Intro

Kodėl negaliu išsiimti pinigų iš 1xBet?

Способы оплаты 1хБет
Bukmekerių kontora „1xBet“ lažybų dalyviams teikia patogią paslaugą, leidžiančią iš lošimo sąskaitos išsiimti pinigus į savo asmeninę sąskaitą. Galimų mokėjimo būdų skaičius priklauso nuo šalies, kurioje gyvenama, ir dažnai viršija 30 paslaugų. Apie tai, kokios jos yra ir kaip išsigryninti pinigus iš „1xBet“, rašėme ankstesniame straipsnyje. Nepaisant to, ne visada prašymas pervesti lėšas būna sėkmingas. Jei negalite išsiimti pinigų iš „1xBet“, rekomenduojame perskaityti šią medžiagą.

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Negaliu išsiimti pinigų iš „1xBet“: ką daryti?

Deja, vartotojui sukaupus tam tikrą sumą savo žaidimų sąskaitoje ir pasiruošus atsiimti lėšas, ši operacija ne visada pavyksta. Nenuostabu, kad lažybų dalyviai dažnai ieško internete atsakymo į klausimą „Negaliu išimti pinigų iš 1xbet, ką daryti?“ Pirmiausia reikia suprasti šios problemos priežastį. Nustatėme 8 priežastis, kodėl žaidėjas negali išimti pinigų iš svetainės. Jos išsamiai aprašytos kitame skyriuje, todėl prie jų nesustosime.

Jei žaidėjas negali atsiimti pinigų iš „1xBet“, verta atkreipti dėmesį į jo profilio patikrinimą, atitikimą pinigų atsiėmimo sąlygoms (patikrinkite aptarnavimo palaikymą, minimalias pinigų pervedimo ribas) ir profiliui taikomus apribojimus. Pastaruoju atveju reikia susisiekti su palaikymo komanda. Prieš ieškodami išėmimo blokavimo priežasties, taip pat galite susisiekti su operatoriumi ir patys. Bukmekerių specialistai dirba visą parą ir mielai padės surasti ir išspręsti problemą.

Kodėl negaliu išsiimti pinigų iš „1xBet“?

Sukurdami paskyrą žaidėjai automatiškai sutinka su lažybų bendrovės „1xbet“ paslaugų teikimo sąlygomis. Tačiau tik nedaugelis skaito lažybų bendrovės interneto svetainėje paskelbtas taisykles. Todėl iškilus problemų dėl sandorių, lažybų dalyviai atsiduria keblioje padėtyje. Nors visi atvejai, kurie gali tapti atsisakymo išmokėti pinigus priežastimi, yra išdėstyti dokumente.

Pagrindinės klaidos, dėl kurių negalima atsiimti pinigų iš 1xbet, yra šios:

