Intro

Kodėl neveikia „1xBet“ programėlė?

Почему не работает приложение 1xBet
Lažybų bendrovė „1xBet“, reaguodama į vartotojų poreikius, išleido keletą programėlių kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams. Mes jau pasakojome, kur ir kaip atsisiųsti „1xbet“ lažybų programėlę. Tačiau kai kurie žaidėjai gali susidurti su problemomis, kai programėlė dėl vienokių ar kitokių priežasčių neveikia arba nustoja veikti. Taigi šiame straipsnyje apžvelgsime visus galimus sprendimus ir trikčių šalinimo būdus

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kodėl neveikia 1xBet programėlė?

Lošimų forumuose lažybininkai dažnai užduoda klausimus apie tinkamą lažybų bendrovės programėlės veikimą. Surinkome visą informaciją šia tema ir pabandėme aprašyti priežastis, kodėl neveikia 1xBet programėlė.

Atsisiunčiama neveikianti 1xBet programėlės versija

Lažybų bendrovė nuolat atnaujina savo produktus: „1xWin“ programinę įrangą, „Android“ ir „iOS“ programėles. Todėl anksčiau išleistų produktų versijos pasensta ir gali neveikti tinkamai. Be to, žaidėjai dažnai parsisiunčia programinę įrangą iš neoficialių šaltinių (to daryti nerekomenduojame), kur skelbiama pasenusi versija. Todėl „1xBet“ programėlė gali neveikti jūsų kompiuteryje ar išmaniajame telefone. Jei programinė įranga buvo atsisiųsta iš oficialios „1xBet“ svetainės, turėtumėte atkreipti dėmesį į patį diegimo failą. Jis gali būti sugadintas. Tokiu atveju galite dar kartą atsisiųsti programinę įrangą į savo įrenginį ir ją įdiegti.

Jūsų įrenginys nepalaiko „1xBet“ programos

Kad galėtumėte įdiegti lažybų bendrovės mobiliąją programėlę savo išmaniajame telefone, jis turi atitikti minimalius reikalavimus:

  • „Android“: 50-60 MB laisvos vietos išmaniajame telefone ir „Android“ versija 4.1 arba naujesnė.
  • „iOS“: 108 MB laisvos vietos „iPhone“ atmintyje ir „iOS“ operacinės sistemos versija 9.3 arba naujesnė.

„1xWin“ programėlė palaikoma „Windows“ operacinėje sistemoje, pradedant nuo XP. Jums reikia iki 200 MB laisvos vietos. Kitų reikalavimų nėra. Jei lažybų programinė įranga neįdiegiama, tai gali būti dėl antivirusinės programos. Pabandykite ją išjungti.

Problemos dėl „1xBet“ prisijungimo prie interneto

Jei lažybų tarpininkui kyla problemų su programėle išmaniajame telefone arba kompiuteryje, verta patikrinti interneto ryšį. Paprastai programėlė turėtų pati rodyti pranešimą, kad nėra ryšio. Tačiau geriau įsitikinti, kad interneto ryšys veikia. Kita ryšio nutrūkimo priežastis gali būti ta, kad vietiniai interneto paslaugų teikėjai blokuoja lažybų bendrovę. Tokiu atveju „1xBet“ programėlė gali neveikti – srautas iš lošimų serverio bus užblokuotas. Žinoma, kūrėjai lažybų programinę įrangą apdovanojo VPN. Tačiau jis ne visada veikia tinkamai Вход в мобильную версию 1xBet

1xbet programėlės atnaujinimai

Lažybų kontora 1xbet reguliariai atnaujina visas lažybų programėles. Todėl, gavus kitą atnaujinimą, 1xbet programėlė gali neatsidaryti. Šią problemą forumuose fiksuoja daugelis žaidėjų. Tokiu atveju verta pašalinti ir iš naujo įdiegti programinę įrangą. Jei tai nepadeda, parašykite pagalbos tarnybai ir paprašykite nuorodos į ankstesnę veikiančios lažybų programėlės versiją. Nerekomenduojame siųstis programinės įrangos iš kitų svetainių, nes joje gali būti kenkėjiško kodo.

Problemos su jūsų įrenginiu: telefonu arba kompiuteriu

Kartais „1xBet“ programėlė neveikia dėl paties lažybų dalyvio įrenginio problemų. Kalbama apie operacinę sistemą (po dar vieno atnaujinimo) arba kitas programas, kurios blokuoja lažybų programinę įrangą. Tokiu atveju turėtumėte grįžti prie ankstesnės sistemos versijos / pašalinti programinę įrangą arba palaukti kito 1xBet programėlės atnaujinimo. Jei pirmiau aprašyti sprendimai nepadeda, rekomenduojame susisiekti su lažybų bendrovės palaikymo komanda. Jie gali pasiūlyti naudotojams alternatyvų sprendimą.

Aktualios naujienos