Intro

„1xBet“ sistema: statymo ypatybės

Система 1хБет
Patyrę lažybininkai renkasi „1xBet“ dėl patogios statymų atlikimo paslaugos ir galimybės atlikti sudėtingus kombinuotus statymus. Pastarųjų pasirinkimas yra gana didelis, kaip rašoma straipsnyje apie statymų rūšis. Tačiau sudėtingi ekspresai, 1xBet grandinės ir sistemos yra ypač populiarūs tarp žaidėjų. Kas yra 1xBet sistema, kaip ją sudaryti ir kaip atlikti statymą, aptarsime šiame naujame straipsnyje

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia Jūsų šalyje:

1xbet sistemos koncepcija

Tarp lažybų bendrovės siūlomų kombinuotų statymų sistema yra gana sudėtingas statymas. Kad jį perprastumėte, turite įgyti patirties su paprastesniais statymais. Todėl šią lažybų rūšį rekomenduojame naudoti tik profesionalams. Statistika rodo, kad pradedančiųjų sudarytos sistemos dažnai baigiasi pralaimėjimu.

Ir taip, 1xbet sistema tai kelių ekspresų derinys, kuris žais, jei laimėsite tam tikrą skaičių pasirinkimų. Taigi, skirtingai nuo klasikinės 1xbet express, kur turi žaisti visi pasirinkimai, ši sistema leidžia ir neigiamus įvykių rezultatus.

Kad suprastumėte, kiek statymų turi būti atlikta, turite pažvelgti į sistemos dimensiją. Jis rašomas dviem skaičiais, pavyzdžiui, „2/3“ arba „2 iš 3“. Tokiu atveju kombinaciją sudaro 3 aiškūs statymai už 2 rezultatus. Kad 1xBet sistema laimėtų, mažiausiai 2 pasirinkimai turi būti laimingi. Kadangi gali būti atliekami skirtingi statymai „Parlay“, yra sudėtinga koeficientų ir laimėjimų apskaičiavimo sistema. Bukmekeris pateikia specialią schemą (lentelę) laimėjimų sumai apskaičiuoti. Svetainėje taip pat yra skaičiuoklė, skirta skaičiavimams atlikti. Pastaroji galimybė bus daug patogesnė žaidėjams, kurie tik pradeda naudotis sistemomis.

Система в 1хБет

1xbet sistemos apskaičiavimas

Kaip minėta ankstesniame skyriuje, 1xbet sistemos laimėjimams apskaičiuoti galite naudoti specialią lentelę arba skaičiuoklę. Žinoma, automatinis pelno apskaičiavimo būdas yra patrauklus variantas. Tačiau jį naudodamas žaidėjas negalės iki galo suprasti sistemos principo. Geriau išmokti apskaičiuoti šį kombinuotą statymą rankiniu būdu ir tik tada naudotis kitomis automatinėmis paslaugomis.

Pateiksime 1xbet sistemos skaičiavimo pavyzdį, naudojant statymo parinktį „2 iš 3“. Tarkime, naudotojas pastatė 900 rublių* ant 3 futbolo rungtynių:

  • „Wolfsburg“ įveiks „Red Bull“ su koeficientu 2,50 (įvykis Nr. 1).
  • „Manchester United“ įveiks „Atlantą“ santykiu 2.49 (įvykis Nr. 2).
  • „Sevilla“ į „Lille“ santykiu 1.70 (įvykis Nr. 1).

Padėjus sistemą, bus suformuotos 3 išraiškos po 2 įvykius kiekvienoje. Suma bus padalinta lygiomis dalimis tarp greitųjų statymų, po 300 rublių* kiekvienam.

Jei bus žaidžiamas 2-asis statymas, sudarytas iš 2 ir 3 įvykių, naudotojo laimėjimas bus: (1,7 * 2,49) * 300 = 1270 rublių*.

O jei visi 1xBet sistemos statymų variantai bus laimėti, tuomet galite tikėtis tokio laimėjimo: (2,5 * 2,49) * 300 + (1,7 * 2,49) * 300 + (2,5 * 1,7) * 300 =1867,5 + 1769,9 + 1275 = 3637 rubliai*.

Taigi, atlikdami sistemos statymą, žaidėjai gauna mažesnį laimėjimą nei atlikdami tradicinius greituosius statymus. Tačiau tokio tipo statymai turi didesnę sėkmės tikimybę ir laimėjimai bus didesni nei atliekant pavienius statymus. Todėl sistemos yra paklausios tarp lažybininkų.

*Arba suma, atitinkanti kitą valiutą.

Таблица расчета системы 1хБет

Sistemos pateikimas 1xBet

Sukurti sistemą „1xBet“ svetainėje yra paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti jus dominančius rezultatus iš galimų pasirinkimų skiltyse „Line“ arba „Live“. Tuomet į savo lažybų kortelę turite įtraukti bent 3 pasirinkimus ir lauke „Statymų tipai“ rasti sistemą. Prie jos bus pridėtas skaitmeninis simbolis, kuris nurodo kombinacijoje esančių statymų skaičių. Jei pasirinksite 3 pasirinkimus, lažybų tarpininkas pasiūlys 2/3 sistemą. Tada paskutinis žingsnis – nurodyti statymo sumą ir atlikti statymą.

Nors atlikti statymą su 1xBet sistema nėra sunku, reikia nepamiršti kai kurių ypatumų:

  • Minimalus rezultatų skaičius sistemoje yra 3.
  • Didžiausias pasirinkimų skaičius yra 20. Taigi didžiausias galimų rezultatų skaičius yra 184 756.
  • Lažybų tarpininkas nenustato mažiausios statymo sumos.

Tokiu būdu naudotojas gali nuspręsti, kokios rungtynės yra eilėje ar žaidime, ir suformuoti savo sistemą. Kuo daugiau įvykių yra kombinacijoje, tuo daugiau laimėjimų laukia žaidėjų 1xbet svetainėje.

Aktualios naujienos