 • Nepatikrintas profilis. Straipsnyje apie registraciją 1xBet rašėme apie būtinybę pereiti pilną tapatybės patikrinimą. Pagal visuotinai priimtas azartinių lošimų bendruomenės taisykles, žaidėjai turi būti pilnamečiai. Lažybų bendrovė taip pat tikrina kitą informaciją apie vartotojus, kad galėtų teikti savo paslaugas. Todėl patikrinimui reikės pateikti telefono numerį ir vieną iš dokumentų (pasą, pasą, vairuotojo pažymėjimą).
 • Neįskaitytas užstatas / užstato dalis. Įnešę pinigus, žaidėjai turėtų juos panaudoti svetainėje. Tam užtenka padėti lėšas už sporto / kibernetinius statymus, kurių koeficientas didesnis nei 1,10, arba žaisti bet kurį iš žaidimų. Deponuotą pinigų sumą, laimėjus, galima atsiimti.
 • Nepanaudotos premijos lėšos. Situacija panaši į ankstesnę problemą. Kad premijos lėšos patektų į pagrindinę sąskaitą, jas reikia lažintis. Išsamią informaciją apie premijų išmokėjimo schemą galite gauti akcijos puslapyje.
 • Išėmimo limitų pažeidimas. Jei naudotojas nurodė sumą, kuri viršija pasirinktam mokėjimo būdui leistiną sumą, mokėjimas nebus priimtas. Be to, lažybų bendrovė „1xBet“ gali nustatyti vidinius išėmimo limitus konkrečiam žaidėjui. Tokia situacija susiklosto kaip prevencinė bausmė už smulkius lažybų ir lošimų sukčiavimus.
 • Vienos sąskaitos išėmimo sąlygų pažeidimas. Siekdama apsaugoti žaidėjus nuo sukčiavimo, lažybų kontora suteikia galimybę siųsti lėšas tik į tą sąskaitą (mokėjimo paslaugą), iš kurios jos buvo gautos. Jei kas nors atsitiko su sąskaita, reikia susisiekti su palaikymo tarnyba ir pateikti patvirtinimą apie problemą.
 • Žaidėjo duomenys nesutampa interneto svetainėje ir mokėjimo tarnyboje. Prieš atlikdamas pervedimą, lažybų tarpininkas „1xBet“ patikrins sąskaitos, į kurią bus siunčiamos lėšos, duomenis. Jei bus rasta klaidų vardo, pavardės, telefono numerio duomenyse, mokėjimas nebus priimtas. Todėl visas duomenų klaidas reikėtų ištaisyti naudojantis biuro pagalba.
 • Žaidėjo sąskaitos blokavimas. Jei žaidėjas sistemingai pažeidinėja lažybų kontoros taisykles, jo sąskaita bus užblokuota, o vykdomi mokėjimai anuliuoti. Susidarius tokiai situacijai, žaidėjas negalės atgauti savo lėšų.
 • Techninės problemos iš lažybų tarpininko arba mokėjimo tarnybos pusės. Ne taip dažnai, bet vis dėlto gali kilti sunkumų atliekant pervedimus į nurodytą sąskaitą. Tokiu atveju reikėtų palaukti ir po kurio laiko bandyti dar kartą.

Kai žaidėjas negali atsiimti pinigų iš 1xbet, verta patikrinti pirmiau minėtas problemas. Kitų pagrindinių priežasčių, dėl kurių negalima išimti pinigų iš portalo, nėra. Daugumą aukščiau aprašytų problemų galite išspręsti patys, o jei ne, galite kreiptis į pagalbos komandą. Norėtume priminti, kad jie dirba visą parą, 7 dienas per savaitę.

Вывод средств 1хБет на карту

Kokios yra pagrindinės pinigų išėmimo iš „1xBet“ taisyklės?

Ankstesniame skyriuje, aprašydami situacijas, kai žaidėjas negali atsiimti pinigų iš „1xBet“, iš dalies palietėme pagrindines taisykles, taikomas biuro naudotojams. Tačiau, siekdami aiškumo, nusprendėme jas išskirti į atskirą bloką.

Rekomenduojame naudotojams laikytis šių taisyklių, kad galėtų gauti pinigų į savo sąskaitą:

 • Patikrinkite savo tapatybę ir įrodykite, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.
 • Prieš išvesdami lėšas lažinkitės.
 • Neperveskite daugiau nei nustatytas limitas.
 • Įnešant ir išsiimant pinigus naudoti tą pačią mokėjimo paslaugą.

Savo ruožtu lažybų bendrovė 1xbet perveda lėšas į savo sąskaitą pagal taisykles (nuo 1 minutės iki 7 dienų) ir už tokias operacijas neima komisinių mokesčių.

Kaip atšaukti išėmimo prašymą 1xbet?

