Zulabet

Zulabet_logo
Premija

100€

Užsiregistravę Zulabet, naudokite reklaminį kodą ir gaukite individualią premiją iki 100 €/$! Zulabet įmokas ir išimti laimėjimus galima visame pasaulyje populiariausiais mokėjimo būdais.

Nauja „Zulabet“ svetainė

Adreso pakeitimas – ne vienintelis pokytis. Taip pat buvo supaprastintos registracijos ir patikrinimo procedūros. Kadangi šios procedūros užima labai mažai laiko, nauji žaidėjai gali greitai užsiregistruoti ir patvirtinti savo tapatybę, o tada pradėti žaisti. Pagalbos komanda taip pat dirba efektyviau ir atidžiau reaguoja į klientų užklausas. Svetainės išvaizda ir skyriai per daug nepasikeitė.

Registracija Zulabet

Zulabet yra lažybų kontora, kuri siūlo registraciją per mobiliąsias programėles iOS ir Android, mobiliąją išteklių versiją arba oficialią svetainę. Sąskaitos atidarymas atliekamas 3 etapais: vartotojo informacijos užpildymas; veiksmo patvirtinimas; identifikavimas.

1 žingsnis. Asmens duomenų nurodymas

Paspaudus bordo spalvos mygtuką „Registracija“, žaidėjas mato formą, kurią reikia užpildyti: vardą; pavardę;; el. pašto adresą; slaptažodį; mobiliojo telefono numerį; gimimo datą; akcijos kodą (jei yra). Atidarant paskyrą, norint įveikti captcha, prašoma pasirinkti mygtuką „Aš nesu robotas“. Klientas taip pat pažymi langelį, kad sutinka su taisyklėmis ir privatumo politika. Paspaudus mygtuką „Registruotis“, sistema parodo pranešimą su instrukcijomis, ką daryti toliau.

2 žingsnis. Registracijos patvirtinimas mobiliojo telefono numeriu arba el. pašto adresu

Kliento nurodyti duomenys išsiunčiami: SMS kodas su patvirtinimu (reikia įrašyti į laukelį registracijos metu); El. laiškas su nuoroda (nuoroda profiliui aktyvuoti). Patvirtinus paskyrą, lieka trečiasis etapas – tapatybės patikrinimas. Nepatikrinus tapatybės neįmanoma atlikti įmokų ir statymų „Zulabet“ lažybų punkte. Registruotis gali tik Rusijos Federacijos piliečiai (ir tik su rusišku pasu).

3 etapas. Tapatybės nustatymas

Pirmą kartą prisijungęs prie paskyros, naudotojas viršutiniame dešiniajame kampe mato raudoną mygtuką „Tęsti tapatybės nustatymą“. Paspaudus jį, sistema pasiūlo formą su 3 parinktimis: supaprastintas identifikavimas; pilnas; Per „Valstybines paslaugas“. Procedūros formatai skiriasi, o tai turi įtakos premijos limitams ir sumoms. Naujokams siūlomas supaprastintas tapatybės nustatymas, nes nereikia niekur eiti. Žaidėjams, kurie ketina dirbti su didelėmis pinigų sumomis, geriau rinktis pilną patvirtinimą.

Supaprastintas identifikavimas per svetainę

Asmeninės informacijos skiltyje naudotojas užpildo langelius: paso numeris ir serija; gimimo data; pasą išdavusi institucija; lytis;; paso išdavimo data; gimimo vieta; TIN; gyvenamosios vietos registracija (nuolatinės gyvenamosios vietos adresas); SNILS. Ši informacija patvirtinama įkeliant paso nuotraukas (sklaidą, puslapį su propiska). Paspaudus „Identifikuoti“ informacija siunčiama saugumo tarnybai. Po patikrinimo išsiunčiamas pranešimas.

Registracijos premija iki 100 EUR

Zulabet registracijaZulabet registracija

Identifikavimas per GosServices

Savotiškai supaprastinta, tačiau Zulabet.ru ji išryškinama specialioje skiltyje. Norėdami identifikuoti savo lažybų bendrovės sąskaitą per Gosuslugi.ru, turite turėti patvirtintą profilį GU. Paspaudus „Patvirtinti identifikavimą“, naudotojas nukreipiamas iš savo asmeninės paskyros į autorizaciją GU. Prisijungę prie savo profilio, turite užpildyti savo duomenis ir patvirtinti.

