Intro

Patekimas į svetainę: Kaip atkurti savo paskyrą 1xBet?

Восстановить доступ 1хБет
Dažnai pasitaiko, kad naudotojai pamiršta ne tik savo slaptažodį, bet net ir prisijungimo prie paskyros duomenis. Jei patekote į bėdą su „1xBet“, galite nesijaudinti. Tokiu atveju rekomenduojame bandyti būtent atkurti prieigą, o ne iš naujo registruotis, nes lažybų bendrovė gali visam laikui užblokuoti vartotoją, kai jis registruojasi su tais pačiais asmeniniais duomenimis (vardas ir pavardė, paštas, banko sąskaitos). Šiame straipsnyje apžvelgsime, kaip prisijungti, kaip susigrąžinti 1xBet vartotojo vardą ir slaptažodį iš asmeninės paskyros ir kaip atgauti prieigą prie savo paskyros lažybų bendrovės svetainėje

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip prisijungti prie „1xBet“?

Kiekvienam lažybų dalyviui registruojantis 1xbet suteikiamas unikalus ID numeris – šis 9 skaitmenų numeris taip pat yra žaidimo paskyros numeris lažybų tarpininko svetainėje. Jį taip pat galite naudoti prisijungdami prie svetainės, nes jis tarnauja kaip žaidėjo ID, kaip ir jūsų el. pašto ar telefono numeris. Savo asmeninį ID numerį rasite „myAlpari“ svetainės viršutiniame dešiniajame kampe. Norėdami prisijungti, turėsite įvesti savo vartotojo vardą (el. pašto, mobiliojo telefono arba ID numerį) ir tada įvesti slaptažodį.

Kaip prisiminti savo 1xBet prisijungimo vardą?

Prisijungti prie lažybų bendrovės svetainės galima ne tik el. pašto adresu, bet ir mobiliojo telefono numeriu arba unikaliu ID, kuris suformuojamas vartotojo registracijos metu. Jei šie prisijungimo būdai dėl kokių nors priežasčių nepasiekiami, galite pabandyti prisijungti per vieną iš socialinių tinklų. Jei pirmiau išvardyti variantai nepadėjo, paskutinė galimybė atkurti savo vartotojo vardą yra susisiekti su „1xBet“ techninės pagalbos komanda bet kuriuo jums patogiu būdu. Tačiau, taikydami šį metodą, būkite pasirengę pateikti konsultantui visus reikiamus dokumentus, patvirtinančius jūsų tapatybę. Kadangi lažybų organizatorius labai griežtai žiūri į įvairiausius sukčiavimo atvejus ir apgavystes, o už bandymą iš naujo užsiregistruoti su tais pačiais asmens duomenimis galite gauti draudimą visam gyvenimui ir bus gana sunku įrodyti, kad nesate sukčius. Taigi būkite atsargūs ir atidūs, užsirašykite kur nors savo prisijungimo prie „1xBet“ duomenis? Вход в 1хБет

Kaip sužinoti savo prisijungimo prie 1xBet duomenis?

Atsidarę prisijungimo prie 1xBet svetainės formą, galite pastebėti, kad žaidėjas kaip prisijungimo vardą gali įvesti savo el. pašto adresą, identifikatorių (ID) arba telefono numerį (reikia paspausti atitinkamą mygtuką laukelyje „Prisijungti“). Tai šiek tiek apsunkina prisijungimą prie svetainės, jei žaidėjas pamiršta savo „1xBet“ prisijungimo vardą. Norint jį prisiminti, reikia:

  1. Ieškokite laiško iš lažybų bendrovės. Registracijos el. paštu metu būsite paprašyti patvirtinti savo paskyrą (turite spustelėti nuorodą). Jei toks el. laiškas yra, verta naudoti savo el. paštą kaip prisijungimo vardą.
  2. Pabandykite įvesti savo telefono numerį. Jei naudotojas užsiregistravo per jį, tai per numerį taip pat galima prisijungti arba gauti slaptažodį.
  3. Ieškokite išsaugotų prisijungimo vardų / slaptažodžių naršyklėje, kad galėtumėte prisijungti prie „1xBet“. Galbūt jūsų prisijungimo duomenys buvo išsaugoti po pirmojo prisijungimo.

Jei nė vienas iš pasiūlytų variantų nepadėjo, reikia kreiptis pagalbos į „1xbet“ pagalbos tarnybą. Tačiau, norint atgauti prieigą, jums reikės asmens tapatybę patvirtinančio dokumento – pateikti savo pasą, kad būtų galima patikrinti tapatybę. Todėl rekomenduojame rašyti el. paštu arba kalbėtis, nes galite iš karto atsiųsti savo dokumentus, kad būtų galima patikrinti jūsų profilį.

Kaip susigrąžinti 1xbet slaptažodį?

