Intro

Sporto lažybos iš 20Bet

Ставки на спорт 20Бет
Pagrindinė „20Bet“ veikla – lažybos dėl sporto ir kibernetinio sporto. Naudotojai gali atlikti statymus dėl daugiau nei 1 500 rezultatų daugiau nei 150 rinkų. Toks pasiūlymas negalėjo likti nepastebėtas patyrusių lažybininkų. Todėl sporto lažybos iš 20bet sulaukia aukštų nuolatinių biuro lankytojų vertinimų. Kokios yra jų savybės ir kaip atlikti sporto statymus svetainėje – aprašyta toliau.

Sporto statymai 20bet: prieš rungtynes ir žaidime

Kaip jau buvo minėta įžangoje, 20Bet savo pasiūloje turi daugiau nei 30 sporto šakų, kuriose iš viso yra 150 rinkų. Bukmekeris siūlo lažintis tiek dėl tradicinių, tiek dėl e. sporto rungtynių. Pirmuoju atveju žaidėjas gali statyti už populiarias disciplinas (futbolą, ledo ritulį, tenisą, krepšinį, boksą ir t. t.), taip pat mažiau paplitusias sporto šakas (vandens polo, kriketą, smiginį ir badmintoną). Tačiau populiariausias žaidimas svetainėje, turintis didelę tikimybę laimėti, yra futbolas. Šios sporto šakos žaidimai ir čempionatai yra populiariausi. Antruoju atveju „20Bet“ siūlo žaidėjams lažintis dėl visų populiarių kompiuterinių žaidimų. Apie juos išsamiau pakalbėsime paskutinėje straipsnio dalyje.

20Bet svetainėje galite atlikti visus populiarius sporto statymus:

  • Vienkartiniai – statymai dėl vienos sporto šakos ir vieno įvykio rezultato.
  • Express statymai – tai statymai už kelis nepriklausomus rezultatus.
  • Sisteminiai statymai – tai statymai už visą rungtynių kombinaciją.
  • Grandinės – statymai, kuriuos sudaro keli pavieniai statymai už įvykius su nepriklausomais rezultatais ir pan.

Sporto lažybas 20bet taip pat galima atlikti už įvykius prieš rungtynes ir tiesiogines rungtynes. Su įvykių pasiūlymais galite susipažinti žaidimų portalo skiltyse „Sporto lažybos“ ir „Lažybos gyvai“.

Ставки в лайве 20Бет

Lažybų dėl sporto 20Bet privalumas, be gražios 20Bet premijos, yra geri koeficientai. Jie yra vidutiniai lažybų bendrovėms, tiek lažybų prieš rungtynes, tiek lažybų gyvai. Tai bus aiškus pliusas skaitytojams, kurie nėra susipažinę su kontoros pasiūlymu.

Sporto statymų atlikimas 20Bet

Pagal lažybų kontoros taisykles sporto statymus gali atlikti tik registruoti 20Bet žaidėjai, sulaukę pilnametystės. Apie tai, kaip susikurti paskyrą ir patikrinti savo duomenis, jau rašėme atskirame straipsnyje.

Taigi pirmasis žingsnis norint atlikti statymus 20Bet – užsiregistruoti ir (arba) prisijungti prie mūsų kabineto. Tada turime nuspręsti, ar norite atlikti statymus prieš rungtynes, ar gyvai. Nuo to priklauso antrasis žingsnis – einame į puslapį „Sporto lažybos“ ir „Lažybos gyvai“ su sporto ir kibersporto įvykių pasiūla.

Kitame žingsnyje žaidėjas turi pasirinkti sporto šaką, čempionatą ir konkrečias rungtynes. Vartotojas turi perskaityti įvykių sąrašą ir pasirinkti įvykio baigtį. Tada spustelėkite koeficientą ir pasirinkimą įtraukite į lažybų kortelę. Paskutinis žingsnis – pasirinkti 20Bet sporto lažybas, kaip aprašyta pirmiau, pasirinkti statymo sumą ir atlikti statymą.

Norėdami teisingai atlikti sporto statymus, turite daug žinoti apie varžybų tipą, silpnąsias ir stipriąsias komandos ar žaidėjų puses. Norėdami atlikti statymus prieš rungtynes, o dar daugiau – atlikdami statymus žaidimo metu, turite daug laiko skirti žaidimo analizei. Pradedantiesiems rekomenduojame mūsų lažybų mokyklą, kurios nuorodą rasite meniu. Joje rasite patarimų, kaip tinkamai ir sėkmingai atlikti statymus.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad minimalus statymas „20Bet“ yra 10 JAV centų arba jų ekvivalentas kita valiuta. Turėdamas tokią žemą įėjimo ribą, kiekvienas žaidėjas gali atlikti pavienius ir kombinuotus statymus.

Спортивная ставка 20Бет

Statymai už eSportą iš 20Bet

Šiais laikais kompiuteriniai žaidimai tapo oficialia sporto šaka, o vykstančios rungtynės ir turnyrai traukia reginiu ir specialiaisiais efektais. Tad nenuostabu, kad 20Bet lažybų bendrovė šiai krypčiai skiria daug dėmesio. Lažybų bendrovės interneto svetainėje, skiltyje „Kibersportas“, lažintis dėl tokių žaidimų galite visą parą:

  • Dota 2.
  • StarCraft.
  • Counter Strike GO.
  • League of Legends.
  • King of Glory.
  • FIFA ir dar daugiau.

Dota 2, CS:GO ir League of Legends – tai populiariausi kibersporto turnyrai, sutraukiantys milijoninę auditoriją. Todėl šių varžybų skaičius „20Bet“ svetainėje yra didžiausias. Bendras visų lažyboms skirtų žaidimų skaičius viršija šimtą.

Statymai už kibernetinį sportą „20Bet“ yra formuojami panašiai kaip ir sporto lažybos. Galite atlikti statymus už atskiras rungtynes ir visą turnyrą, atlikti pavienius statymus arba express statymus, atlikti statymus prieš rungtynes arba realiuoju laiku. Lažybų bendrovė siūlo gerus koeficientus ir nuolat plečia savo pasiūlą. Todėl patyrę žaidėjai galės rasti visus populiarius kompiuterinių žaidimų turnyrus.

Atliekant eSporto lažybas – kaip ir įprastame sporte – reikia atidžiai analizuoti rungtynes, naudoti protingą taktiką ir veiksmingą strategiją. Šių žinių galite gauti mūsų svetainėje, lažybų mokyklos skyriuje.

Aktualios naujienos