Visiškas autentiškumo patvirtinimas per antžemines tarnybas

Atliekamas centruose: „Svyaznoy; Kontaktas. Su savimi turite turėti pasą. Tapatybės nustatymo PIRMOJE KUPYJE – Mobilioji kortelė per „Svyaznoy“ kaina yra 300 rublių. Sistemos „Kontakt“ biuruose paslaugos kaina yra 150 rublių. Jei jau turite patvirtintą ir identifikuotą paskyrą Pirmojoje UUPIS (registracija „1xStavka“ arba „Parimatch“), jums nieko nereikia daryti iš naujo. Atidarant sąskaitą pakanka nurodyti anksčiau naudotą mobiliojo ryšio numerį. Už paskyros registraciją lažybų kontora siūlo nemokamą statymą iki 15 000 rublių (o su akcijos kodu – 1 500). Į premijinę sąskaitą pervedama 10 % nuostolių kaip grynųjų pinigų grąžinimas.

Asmeninis kabinetas

Norėdamas prisijungti prie „Zulabet“ svetainės, klientas paspaudžia viršutiniame dešiniajame kampe esantį mygtuką „Prisijungti“. Zulabet RU svetainėje rodoma forma, kurioje prašoma nurodyti: prisijungimo vardą (arba el. pašto adresą); slaptažodį. Viršutinėje juostoje naudotojas mato informaciją: dabartinę sąskaitos būklę (realiais ir premijiniais rubliais); mygtuką pereiti į skiltį „Papildyti“; koeficientų, kalbos, laiko formato nustatymus. Paspaudus meniu „Mano paskyra“, sistema parodo išskleidžiamąjį sąrašą su skyriais: „Pervedimų istorija“; „Asmeniniai duomenys“; „Statymų istorija“; „Išimti iš sąskaitos“; „Prašymas administratoriui“; „Išeiti“. Lažybų teikėjo asmeniniam kabinetui pasiekti galima naudotis mobiliosiomis programėlėmis, skirtomis „Android“ arba „iOS“ sistemoms.

Zulabet sąskaitos papildymas

Zulabet.ru žaidėjų įmokų ir išėmimo iš Zulabet.ru būdai pateikiami skyriuje „Mokėjimai“ (ir yra pasiekiami asmeninėje erdvėje po paskyros identifikavimo). Naudojantis banko kortelėmis siūloma įmokėti nuo 100 iki 595 000 rublių. Komisinių mokesčių nėra, įskaitymo terminai – nuo 1 minutės. Galimybė naudotis: „Visa“; „MIR“; „Mastercard. Iki 595 000 rublių galima įnešti per „Alfa Bank“ internetinės bankininkystės paslaugą be mokesčių. Įmokoms atlikti taip pat naudojamos elektroninės piniginės (be mokesčių): „TSUPIS“ – nuo 100 iki 595 000 rublių; „Kiwi“ – nuo 100 iki 15 000; „JuMoney“ – nuo 100 iki 15 000 rublių; „Webmoney“ – nuo 100 iki 15 000 rublių. „Mobilioji komercija“ siūlo įmokėti pinigus per kelias sekundes, tačiau su apribojimais: „Megafon“ – iki 15 000 rublių, 13,5 % komisinis mokestis; „Beeline“ — iki 5 000 rublių, 11,99 % + 10 rublių; MTS – iki 15 000 rublių, 11 %; „Tele2“ – iki 15 000 rublių, 8,5 %.

Išankstinė rungtynių linija

Bukmekerių kontora „Zulabet.ru“ siūlo daugiau nei 20 sporto šakų, tarp kurių, be populiariausių, rasite: motociklų lenktynes; dviračių sportą; paplūdimio tinklinį; smiginį; softbolą; beisbolą. 7 skyriaus taisyklėse pateikti 30+ sporto varžybų rezultatai: persvara; lygiųjų trukmė; bendras rezultatas nuo … iki … minutės; pirmas įvartis į savo vartus; žaidėjų rezultatų palyginimas turnyro pabaigoje; rungtynių pertrauka; handicapas; dvigubas šansas; suminiai rezultatai ir kt. Norėdami pamatyti skirtumą, spustelėkite įvykio pavadinimą ir pereikite į puslapį, kuriame išsamiai aprašytas įvarčių skirtumas ir koeficientai. Jie siūlo lažybas dėl kibernetinių sporto šakų: Taip pat siūloma: Counter-Strike; Dota 2; League of Legends ir mažiau populiarios disciplinos. Kibernetinių sporto šakų varžybų sąraše yra pagrindinių įvykių: Kortelė baigsis dieną; Pirmasis kraujas; handicapas; bendras; žemėlapio trukmė minutėmis; bendra frakcijų suma; žemėlapio nugalėtojas; Dvigubas nužudymas, trigubas nužudymas, ultra nužudymas ir „Rampage“ arba kitos nužudymų serijos. Statymai galimi sistemomis, ordinais ir ekspresais. Galima atlikti statymus vienu paspaudimu. Statymai priklauso nuo konkretaus įvykio, užklausos datos ir laiko. Europos varžybų rungtynėms taikomas 2,5 % maržos lygis. Aukščiausių šalių (pvz., Ispanijos) antrųjų divizionų rungtynėse šis rodiklis padidinamas iki 6 %. KHL rungtynėms nustatoma 2,3 % marža.

