Intro

Senoji „1xBet“ versija: funkcijos ir skirtumai

1хБет старая версия
Pirmoji „1xBet“ svetainės lite versija buvo paleista 2012 m., kai bendrovė išsprendė licencijavimo klausimą. Prie platformos kūrimo dirbo azartinių lošimų rinkoje pirmaujanti interneto studija. Jos dėka svetainė, viena vertus, yra paprasta ir nesudėtinga, kita vertus, funkcionali ir daugiafunkcinė. Taigi svetainė greitai pritraukė tūkstančius gerbėjų visame pasaulyje. Tačiau projektui augant, augo ir lažybų bendrovės interneto svetainė. Tačiau tai nepatiko daugeliui žaidėjų. Todėl jie ieško senosios “ 1xBet“ versijos. Kokios jos funkcijos ir kuo senasis portalas skiriasi nuo naujojo?

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Senosios 1xbet svetainės versijos apžvalga

Paskutinį kartą „1xBet“ svetainė iš esmės atnaujinta 2019 m. Rašant šį straipsnį, 2021 m., jau vyksta naujojo portalo, kuris aktyviai siūlomas naudotojams, plėtra. Užėję į oficialią „1xBet“ svetainę, šalia logotipo pamatysite žodį „New“ ir užuominą apie greitesnės ir patogesnės portalo versijos atsiradimą.

Taigi, nuo šios dienos senoji „1xBet“ svetainės versija yra ta, kuri buvo išleista 2019 m. Jei žaidėjas ieško ankstesnės versijos, gali tik patikrinti dizainą tinklaraščiuose ir forumuose arba nueiti į tinklalapio archyvavimo paslaugą (archive.org) ir pamatyti ankstesnės svetainės nuotraukas.

Смена версии сайта 1хБет

Senoji „1xbet“ versija išsiskiria tuo, kad svetainės antraštėje yra kelių lygių meniu. Pirmajame lygyje galite pereiti į programėlių parsisiuntimo, mokėjimo būdų, statistikos arba prisijungti ar susikurti paskyrą. Antrajame lygyje pateksite į lažybų ir žaidimų skyrius. Iš viso meniu yra 14 punktų, o ankstesnėje versijoje jų buvo 9.

Darbinis ekranas padalytas į 3 dalis: centre yra sritis su informacija apie lažybas ir žaidimus, dešinėje pusėje – prisijungimo valdiklis, premijos ir svarbūs žaidimai, o kairėje pusėje – įvykių ar žaidimų filtras ir papildoma informacija apie rungtynes.

Senosios „1xBet“ svetainės privalumai – lengva navigacija (meniu ir valdiklių dėka galite greitai pereiti į norimą skyrių), intuityvi sąsaja, „responsive“ dizainas ir įvairios naršyklės (puslapiai teisingai rodomi skirtinguose naudotojų įrenginiuose). Tuo pat metu lėtas įkrovimo greitis dėl didelio skaičiaus skriptų, ekrano perpildymas įvykiais – pagrindiniai senosios „1xbet“ versijos trūkumai. Naujoje portalo versijoje pavyko išspręsti vieną iš šių trūkumų, t. y. padidinti svetainės greitį. Nors komanda turėtų toliau dirbti prie platformos optimizavimo.

1xbet senoji versija: prisijunkite prie portalo

Kaip pažymėta straipsnyje „Kaip prisijungti prie 1xbet“, šiandien vartotojams prieinamos dvi svetainės versijos – naujoji ir senoji 1xbet versija. Atnaujintas portalo dizainas ir funkcionalumas vis dar yra bandymų etape. Todėl lažybų bendrovė siūlo žaidėjams patiems pereiti prie naujosios versijos ir kol kas šio žingsnio nedaro privalomo. Taigi lažybininkai gali prisijungti prie senosios kontoros svetainės oficialiu adresu 1xbet.com.

Forumuose ir interneto svetainėse galima rasti medžiagos apie tariamai alternatyvią prieigą prie 1xbet svetainės per veidrodį. Šiuo atveju svetainės dizainas išliko senasis, kad žaidėjams būtų patogu naudotis portalu. Iš tikrųjų taip nėra. Visi oficialūs lažybų bendrovės veidrodžiai turi tokį patį dizainą kaip ir pagrindinė versija. Tai gali būti senoji arba naujoji versija. Todėl bendrovė nepalieka 1xbet veidrodinių svetainių su senomis dizaino versijomis.

1хБет новый сайт

Atnaujinimas iš senosios į naująją 1xBet versiją

Naujoji 1xbet svetainės versija turi keletą privalumų, palyginti su senąja versija. Pirma, kaip jau rašėme anksčiau, ji veikia greičiau visų tipų įrenginiuose. Antra, naujojoje versijoje lažybų funkcijų skaičius yra daug didesnis. Trečia, atsirado naujos skiltys su atsakymais į populiarius klausimus. Visa tai leidžia patogiai naudotis naująja svetainės versija.

Jei žaidėjas nusprendžia pereiti nuo senosios „1xBet“ versijos prie naujosios, verta tai padaryti:

  • Paspauskite ant žodžio „New“ šalia įmonės logotipo ir sekite iššokančiame lange pasirodžiusią nuorodą.
  • Į naršyklės adreso juostą įveskite lite.1xbet.com.

Gali būti, kad laikui bėgant naujoji versija pakeis senąją 1xbet svetainę. Tačiau nuo 2021 m. sąsajos pokytis atrodo taip.

Aktualios naujienos