Vartotojui užpildžius pinigų išėmimo prašymą (nurodant pervedimo sumą ir mokėjimo būdą), jis bus pateiktas svarstyti finansų skyriui. Dauguma operacijų atliekamos automatiškai, be papildomo žmogaus įsikišimo. Dirbtinis intelektas gali aptikti klaidas ir nustatyti pažeidėjus. Tokiu atveju pinigai bus grąžinti į pagrindinę žaidėjo sąskaitą arba įšaldyti, kol problema bus išspręsta.

1хБет - вывод средств

Nepaisant to, kad mokėjimai su klaidomis detalėse yra grąžinami, daugelis žaidėjų klausia: „Kaip atšaukti išėmimo prašymą 1xbet?“ Kai kuriose situacijose vartotojai susiduria su įdomiu statymu ir jie neprieštarauja grąžinti lėšas, kad galėtų išbandyti laimę naujame statyme. Tuomet žaidėjams reikia atlikti toliau nurodytus veiksmus:

 • Autorizuokite ir prisijunkite prie savo asmeninio kabineto.
 • Įeikite į skiltį „Išimti iš sąskaitos“.
 • Spustelėkite „Išėmimo prašymai“ ir raskite savo išėmimą.
 • Jei jūsų pinigų išėmimo prašymas yra „Processing“ (apdorojamas), galite spustelėti „Cancel“ (atšaukti). Per 10 minučių lėšos bus pervestos į jūsų sąskaitą. Jei būsena yra „Atlikta“, žaidėjui tereikia vėl įnešti lėšas į savo sąskaitą.

Lažybų tarpininkas gali atšaukti pinigų atsiėmimo prašymą be jokių apribojimų iš „1xBet“ lažybų bendrovės.

Dažniausiai užduodami klausimai apie pinigų išėmimą iš „1xBet“:

❌ Kodėl „1xBet“ blokuoja pinigų išėmimą?

Vartotojui pasirinkus mokėjimo būdą, nurodžius sumą ir paspaudus „Patvirtinti“, prašymas pereina kelis tikrinimo etapus. Automatiškai nutraukiami mokėjimai, kai dalis sumos nebuvo statoma, kyla įtarimų dėl laimėjimo gavimo arba viršijamas pervedimo limitas. Žmogiškasis patikrinimas, kurį atlieka lažybų bendrovės finansų skyrius, atliekamas tuo metu, kai „1xBet“ užblokuoja pinigų išėmimą. Jei kyla įtarimų dėl sukčiavimo ar lėšų kilmės, pinigai „įšaldomi“, kol patikrinimas bus baigtas. Įtakos šiai situacijai daryti nėra galimybių. Todėl lažybų tarpininkui belieka laukti finansų skyriaus sprendimo.

💵 Kodėl negaliu atsiimti pinigų iš „1xBet“?

Yra bent 8 priežastys, kodėl žaidėjas negali atsiimti pinigų iš 1xbet. Dažniausiai pasitaikančios iš jų yra neišsamus profilio identifikavimas, nesuvestos lėšos ir lėšų atsiėmimas naudojant kitą mokėjimo priemonę nei ta, kuri buvo pasirinkta įmokos metu. Taip pat gali kilti problemų dėl limitų ir lažybų kontoros įtarimų dėl lėšų kilmės ar laimėjimų gavimo. Pateikdamas prašymą išimti lėšas, žaidėjas matys pranešimus su atsisakymo atlikti pervedimą priežastimi. Taip pat galima kreiptis į pagalbos tarnybą ir prašyti patarimo.

📞 Ką daryti, jei negaliu atsiimti pinigų iš „1xBet“?

Nors lažybų bendrovė visų pirma nori uždirbti pinigų, ji taip pat rūpinasi savo įvaizdžiu. Todėl čia visą parą veikia pagalbos komanda, kuri sprendžia problemines situacijas. Jei žaidėjas negali išsiimti pinigų iš „1xBet“, verta parašyti pokalbį, elektroninį laišką, paskambinti arba pasirinkti kitus prieinamus bendravimo su lažybų bendrovės biuru būdus.

Aktualios naujienos