Intro

Pinigų išėmimas iš 22Bet: būdai ir funkcijos

Вывод денег 22Бет
22Bet yra vienas iš nedaugelio lažybų punktų, galinčių savo klientams pasiūlyti platų mokėjimo būdų pasirinkimą. Straipsnyje apie tai, kaip atlikti įmoką „22Bet“, aprašėme pagrindines galimybes įmokėti lėšas į savo lažybų sąskaitą. Jame taip pat buvo kalbama apie didelį mokėjimo būdų pasirinkimą – daugiau nei 70 visose rinkose. Kalbant apie pinigų išėmimą iš „22Bet“, galimų paslaugų skaičius viršija 40. Apie tai, kaip atliekami mokėjimai ir kaip gauti uždirbtus pinigus į savo asmeninę sąskaitą, papasakosime naujame straipsnyje

Išėmimo iš 22Bet būdai

Kaip jau buvo minėta įžangoje, žaidėjai turi daugiau nei 40 būdų išsiimti pinigus iš „22Bet“. Atsižvelgiant į tai, lažybų bendrovė turi didžiulį pranašumą prieš savo konkurentus. Jei žaidėjas įmokėjo lėšas keliais būdais, pavyzdžiui, banko kortele ir kriptovaliutų pinigine, jis gali atsiimti lėšas į bet kurios iš šių priemonių duomenis. Kituose portaluose pinigus galima išsiimti tik į tą sąskaitą, iš kurios jie buvo pervesti. Išsamiau apie 22Bet išėmimo taisykles aptarsime kitame skyriuje.

Išėmimo iš 22Bet būdai tradiciškai skirstomi į šiuos:

 • Banko kortelės. Galite atlikti pervedimus į „Visa“ ir „MasterCard“.
 • Elektroninės piniginės. Svetainė palaiko Skrill, Perfect Money, Jeton Wallet, iWallet ir kt.
 • Mokėjimo sistemos. Pervedimus galite atlikti per Payeer ir Neteller.
 • Banko pervedimai. Pinigus galima gauti pagal banko sąskaitos duomenis.
 • Kriptovaliutos. Lažybų bendrovė palaiko pervedimus į tokias kriptovaliutas kaip Bitcoin, Litecoin Dogecoin, Dash ir kt.

Daugiau apie mokėjimo būdus galite sužinoti savo asmeninio kabineto puslapyje „Lėšų išėmimas“. Pažymėtina, kad mokėjimo būdų ir paslaugų skaičius gali skirtis priklausomai nuo žaidėjo gyvenamosios vietos šalies.

Išėmimo iš 22Bet procedūra

Lažybų bendrovė labai rimtai atsižvelgė į finansinius klausimus ir parengė aiškias pinigų išėmimo taisykles. Su taisyklėmis galite susipažinti oficialioje lažybų bendrovės svetainėje, skiltyje „Instrukcijos“. Rekomenduojame perskaityti informaciją, kad sužinotumėte, kokių taisyklių pažeidimai sukels problemų dėl pinigų išėmimo iš 22bet ir net sąskaitos blokavimo. Deja, po pažeidimų ne visada įmanoma atkurti prieigą prie 22Bet profilio.

Вывод средств 22Бет

Visas pinigų atsiėmimo iš 22Bet procesas yra gana paprastas. Jį galima apibūdinti šiais žingsniais:

 1. Prisijunkite prie savo asmeninio kabineto ir eikite į puslapį „Išmokėti lėšas“.
 2. Pasirinkite mokėjimo būdą iš tų, kurie yra prieinami šalyje, kurioje gyvena lažybų tarpininkas.
 3. Užpildykite formą: išsiimama suma ir žaidėjo duomenys.
 4. Mokėjimo patvirtinimas ir visų reikiamų dokumentų pateikimas.

Reikėtų nepamiršti, kad norint pervesti lėšas iš lošimų sąskaitos į asmeninę sąskaitą, vartotojas turi būti patikrintas. Ši ir kitos funkcijos bus aptartos kitame skyriuje.

Pinigų išėmimo iš 22bet ypatybės

Bukmekerių kontora „22Bet“ pasirūpino, kad lėšų išėmimo iš lošimų sąskaitos į asmeninę sąskaitą procedūra būtų kuo paprastesnė. Anksčiau aprašytas procesas, kurį sudaro keturi punktai. Tačiau naujokai turėtų atkreipti dėmesį į toliau išvardytas funkcijas, be kurių nebus galima išimti pinigų iš 22Bet:

 • Norint išsiimti lėšas, profilis turi būti patvirtintas. Norėdamas pereiti tapatybės patikrinimą lažybų tarpininko svetainėje, žaidėjas turi užpildyti kortelę su informacija apie save (skiltyje „Asmens duomenys“). Taip pat reikia pateikti skenuotą dokumento kopiją arba nuotrauką su pasu prie veido.
 • Įmokėti pinigai turi dalyvauti statymuose. Tik pasiekus 100 % apyvartos, juos galima atsiimti.
 • Sąskaitoje turi būti tokia pinigų suma, kokios reikia statymui atlikti. Mažiausia pinigų suma, kurią galima išimti, yra 1,5 JAV dolerio arba jo ekvivalentas.
 • Pinigus iš „22Bet“ galima atsiimti tik į tuos pačius sąskaitos duomenis, kurie buvo naudojami atliekant įmoką (nebūtinai šį kartą).
 • Jei turite kokių nors neuždirbtų premijų, jos bus prarastos.

Вывод денег с 22Бет

Žaidėjai taip pat turėtų atkreipti dėmesį į tokias pinigų pervedimo iš 22Bet svetainės funkcijas:

 • Lažybų bendrovė neima mokesčio, kai išsiimate pinigus į savo sąskaitą. Tačiau jį gali imti lėšas pervedančios mokėjimo sistemos. Mokesčius rasite pasirinktos paslaugos svetainėje.
 • Išėmimas atliekamas 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Išėmimo prašymas formuojamas jūsų asmeninėje spintoje, skiltyje „Išėmimas iš sąskaitos“.
 • Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių savininkams elektroniniai pervedimai galimi naudojantis mobiliąja programėle. Trumpą straipsnį apie „Android“ ir „iOS“ programėles rasite mūsų svetainėje.

Paprastai lėšų išėmimas vyksta be problemų. Jei vėluojama pervesti pinigus, turėtumėte susisiekti su lažybų bendrovės techninės pagalbos komanda. Tam tereikia parašyti į tiesioginį pokalbį (live-chat) arba išsiųsti tarnybai el. laišką.

Aktualios naujienos