Intro

Lažybų draudimas 1xBet: kaip naudotis paslauga?

1хБет - Стаховка ставок
Bukmekerių biuras „1xBet“ suteikia žaidėjams patogių priemonių, kurios padeda sumažinti nuostolius dėl blogų statymų. Žaidėjai gali parduoti „1xBet“ statymą ir gauti dalį pinigų atgal į savo pagrindinę sąskaitą. Be to, yra galimybė apdrausti „1xBet“ statymą ir gauti 100 % pinigų, pervestų į sąskaitą. Kokie šios galimybės privalumai ir kuo ji skiriasi nuo statymo grąžinimo? Skaitykite straipsnį.

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kas yra „1xBet“ lažybų draudimas?

Lažybų draudimas yra gana įprasta lažybų tarpininkų siūloma paslauga. Lažybų draudimas 1xBet turėtų būti suprantamas kaip pelno gavimas net ir tuo atveju, jei statymas pasirodo esąs nuostolingas. Verta paminėti, kad draudimas gali būti visiškas arba dalinis. Pirmuoju atveju žaidėjas gauna visą sumą į savo asmeninę sąskaitą, antruoju – tam tikrą jos dalį. Draudimo kaina priklauso nuo jo rūšies. Kuo didesnė statymo suma ir apdrausta suma (procentais), tuo didesnį mokestį lažybų bendrovė moka lažybų bendrovei. Tačiau draudimo išlaidas su kaupu kompensuoja laimėjimai. O pralaimėjimo atveju vartotojas nepraras visos sumos, o tik nustatytą komisinį mokestį, kurį reikia sumokėti lažybų kontorai.

Ką reiškia apdrausti statymą „1xBet“?

Vienoje iš mūsų „Lažybų mokyklos“ pamokų apie sėkmingą lažybų atlikimą pateikiama informacija apie tikimybių teorijos įtaką lažyboms. Tarp pateiktų patarimų norėtume pabrėžti svarbų dalyką: „Niekas nežino įvykių tikimybės“. Taigi nė vienas lažybų tarpininkas negali 100 % žinoti rungtynių baigties. Net ir teisingiausiose prognozėse gali pasitaikyti klaidų. O ką daryti su tomis rungtynėmis, kuriose bet kurios pusės pergalės tikimybė yra didelė? Galite pasinaudoti „1xBet“ lažybų draudimo paslauga. Daugeliui žaidėjų kyla klausimas: „Ką reiškia apdrausti statymą „1xBet“? Į tai gali būti keli atsakymai. Pirmiausia galima pasinaudoti apibrėžimu: lažybų draudimas – tai visiškas arba dalinis pralaimėtos pinigų sumos grąžinimas. Antra, reikėtų pateikti lažybų draudimo proceso aprašymą ir pinigų susigrąžinimo mechanizmą, pralaimėjimo atveju. Jei atsižvelgsime į procesą, lošėjas gali apdrausti beveik bet kurį* įvykį prieš rungtynes arba žaidimo metu. Statymas gali būti vienkartinis arba dalinis. Kalbant apie pinigus, kompensacija iš „1xBet“ priklauso nuo apdraustos sumos. Jei pasirinktas visiškas draudimas, visos lėšos bus pervestos į žaidėjo sąskaitą. Tačiau verta prisiminti, kad kuo didesnis kompensacijos procentas, tuo didesnis aptarnavimo mokestis. *Ne visi statymai gali būti apdrausti. Apie tai bus kalbama kitame skyriuje Страховка ставки 1хБет

Kokios yra lažybų draudimo sąlygos „1xBet“?

