Intro

Kas yra dvigubi 1xBet koeficientai?

Ставка двойной шанс 1хБет
Patyrę lažybininkai renkasi „1xBet“, palyginti su kitomis bendrovėmis, taip pat dėl didelio pasirinkimų skaičiaus. Jei pereisite iš puslapio „Linija“ arba „Gyvai“, kuriame rodomi įvykiai ir pagrindinės lažybų parinktys, į konkrečias rungtynes, rasite daug papildomų statymų. Be kita ko, žaidėjai pamatys dvigubus 1xbet koeficientus. Kas yra toks statymas už rungtynių baigtį? Kokios jo savybės ir kada verta naudoti tokius statymus – aprašysime naujame straipsnyje

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia Jūsų šalyje:

1xBet Double Chance: Kas tai per statymas?

Straipsnyje „Statymų tipai 1xBet“ apžvelgėme pagrindinius statymų variantus, kuriais žaidėjai gali naudotis svetainėje. Tačiau neatsižvelgėme į lažybų variantus, pagrįstus rungtynių rezultatu. Pavyzdžiui, lažybų dalyviai, pasirinkę vienkartinius statymus, gali atlikti statymus už vieną ir dvigubą rezultatą (dvigubas koeficientas), handicapą, bendrą rezultatą ir abiejų rezultatų parinktis. Tai labai išplečia žaidėjo galimybes pasirinkti tokią rungtynių prognozę, kad jis galėtų tikėtis didžiausio laimėjimo arba sumažinti galimus nuostolius.

Nauji lažybų dalyviai dažnai klausia apie dvigubuskoeficientus„1xBet“. Tai statymas, kai lažybų tarpininkas stato už 2 iš 3 galimų baigčių. Jei vienu rezultatu vartotojas pasirenka 1 komandą (P1), 2 komandą (P2) arba lygiąsias. Dvigubo rezultato atveju 1xBet (1X) lažybų variantas gali būti pirmosios komandos pergalė ir lygiosios (1X), antrosios komandos pergalė (2X) arba lygiosios, arba bet kurios komandos pergalė, išskyrus lygiąsias (12). Šie statymai lažybų bendrovės interneto svetainėje nurodyti skliausteliuose.

Выбор ставки двойной шанс 1хБет

Kaip atlikti statymą už dvigubą rezultatą „1xBet“?

Statymai už dvigubą rezultatą 1xBet yra labai populiarūs. Todėl lažybų tarpininkas juos pateikia pagrindiniame ekrane kartu su sporto įvykių sąrašu. Dvigubo rezultato statymus taip pat galite rasti nuėję į rungtynių puslapį. Čia bus rodomi visi galimi statymo pasirinkimai, įskaitant dvigubą rezultatą.

Taigi, norėdamas atlikti dvigubo koeficiento statymą „1xBet“, žaidėjas turi:

  1. Eikite į puslapį „Linija“ arba „Gyvai“. Čia turėtumėte perskaityti sporto šakas, kuriose galimi dvigubi statymai, pavyzdžiui, futbolas.
  2. Dvigubo rezultato statymą pridėkite per rungtynių apžvalgos puslapį arba eikite į konkretaus įvykio „vidų“.
  3. Nurodykite statymo sumą.
  4. Baigkite atlikti statymą paspausdami mygtuką „Place Bet“ (atlikti statymą).

Verta paminėti, kad dvigubo koeficiento tipo statymai gali būti naudojami norint surinkti ekspresus 1xbet ir kitus kombinuotus statymus. Juos rasite atskiruose mūsų svetainės straipsniuose.

Ставка двойной итог 1хБет

Kokios yra dvigubo koeficiento lažybų 1xBet ypatybės?

Naujokai dažnai pasiklysta daugybėje informacijos, kai tik susipažįsta su rungtynių statymų ir baigčių įvairove. Tai pasakytina ir apie 1xBet dvigubus koeficientus. Iš tiesų, ši lažybų galimybė turi gana paprastą skaičiavimo schemą. Be to, jis rekomenduojamas pradedantiesiems lažybų dalyviams per didesnę tikimybę, kad statymas bus atliktas. Tačiau vartotojai turėtų atkreipti dėmesį į keletą 1xbet dvigubo koeficiento ypatybių, kurias surinkome toliau:

  1. Mažesni lažybų koeficientai. „Dvigubo šanso“ statymo kiekvieno pasirinkimo koeficientai yra eilės tvarka mažesni (dažnai 2 kartus mažesni) nei vieno šanso. Taip yra dėl didelės laimėjimo tikimybės.
  2. Didesnė tikimybė laimėti statymą. Žaidėjas atlieka statymą dėl 2 baigčių iš 3 vienu metu.
  3. Dvigubą šansą 1xbet galima lažintis tik tose sporto šakose, kuriose galimos lygiosios. Pavyzdžiui, šis statymas tinka futbolui ir neįmanomas tinkliniui.
  4. Dvigubo rezultato statymas turi šias santrumpas: 1X (pirmoji komanda laimi arba lygiosios), 2X (antroji komanda laimi arba lygiosios) ir 12 (pirmoji arba antroji komanda laimi).
  5. „1xBet“ galite derinti pasirinkimus su dvigubu rezultatu.

Kyla logiškas klausimas: „Ar verta 1xBet atlikti dvigubo koeficiento tipo statymą?“ Tai priklauso nuo vartotojo įgūdžių ir gebėjimo teisingai nuspėti rungtynių baigtį. Tačiau pats lažybų formatas yra gana įdomus ir tiks tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

Aktualios naujienos