Intro

Sporto lažybos 22Bet

Спортивные ставки 22Бет
Sporto gerbėjai arba tiesiog lošėjai tikriausiai bent kartą yra girdėję apie lažybas. Tam yra daugybė kontorų, kurios siūlo savo paslaugas. Lažybų bendrovė „22Bet“ savo žaidėjams siūlo ne tik klasikinius statymus už populiarias sporto šakas, bet ir netradicines sritis, pavyzdžiui, kibernetinį sportą.

Su „22Bet“ galite būti tikri, kad žaidimas yra sąžiningas ir patikimas, ir rinktis įvykius su didžiausiais koeficientais, atlikti pavedimus, spredus, sistemas, taip pat tokias kombinacijas kaip pataisos, valetos, grandinės ir kombinuotieji statymai. Apsvarstykite „22Bet“ sporto lažybas išsamiau.

22Bet lažybų sporto šakos

Sporto lažybų bendrovė siūlo 23 sporto šakas, už kurias galima lažintis 22Bet. Iš jų populiariausios yra futbolas, krepšinis, tenisas, ledo ritulys, tinklinis, stalo tenisas, rankinis ir kriketas. Taip pat yra ir mažiau populiarių, bet ištikimų sekėjų turinčių lažybų: lengvoji atletika, badmintonas, beisbolas, vandens polo, valčių lenktynės, kalnų slidinėjimas, kabadis, keirinas, paplūdimio tinklinis, regbis, žirgų lenktynės, snukeris, šunų lenktynės, spidvėjus, grindų futbolas, futsalas ir ledo ritulys.

Kiekvieną dieną lažybų dalyviai gali rinktis iš daugiau nei 300 sporto varžybų ir apie 350 kibernetinio sporto įvykių. Galima lažintis visose populiariose pasaulio rinkose. Taip pat galite rasti įvykių iš mažesnių čempionatų. Norėdami pasinaudoti pasiūlymu, turite prisijungti prie savo asmeninio kabineto arba užsiregistruoti 22Bet.

Ставки на спорт 22Bet

Statymų įvairovė 22Bet

22Bet galima atlikti klasikinius pavienius statymus, spredus, sistemas, taip pat statymų kombinacijas, pavyzdžiui, pataisas, užraktus, grandines ir kombinuotus statymus. Kadangi naujokams sunku perprasti visas 22Bet lažybų subtilybes, nusprendėme trumpai aprašyti, kuo jos skiriasi viena nuo kitos:

 • Klasikinis vienkartinis statymas – tai įprastas vienkartinis statymas už vienos pusės pergalę (arba lygiąsias). Tai paprasčiausias ir populiariausias statymo tipas.
 • Parlay – tai keli statymai už kelis įvykius, kurie sujungiami į vieną statymą. Dėl to šio statymo koeficientas yra didesnis. Tačiau norint laimėti, reikia laimėti visus „Parlay“ įvykius.
 • Sistema – tai kompromisas tarp pavienių statymų ir vienkartinių statymų, sudarytas iš pastarųjų. Skirtingai nei įprastas ekspresas, sistema gali laimėti, net jei kai kurie kombinacijos pasirinkimai pralaimi.
 • Parlay yra visų galimų pasirinktų įvykių Parlay kombinacija. Mažiausias įvykių skaičius šio tipo statyme yra 3, didžiausias – 8. Kad gautumėte laimėjimą pagal Patentą, bent vienas pasirinkimas (t. y. bent 2 bet kokie rezultatai) turi būti teisingas.
 • Luckybet statymaisudaromi iš vieno statymo ir visų galimų pasirinktų įvykių išraiškų. Mažiausias pasirinkimų skaičius šio tipo statymuose yra 2, didžiausias – 8. Norint laimėti, tereikia teisingai pasirinkti bent vieną baigtį.
 • Grandinėlė – tai pavienių statymų rinkinys, sudarytas iš vienas nuo kito nepriklausomų įvykių. Žaidėjas gali pats pasirinkti statymų eiliškumą ir statyti tik už pirmąjį grandinės įvykį. Atlikus kiekvieną į grandinę įtrauktą pavienį statymą, apskaičiuojama šios sąskaitos suma.
 • Kombinuotieji statymai – tai lažybų sistema, sudaryta iš kelių statymų arba pavienių statymų.

Be išvardytų įvairių statymų biuro svetainėje yra įdomių premijų ir akcijų 22Bet. Jų dėka galite padidinti savo laimėjimus iš atliktų statymų.

Statymai už eSportą 22Bet

Internetinės lažybos dėl kibernetinių sporto šakų vis labiau populiarėja vystantis internetui 22Bet. Pagal populiarumą ir statymų lygį jos beveik prilygsta žinomiausioms sporto šakoms, tokioms kaip futbolas, krepšinis ir tenisas.

Statymai už kibernetinį sportą ir statymai už tradicines sporto šakas turi tą pačią logiką. Pavyzdžiui, futbole varžosi sportininkai, o kibernetiniame sporte žaidėjai valdo internetinio žaidimo veikėjus ar komandas.

Ставки на киберспорт 22Бет

Tarp žaidimų, kuriuos „22Bet“ siūlo savo gerbėjams, galima rasti tokių kaip:

 • FIFA;
 • Mortal Kombat (liet;
 • Dota: Dota; Dota; Dota; Dota; Dota; Dota; Dota;
 • World of Tanks: World of Tanks; World of Tanks; World of Tanks; World of Tanks; World of Tanks; World of Tanks; World of Tanks;
 • Counter Strike;
 • NBA Playgrounds;
 • King of Fighters;
 • Sonic;
 • ir kt.

Be to, vartotojai gali rasti lažybų dėl kibernetinio ledo ritulio, krepšinio, tinklinio, NFL, UFC, kriketo, regbio, teniso, imtynių, ralio, golfo, beisbolo, lakroso ir kitų sporto šakų. Iš viso lažybų bendrovės interneto svetainėje siūloma daugiau kaip 60 rūšių 22bet cyber sporto šakų žaidimų. Ir šis skaičius nuolat auga.

Aktualios naujienos