio pabaigoje vartotojas gaus atlygį iki 17000 rublių*.
  • Elektroninio sporto statymų draudimas. Statymų iki 1000 rublių* draudimas: pralaimėjimo atveju žaidėjas gaus 100 % atgal į premijos sąskaitą
  • Pinigų grąžinimas 200 % nuo įmokų. Per mėnesį naudotojai gali uždirbti iki 14000 rublių* grynųjų pinigų grąžinimo forma už kiekvieną įmoką.

Išsamią informaciją apie akcijas rasite skyriuje „Premijos“.

*Arba šios sumos ekvivalentą kita valiuta.

GGbet sportas, kibernetinės sporto lažybos ir lošimai

Įžanginėje informacijoje jau buvo rašyta, kad GGbet visų pirma yra kibernetinio sporto lažybų bendrovė. Todėl svetainėje galima rasti šimtus varžybų dėl visų populiarių ir nišinių kompiuterinių žaidimų. Šias varžybas rasite kibernetinio sporto skiltyje. Galima atlikti statymus prieš rungtynes ir tiesioginius statymus, taip pat nemokamas rungtynių transliacijas. Papildomas privalumas – išsami komandų statistika.

Sporto statymus galite atlikti puslapiuose „Sportas“ ir „Gyvai“. Bendras pasiūlymų skaičius neviršija 500, t. y. gerokai mažiau nei pas konkurentus. Lažybų bendrovė GGbet daugiausia dėmesio skiria populiarioms sporto šakoms ir aukščiausioms lygoms. Kursai taip pat nebus geriausi rinkoje. Tačiau patogių įrankių, skirtų analizuoti, atlikti ir peržiūrėti statymus, prieinamumas suteikia lažybų tarpininkui pranašumą lenktynėse su kitomis lažybų bendrovėmis.

Lošimai prieinami kazino skyriuje. Puslapyje galima rasti kelis tūkstančius lošimo automatų, kortų žaidimų, ruletę, bingo ir kitų veiklų. Bukmekeris taip pat aktyviai plėtoja šį skyrių, nuolat papildydamas jį naujais pasiūlymais. Todėl naudotojai įvertins azartinių lošimų pramogas ir galės rasti įdomų žaidimą svetainėje.

Įmokų įmokėjimo ir išėmimo galimybės GGbet

GGbet naudotojai gali naudoti standartines mokėjimo priemones, kad įmokėtų ir išsiimtų pinigus iš savo sąskaitos. Deja, informacija apie mokėjimus nėra patalpinta atskirame skyrelyje ir ją galima rasti asmeniniame kabinete. Tačiau žaidėjams nereikia nerimauti, lažybų bendrovė palaiko visas populiarias paslaugas:

  • Visa ir MasterCard“ mokėjimo korteles.
  • Pervedimai į banko duomenis (galima tam tikrose šalyse).
  • Sticpay, Skrill ir Giroplay elektroninės piniginės.
  • ecoPayz, Neosurf, Sofort ir Neteller.
  • Pervedimai iš mobiliųjų sąskaitų į TELE2, Beeline, Megafon, Vodafone ir kt. (galima kai kuriose šalyse).

GGbet netaiko mokesčių už pervedimus iš/į jūsų sąskaitą, ko negalima pasakyti apie mokėjimo paslaugas. Norėdami sumažinti savo nuostolius, turėtumėte patikrinti jų taikomus mokesčius.

GGbet: Klientų aptarnavimas

Lažybų bendrovė GGbet žaidėjams suteikia standartinius kanalus, kuriais galima gauti pagalbą. Jei žaidėjai neranda atsakymų Bendrosios informacijos skyriuje, jie gali rašyti el. paštu, bendrauti pokalbiais arba skambinti nurodytu telefono numeriu. Specialistai dirba visą parą ir teikia pagalbą keliolika kalbų, įskaitant rusų. Lažybų bendrovės atstovo atsakymo laikas priklauso nuo pasirinkto kanalo. Elektroniniu paštu atsakymas vidutiniškai užtrunka 30 minučių, karštąja linija – 5 minutes, o pokalbiu – 3 minutes.

