Intro

Kaip ištrinti savo 22Bet paskyrą?

Личные данные 22Бет
Jei jums įdomu, kaip ištrinti savo 22Bet lažybų sąskaitą, vadinasi, arba pralaimėjote didelę sumą ir norite baigti lažybas, arba nusprendėte žaisti saugiai ir patikrinti visus galimus išsigelbėjimo kelius prieš pradėdami lažintis su 22Bet. Tačiau tai ne vieninteliai atvejai, kai verta pasirūpinti asmeniniais duomenimis. Žaidėjas turėtų įsitikinti, kad visa jo asmeninė informacija nebus perduota trečiosioms šalims ir panaudota be jo žinios. Taigi šiame straipsnyje sužinosite, kaip ištrinti 22Bet paskyrą.

Kokiais būdais galima ištrinti 22Bet paskyrą?

Primindami nuvalkiotą anekdotą, turime 2 naujienas (bet abi jos nėra labai teigiamos): neįmanoma ištrinti 22Bet paskyros visiškai su visais duomenimis. Biuras veikia ofšorinės registracijos pagrindu. Tarptautinė licencija Kiurasao buvo išduota 2018 11 18 ir galioja 5 metus, t. y. iki 2023 m. Biuras neturi jokių kitų licencijų, biuras nėra reguliuojamas Ukrainoje ir Rusijoje. Todėl „22Bet“ svetainė Rusijos Federacijos teritorijoje yra užblokuota. Atitinkamai negalime būti 100 % tikri, kad jūsų duomenys yra saugioje vietoje. Tačiau yra ir gerų naujienų: per visą lažybų bendrovės veiklos laiką nebuvo nė vieno precedento, kai žaidėjų duomenys buvo atskleisti net po to, kai jie buvo užblokuoti dėl naudojimo taisyklių pažeidimo.

Taigi, deja, ištrinti „22Bet“ profilio su visais žaidėjo asmeniniais duomenimis ir lažybų istorija neįmanoma. Kad ir kaip atkakliai jos ieškotumėte, profilio nustatymuose šios funkcijos nerasite. Ji paprasčiausiai neegzistuoja. Jei pateiksite užklausą „22Bet“ techninės pagalbos tarnybai, tikriausiai gausite tokį atsakymą: „Mes negalime ištrinti jūsų paskyros, tačiau galite ja nebesinaudoti“.

Настройки профиля 22Бет

Pagal mūsų Taisykles ir sąlygas, jei 90 dienų savo profilyje nevykdysite jokios veiklos, jūsų paskyra bus deaktyvuota. Taigi, jei 3 mėnesius nieko nedarysite ir neprisijungsite prie savo profilio, jūsų paskyra bus įšaldyta. Būtent „įšaldyta“, nes jei norite, prieigą vis tiek galite atkurti. Taip biuras suteikia žaidėjui savotišką draudimą skubotų veiksmų atveju (pavyzdžiui, didelis pralaimėjimas ir noras nedelsiant nutraukti lošimo veiklą). Be to, kai kurie lažybininkai teminiuose forumuose dalijosi, kad prie savo paskyros be jokių problemų galėjo prisijungti net po 4 mėnesių. Kitaip tariant, nėra jokio patvirtinimo, kad paskyra bus „įšaldyta“ automatiškai.

Be neaktyvumo, yra ir greitesnių būdų užblokuoti paskyrą. Tai tinka žaidėjams, kuriems lažybos tapo blogu įpročiu ir jie nori su tuo baigti, tačiau nėra tikri dėl savo ištvermės. Išprovokuoti 22Bet profilio užblokavimą galite pažeisdami vidines naudojimo taisykles. Tarp jų yra šios:

  • Lažybos dėl sutartų rungtynių.
  • Naudojimasis įvairiomis sukčiavimo schemomis, statymai už „šakutes“.
  • Būti tiesioginiu žaidimo ar rungtynių dalyviu ir daryti įtaką rezultatui (tai taikoma treneriams ir teisėjams).
  • Bandymas susikurti kelis profilius.

Tai radikalesni metodai, po kurių kelio atgal nebėra. Jei paskyrą užblokuoja biuras, dažniausiai ji užblokuojama visam laikui. Be to, lažybų bendrovės gali keistis informacija apie sukčių ir pažeidėjų paskyras, todėl lažybų pasaulis jums bus uždarytas ne tik 22Bet, bet ir kituose lažybų punktuose.

Запрос администратору 22Бет

Kaip ištrinti savo duomenis iš „22Bet“?

Kaip jau rašėme aukščiau, Ukrainos, Rusijos ir kitų šalių piliečiams nėra jokių teisinių garantijų, kad jų duomenys bus visam laikui ir negrįžtamai ištrinti. Be to, lažybų bendrovės turi tokią tendenciją, kad vartotojų asmeninius duomenis saugo mažiausiai 10 metų. Taip jie pirmiausia apsidraudžia nuo kelių paskyrų kūrimo (kai vienas žaidėjas susikuria kelis profilius). Tai draudžia lažybų bendrovės „22Bet“ taisyklės ir tokios paskyros bus nedelsiant užblokuotos. Antra, lažybų punktai gali tarpusavyje keistis informacija apie sukčiautojus ir pažeidėjus, kad iš anksto apsisaugotų nuo jų machinacijų.

Vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, tai ištrinti visą galimą kontaktinę informaciją (telefono numerius, el. paštą ir pan.) iš savo asmeninės spintos prieš nuspręsdami baigti lošimų pasaulį. Tačiau ne visą informaciją galima ištrinti iš savo profilio. Kai kurie laukai yra blokuojami. Taip pat turėtumėte nusiųsti prašymą techninei pagalbai, kad po 3 mėnesių įšaldytų jūsų paskyrą. Deja, kito veiksmingo būdo ištrinti savo duomenis iš „22Bet“ nėra.

Aktualios naujienos