Lažybų bendrovė 1xBet savo vartotojams siūlo vienas geriausių lažybų draudimo sąlygų. Žaidėjai gali naudotis paslauga daugybei įvykių, pasirinkdami įdomiausias rungtynes su gerais koeficientais. Tačiau yra keletas apribojimų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį:

 1. Lažybų draudimas 1xBet yra mokama paslauga. Mokestis priklauso nuo koeficiento ir didžiausios apdraustos sumos. Tačiau draudimo kaina neviršija vartotojo laimėjimo.
 2. Žaidėjas gali apdrausti pavienius statymus ir greituosius statymus.
 3. Vartotojas gali įsigyti kelis to paties statymo draudimus. Pavyzdžiui, pirmiausia apdrausti 10 % sumos, o paskui 30 %. Tačiau visi įsigyti statymai negali viršyti 100 %. Taigi verta būti atsargiems ir nepermokėti už paslaugą.
 4. Indėliai, kurie atliekami kriptovaliuta, nėra apdrausti.
 5. 1xBet lažybų draudimas netaikomas rungtynėms, kuriose koeficientai skiriasi iki 17 taškų.
 6. Gali būti apdrausti statymai prieš rungtynes ir statymai gyvai.

Be pirmiau aprašytų pagrindinių sąlygų, turėtumėte atkreipti dėmesį į papildomas 1xBet svetainės taisykles:

 • Lažybų tarpininkas neatsako už atvejus, kai lažybų draudimo paslauga nepasiekiama dėl techninio gedimo.
 • Bendrovė pasilieka teisę bet kada ir dėl bet kokių įvykių nutraukti lažybų draudimo paslaugą nenurodydama priežasčių.
 • Lažybų draudimo operacija gali būti nutraukta, jei bet kuriame paslaugos teikimo etape kilo techninių problemų.

Statymai visais aukščiau nurodytais atvejais apskaičiuojami bendrai pagal žaidimo rezultatus. Tačiau praktika rodo, kad lažybų tarpininkas retai taiko šiuos taisyklių punktus statymams. Todėl lažybų draudimas „1xBet“ yra gana įdomus pasiūlymas, kuriuo verta pasinaudoti rizikingose rungtynėse.

Kaip sudaryti lažybų draudimą „1xBet“?

Norėdamas pasinaudoti lažybų draudimo paslauga, vartotojas pirmiausia turi atlikti statymą prieš rungtynes (vienkartinį arba greitąjį). Tada eikite į asmeninį profilį – „Statymų istorija“. Sąraše suraskite dominantį statymą ir spustelėkite „Apdrausti“ (kaip minėta anksčiau, ne visiems statymams). Naujame lange žaidėjas matys komisinius ir pasirinks sumą, kurią norėtų apdrausti. Kaip minėta, tai gali būti dalis statymo arba visas statymas. 1хБет - продажа ставки Pavyzdžiui, jei statymas už futbolą yra 100 $*, o koeficientas 1,8, draudimo suma yra: 10 % – 6 $*, 100 % – 47 $*. Jei vartotojas laimi, jis gauna 80* $, iš kurių grynasis pelnas yra 36* $. *Arba lygiavertė suma vietos valiuta

Nuo ko priklauso draudimo kaina „1xBet“?

Lažybų draudimo paslauga „1xBet“ yra mokama ir apskaičiuojama kiekvienam statymui atskirai. Draudimo apskaičiavimo formulėje atsižvelgiama į įvykio tipą, koeficientą, statymo sumą ir draudimo procentą. Kadangi lažybų tarpininkas nepateikia tikslios formulės, pagal kurią nustatomas mokestis už šią paslaugą, tikslaus apskaičiavimo pateikti neįmanoma. Kad suprastumėte, kokia gali būti lažybų draudimo kaina, pateikiame keletą pavyzdžių:

 1. Vartotojas atliko vieną 100 USD* statymą prieš rungtynes dėl futbolo rungtynių (koeficientas 2,00). Po kelių minučių jis nusprendė apdrausti 50 % statymo sumos. Lažybų bendrovė siūlo žaidėjui atlikti šią operaciją už 22* USD.
 2. Vartotojas atliko vieną 100 $* statymą gyvai dėl futbolo rungtynių (koeficientas 1,20). Po dešimties minučių, praleidus įvartį, jis nusprendė apdrausti statymą 50 %. Už šią operaciją lažybų tarpininkas prašo 30$* mokesčio.