Telefonų numerius ir el. pašto informaciją rasite svetainėje (poraštėje). Pokalbis pasiekiamas prisijungus prie asmeninio profilio ir pateikiamas apatiniame dešiniajame puslapio kampe.

GGbėti galima ir internetu: Išvados apie lažybų bendrovę

GGbet yra pirmoji lažybų bendrovė (pasirodė 2016 m.), kurioje galima lažintis dėl kibernetinių sporto šakų. Todėl žaidėjai, stebintys savo mėgstamų komandų kovas populiariuose kompiuteriniuose žaidimuose, turės patogią lažybų priemonę. Be kibernetinio sporto įvykių, lažybų bendrovė siūlo vartotojams lažintis dėl sporto ir azartinių žaidimų (žaidimų automatų, kortų žaidimų, ruletės). Todėl GGbet lažybų bendrovė sudomins visus vartotojus.

Pagrindiniai lažybų bendrovės privalumai, leidžiantys jai judėti Europos rinkoje ir posovietinėje erdvėje, yra šie: patogi svetainė ir programos, įdomi kibernetinių lažybų pasiūla, visą parą teikiama pagalba keliolika kalbų ir įvairūs atsiliepimai. Bendrovės trūkumai – mažas sporto įvykių pasirinkimas ir vidutiniai koeficientai. Be to, mokėjimo būdų skaičius yra mažesnis nei geriausių konkurentų. Tačiau šie trūkumai nėra tokie kritiniai ir leidžia „GGbet“ aktyviai didinti lažybų dalyvių skaičių.

Populiariausi klausimai ir atsakymai apie GGbet:

✅ Ar GGbet turi licenciją?

GGbet yra teisėtai veikianti lažybų bendrovė. Įmonė turi Kiurasao registratoriaus išduotą licenciją, kuri leidžia jai priimti žaidėjus gg.bet. Portalo paslaugomis gali naudotis lažybininkai iš viso pasaulio. Be to, lažybų bendrovė įžengė į kai kurių šalių, kuriose nepriimamos ofšorinės licencijos, rinką. Pavyzdžiui, Rusijoje kontora gavo Rusijos federalinės mokesčių tarnybos leidimą. Čia taip pat galima rasti vietinę bendrovės interneto svetainę.

💵 Kokią registracijos premiją galima gauti GGbet?

Nauji vartotojai gali gauti gražią pradinę premiją iki 15000 rublių arba lygiavertę sumą kita valiuta. Ji įskaitoma įmokos metu ir yra lygi įmokos sumai (neviršijančiai maksimalaus atlygio). Lėšos įskaitomos į papildomą sąskaitą ir turi būti išloštos per 30 dienų. Išsamią informaciją rasite skiltyje „Premijos“.

📱 Ar žaidėjai gali naudotis GGbet mobiliąja programėle?

Žaidėjai, kurie atlieka statymus išmaniuosiuose telefonuose, gali įsidiegti GGbet mobiliąją programėlę. Atsisiuntimo nuorodas rasite svetainėje – eikite į apačią. Atkreipkite dėmesį, kad programėlė „Android“ sistemoje diegiama rankiniu būdu, o diegimo failas parsisiunčiamas iš lažybų bendrovės svetainės. Programėlę „iOS“ galima rasti „AppStore“ parduotuvėje, kurioje ją galima įdiegti automatiškai.

💳 Kokie mokėjimo būdai galimi GGbet?

Vartotojai gali įnešti ir išsiimti pinigus iš savo GGbet sąskaitos be jokių lažybų bendrovės komisinių. Šioms operacijoms galima naudoti pervedimus per „Visa“ ir „MasterCard“, elektronines pinigines „Skrill“, „Giroplay“ ir kitas, mokėjimo sistemas „Neteller“, „Neosurf“ ir kt. Taip pat kai kuriose šalyse palaikomi pervedimai per banko duomenis ir lėšų naudojimas mobiliojo ryšio operatorių sąskaitose.GGbet_logo

Dabartinę premiją galite rasti lažybų bendrovės svetainėje