Žaidėjai ne tik pamiršta savo vartotojo vardą. Gana dažnai kyla problemų prisijungiant prie asmeninės paskyros per pamirštą 1xbet slaptažodį. Tokiu atveju reikia jį atkurti. Norėdami tai padaryti, turėtumėte paspausti mygtuką „Prisijungti“ ir tada „Pamiršote slaptažodį“. Bukmekeris pasiūlys 2 identifikavimo būdus: el. paštu ir mobiliuoju telefonu. Pasirinkite tą, kuris buvo naudojamas registracijos metu. Jei naudojate standartinę schemą – el. paštą – jį reikia įvesti į laukelį ir paspausti „Sukurti naują slaptažodį“. Gausite el. laišką su nuoroda į lažybų bendrovės svetainę. Naują slaptažodį galėsite susikurti paspaudę nuorodą. Jei kurdami el. paštą naudojote savo telefono numerį, prieigą prie 1xBet profilio galite atkurti SMS žinute. Norėdami tai padaryti, į laukelį turite įvesti savo numerį ir laukti SMS žinutės su kodu. Jį reikia įvesti formoje, o tada lažybų bendrovė atidarys ekraną, kuriame bus sukurtas naujas slaptažodis. Išbandžius visus pirmiau nurodytus variantus ir negavus jokio rezultato, reikia kreiptis į lažybų bendrovės „1xBet“ techninio palaikymo komandą. Tai galite padaryti el. paštu (atsakymą gausite per 24 val.), pokalbiu (atsakymą gausite per 5-10 min.) arba telefonu (pagalbą gausite per 10 min.) Смена пароля 1хБет

Kaip galiu pasikeisti savo slaptažodį 1xBet?

Jei žaidėjas turi prieigą prie asmeninio kabineto, 1xbet slaptažodžio keitimas yra gana paprasta ir greita operacija. Pats lažybų organizatorius rekomenduoja retkarčiais keisti slaptažodį, kad jūsų paskyra būtų saugi. Norint atlikti slaptažodžio keitimą 1xbet, žaidėjui reikia atlikti šiuos veiksmus:

  • Eikite į savo asmeninę spintelę.
  • Puslapyje „Asmeniniai duomenys“ spustelėkite pieštuką priešais laukelį „Jūsų slaptažodis“.
  • Du kartus įveskite senąjį ir naująjį slaptažodį.

Paspaudus mygtuką „Išsaugoti“, žaidėjas turės naują 1xBet paskyros slaptažodį. Dabar rekomenduojame jį išsaugoti užsirašant užrašų knygelėje. Taip pat galite pažymėti langelį „Įsiminti“, kai pirmą kartą prisijungsite prie savo asmeninio kabineto. 1xBet svetainė įsimins jūsų įvestus duomenis ir kitą kartą, kai prisijungsite prie savo paskyros, prisijungimas bus automatinis arba pusiau automatinis.

Kaip susigrąžinti savo „1xBet“ paskyrą?

Pasitaiko atvejų, kai bandydamas prisijungti prie savo profilio naudotojas sužino, kad jo paskyra buvo užblokuota arba ištrinta. Dažnai taip nutinka, kai žaidėjai pažeidžia naudojimosi taisykles. Daugelį žmonių „1xBet“ traukia dėl savo patikimumo, paprasto naudojimo ir plataus žaidimų asortimento. Tačiau jie pamiršta, kad už viso to taip pat slypi stipri saugumo sistema. Biuro specifika yra ta, kad žmonės pateikia savo asmeninius duomenis ir turi būti tikri, kad jie saugomi ir neatskleidžiami trečiosioms šalims. Štai kodėl bet koks veiksmas, keliantis abejonių lažybų bendrovei „1xBet“, žaidėjui iš karto siunčiamas draudimas. Dažnai nutinka, kad visai nepagrįstai. Ką daryti, jei jūsų sąskaita užblokuota arba ištrinta, skaitykite toliau. 1хБет вход официальный сайт букмекера. Jei norite išsiimti pinigus po to, kai esate užblokuotas, parašykite el. laišką palaikymo tarnybai. Iš karto pridėkite savo tapatybę patvirtinančius dokumentus. Patartina pridėti kelis dokumentus: pasą, vairuotojo pažymėjimą, karinį pažymėjimą ir kt. Kartais to pakanka patikrinimui ir palaikymo tarnyba grąžins jums prieigą prie „1xBet“ sąskaitos arba leis išsiimti pinigus. Tačiau nepamirškite, kad po sėkmingo patikrinimo galite gauti elektroninį laišką iš apsaugos komandos, kuriame informuojama, kad lažybų bendrovė su jumis nebendradarbiauja ir visam laikui ištrina jūsų paskyrą. Jei vėl bandysite užsiregistruoti „1xbet“ ir atsidaryti paskyrą, ji vėl bus užblokuota. Tokiu atveju neįmanoma nieko įrodyti ir nėra prasmės kreiptis į palaikymo tarnybą.

Aktualios naujienos