Kaip matote iš pavyzdžio, rungtynių koeficientai yra skirtingi, tačiau dėl tikimybės pralaimėti antruoju atveju draudimo kaina padidėja. Todėl verta atidžiai apskaičiuoti, ar pagrįsta naudotis šia paslauga, kad neprarastumėte daugiau pinigų, jei pralaimėtumėte statymą. *Arba tos sumos ekvivalentą kita valiuta

Kuo skiriasi draudimas ir lažybų pardavimas „1xBet“?

Daugeliui naujokų kyla klausimas: „Kuo skiriasi draudimas nuo statymo pardavimo?“ Šios paslaugos yra panašios (jomis galima naudotis atliekant statymus prieš rungtynes, jos padeda atgauti pinigus ir t. t.), tačiau turi nemažai skirtumų:

 • Drausdamas statymą žaidėjas komisinį mokestį sumoka iš karto, o parduodamas jį sumoka vietoje (į savo sąskaitą gauna mažesnę sumą).
 • Galite apdrausti dalį statymo ir parduoti visą statymą.
 • Draudžiant statymus, pinigų praradimas yra mažesnis nei parduodant statymus.

Todėl naudotojai, priklausomai nuo pasirinktos strategijos, šias dvi priemones gali naudoti lygiagrečiai. Страховка ставки на 1xBet. Apibendrindami norėtume pasakyti, kad ne visada naudinga apdrausti statymą. Geriau išmokti tiksliai nuspėti įvykių baigtį ir gauti maksimalų pelną iš kontoros, užuot mokėjus komisinius už papildomas paslaugas. Todėl naujiems lažybų dalyviams rekomenduojame mūsų lažybų mokyklą, kurioje galima sužinoti daug patarimų, kaip tapti sėkmingu lažybų dalyviu.

Daugiau klausimų apie „1xBet“ lažybų draudimą:

⏱️ 1xStatymų draudimas: kas tai?

„Lažybų draudimas“ yra papildoma paslauga, siūloma „1xBet“ naudotojams. Atlikę statymą prieš rungtynes arba tiesioginį statymą, žaidėjai gali apdrausti savo statymą ir atgauti dalį pinigų. Lažybų tarpininkas leidžia lažybų dalyviams atlikti pilną arba dalinį „1xBet“ draudimą. Arba žaidėjas gali pasinaudoti keliais draudimais iš karto, jei bendra draudimo suma sudaro 100 % pradinio įnašo. Tačiau kelių operacijų kaina bus didesnė nei naudojant vieną draudimą visai statymo sumai.

✅ Kaip veikia draudimas „1xBet“?

Draudimu „1xBet“ galima pasinaudoti iš karto atlikus statymą. Žaidėjas turi nueiti į savo asmeninį kabinetą ir statymų istorijoje surasti tą, kurį reikia apdrausti. Statymų kortelėje atsiras mygtukas „Draudimas“, kuris nukels žaidėją į nustatymų ekraną. Naudotojas galės pasirinkti sumą, kurią reikia apdrausti, ir pamatyti komisinių už paslaugos teikimą dydį.

💵 Kiek kainuoja „1xBet“ lažybų draudimas?

1xBet lažybų draudimo kaina apskaičiuojama individualiai. Lažybų kontora išanalizuoja rungtynes, atsižvelgia į vartotojo statymo dydį, momentą, kada žaidėjas nusprendė pasinaudoti paslauga, ir sumą, kurią reikia apdrausti. Algoritmas apskaičiuoja lažybų tarpininko komisinį mokestį. Jei žaidėjas sutinka su suma, jis gali „nusipirkti“ draudimą. Vartotojas taip pat gali atsisakyti ir grįžti prie klausimo po kurio laiko. Tačiau komisinio atlyginimo dydis taip pat keisis, ir ne visada lažybų vykdytojo naudai.

Aktualios naujienos