Intro

oficiali „1xBet“ programėlė: funkcijos ir atnaujinimai

Официальное приложение 1хБет
Vienas iš lažybų bendrovės „1xBet“ privalumų – galimybė naudotis įvairiomis lažybų programomis. Vartotojai gali įdiegti programinę įrangą savo kompiuteryje, telefone ar planšetiniame kompiuteryje, todėl gali atlikti statymus bet kuriuo patogiu metu ir iš bet kurio įrenginio. Kadangi programėlių yra daug, žaidėjams taip pat kyla daugybė klausimų šia tema: „Kaip parsisiųsti 1xBet?“, „Kaip įdiegti 1xBet programėlę?“, „Kur gauti 1xBet programėlę savo iPhone?“ ir t. t. Į daugumą jų jau atsakėme atskiruose straipsniuose. Tačiau nusprendėme šią temą išsemti ir pakalbėti apie oficialią “ 1xBet“ programėlę, jos funkcijas ir atnaujinimus

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Oficiali 1xBet programėlė: Atsisiųsti

Kadangi vietiniai interneto paslaugų teikėjai gali blokuoti lažybų bendrovės svetainę, žaidėjai priversti ieškoti dabartinio 1xBet veidrodžio. O kadangi svetainės adresas gali būti skirtingas (pavyzdžiui, ua-1x-bet.com, 1xbet-rate.com ir t. t.), daugelis pradedančiųjų lažybų žaidėjų domisi, iš kur atsisiųsti oficialią „1xBet“ programėlę? Ir tai yra pagrįstas klausimas. Faktas tas, kad interneto platybėse galima rasti netikrų veidrodžių, vadinamųjų phishing svetainių. Jų savininkai, pasikliaudami vartotojų naivumu, gali gauti prieigą prie asmeninio 1xBet kabineto oficialioje svetainėje. Jų rankose taip pat atsidurs asmeniniai duomenys, kuriuos galima panaudoti savanaudiškais tikslais. Kita problema – įrenginys užkrečiamas virusu, galinčiu suteikti prieigą prie kitų duomenų, pavyzdžiui, internetinės bankininkystės vartotojo vardo ir slaptažodžio. Todėl rekomenduojame prieš diegiant visą programinę įrangą patikrinti ją antivirusine programa. Dar geriau naudokite VPN ir apsilankykite oficialioje „1xBet“ svetainėje. Čia žaidėjas taip pat gali bendrauti ir patikrinti veidrodžio* autentiškumą bei atsisiųsti oficialią programėlę. *Naudodamasis alternatyviu svetainės adresu (veidrodžiu), naudotojas taip pat gali atsisiųsti veikiančią lažybų programėlę. Atkreipkite dėmesį, kad „iPhone“ telefonams skirtą programėlę galima rasti „App Store“ parduotuvėje ir ją galima įsidiegti nesilankant lošimų portale.

Oficialios „1xBet“ programėlės funkcijos

Kaip minėta įžanginėje informacijoje, žaidėjai gali naudotis programine įranga, skirta „Windows“ ir „Mac OS“ kompiuteriams, taip pat mobiliosiomis programėlėmis, skirtomis „Android“ ir „iOS“. Joms bendra tai, kad jose galima susikurti paskyrą, įmokėti / atsiimti laimėjimus ir atlikti statymą. Tačiau ne visos programėlės turi tas pačias funkcijas. Jas kuria skirtingos kūrėjų komandos ir jos turi savų funkcijų. Taigi, „1xWin“, skirta kompiuteriams, leidžia naudotojams internetu paskambinti pagalbos komandai ir turi integruotą VPN paslaugą. Mobiliesiems telefonams skirta programėlė leidžia žiūrėti tiesiogines rungtynes, ko neturi kompiuterinė „1xBet“ versija. Tačiau „Android“ ir „iOS“ programėlių naudotojai negali lošti, o tai negalioja lažybų dalyviams, kurie naudojasi „1xWin“ programėlėmis. Tuo pačiu metu „Mac OS“ programėlė leidžia atlikti tik sporto ir kibernetinio sporto statymus. Norint atnaujinti „1xBet“ programėles, nereikia parsisiųsti naujausios versijos iš lažybų bendrovės svetainės. Atnaujinti galite per programėlę atsisiųsdami naujausią programos versiją. Oficialių „1xBet“ programėlių funkcijas galite rasti lažybų bendrovės interneto svetainės skyriuose „Kompiuterio programėlė“ ir „Išmaniųjų telefonų programėlė“. Ten žaidėjai taip pat gali atsisiųsti naujausią programėlių versiją Мобильное приложение 1xBet

Kaip naudotis 1xBet

Naujokams, kurie anksčiau nedirbo su „1xBet“ programėle, kyla klausimas, kaip ja naudotis. Iš tikrųjų atsakymas labai paprastas: įsidiekite ją ir pradėkite lažintis. Naudojimosi „1xBet“ programėle specifika priklauso nuo programos tipo:

  • Lažybų bendrovės „Android“ ir „iPhone“ mobiliojoje programėlėje žaidėjai gali atlikti sporto statymus, įskaitant realaus laiko, kibernetines sporto šakas, peržiūrėti rungtynes internetu, žaisti kazino žaidimus, studijuoti išsamią rungtynių statistiką „1xZone“, atlikti pervedimus ir t. t. Šioms funkcijoms sukurti atitinkami funkcionalumai. Ją bus galima rasti autorizavus „1xBet“ programėlę „iPhone“ arba „Android“ telefone. Be to, programa prisitaiko prie visų populiarių mobiliųjų įrenginių dydžio, bus greita ir paprasta naudoti.
  • naudojant „1xBet on Windows“ galima atlikti sporto statymus (prieš rungtynes ir tiesioginius statymus), peržiūrėti tiesiogines rungtynes, atlikti pinigų pervedimus ir kt. Atitinkamai vartotojai turi visas galimybes patogiai atlikti statymus iš savo stacionaraus ar nešiojamojo kompiuterio. 1xWin sąsaja atitinka bendrą „Windows“ standartą. Todėl ja lengva naudotis.

Daugiau informacijos apie kiekvieną „1xBet“ programą galite rasti kompiuterio ir išmaniojo telefono programų skyriuose.

Aktualios naujienos