Tiesioginė transliacija

Prieinamas paspaudus viršutiniame horizontaliajame meniu esantį mygtuką „LIVE“. Sistema naujame puslapyje parodo tiesioginių varžybų sąrašą. Kairėje pusėje yra stulpelis, skirtas sporto rūšiavimui. Po juo yra meniu, kuriame galima filtruoti pagal varžybų pradžios laiką. Yra parinktis „Mel-Zone“, skirta grafiškai atvaizduoti lauke vykstančius įvykius. Rezultatai užklausos metu (apsiribojama rezultatu, nepateikiant išsamios statistikos).

Lėšų išėmimas Zulabet

Lėšų išėmimą atlikite spustelėję mygtuką „Mano profilis -> Išimti iš sąskaitos“. Lažybų bendrovė „Zulabet“ žaidėjams siūlo kelis būdus, kaip gauti laimėjimą: banko kortelės „Visa“, „MIR“, „MasterCard“ – nuo 1000,00 RUB be komisinių (pervedimo laikas – nuo 15 min. iki 3 darbo dienų); elektroninės piniginės UCPIS, „Webmoney“, UMoneu, QIWI – nuo 100 rublių 15 min. be komisinių; banko pavedimai – nuo 100 iki 595 000 RUB be komisinių. Išmokėjimas galimas, jei nėra aktyvuotų premijų pasiūlymų, „kabančių“ prašymų patikrinti sąskaitą.

Parama

Zulabet internetinis palaikymas yra apatiniame dešiniajame kampe. Norėdami paskambinti „Zulabet“ lažybų bendrovės vadybininkui, spustelėkite „Užduoti klausimą“ ir įveskite problemą. Jie atsakys per 5 minutes. Kaip ir kitose įstaigose, jie dažnai klausia: „Paskaitykite patys…“, „Patikrinkite taisyklėse…“, „Raskite tai savo asmeniniame kabinete…“. Greitam bendravimui su internetinių lažybų operatoriumi jie siūlo visą parą veikiantį karštosios linijos numerį – +7(800) 707-05-43. Skambutis iš fiksuotojo telefono yra nemokamas. Yra elektroninio pašto adresų tinklas, kuriuo prašoma rašyti: info@Zulabet.ru – bendrieji darbo su lažybų organizatoriumi klausimai; support@Zulabet.ru – techninė pagalba (mobiliųjų programėlių atsisiuntimas, prieigos ar koeficientų rodymo problemos); security@Zulabet.ru – asmeninės paskyros saugumas, įmokos, problemos bandant išsiimti pinigus, paskyros patikrinimas ir identifikavimas; marketing@Zulabet.ru – rinkodaros veikla (pranešimai spaudai, ryšiai su visuomene, ryšiai su visuomene ir reklama); partners@Zulabet.com – partnerių programa norintiems užsidirbti iš sporto lažybų ir lažybų. Skyriuje „Susisiekite su mumis“ pateikiama kontaktinė forma, kuria galima susisiekti su „Zulabet“. Joje prašoma nurodyti el. pašto adresą, užklausos temą ir problemą. Jie atsakys per 3 valandas nurodytu el. pašto adresu.

Apžvalgos

Yra gerų ir blogų atsiliepimų apie darbą su „Zulabet“. Teigiamuose komentaruose jie pažymi: šansai yra dideli; identifikavimas galimas nuotoliniu būdu (per svetainę arba GosServices); suteikia sveikinimo premiją ; pinigų grąžinimas – iki 10% praloštos sumos; Programos mobiliesiems įrenginiams, pagrįstos Android arba iOS; RF FTS licencija, teisinis statusas Rusijoje. Neigiamai atsiliepimuose teigiama: vaizdo transliacijos prieinamos ne iš visų varžybų; Nėra tinklaraščio su varžybų pranešimais ir būsimų rungtynių prognozėmis; bendrovė neturi PPS (antžeminių biurų tinklo); techninės pagalbos komanda dažnai prašo „susitvarkyti patiems“.