Intro

Kiek laiko užtrunka išimti pinigus iš „1xBet“?

1хБет сколько выводится платеж
Pasirinkę mokėjimo priemonę ir pateikę paraišką lėšoms gauti, žaidėjai teiraujasi: „Kiek laiko trunka pinigų išėmimas iš „1xbet“? Ankstesniuose straipsniuose apie tai jau rašėme mintinai. Tačiau nusprendėme šią temą išplėsti, pridėdami atsakymus į visus vartotojų klausimus apie pinigų išėmimą į asmeninę sąskaitą

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kiek laiko užtrunka išimti pinigus iš 1xBet?

Pinigų atsiėmimo iš 1xBet procesas susideda iš kelių etapų:

  • Žaidėjas pasirenka vieną iš mokėjimo būdų, esančių jo asmeniniame kabinete(1xBet skiltis „Išmokėjimas iš sąskaitos“).
  • Lažybininkas išsiunčia prašymą pervesti lėšas iš žaidimo sąskaitos į savo asmeninę sąskaitą. Šiame etape prašymas perduodamas lažybų tarpininkui patikrinti. Jis gali būti atliekamas automatiškai, o jei bendrovei kyla papildomų klausimų dėl pinigų kilmės – per 1xbet finansų skyrių.
  • Bukmekeris patvirtina mokėjimą ir perveda jį į mokėjimo sistemą.
  • Mokėjimų sistema apdoroja prašymą ir perveda lėšas į žaidėjo asmeninę sąskaitą.

Bendras pinigų išėmimo iš 1xbet laikas apima visus pirmiau nurodytus etapus ir priklauso nuo:

  • Lėšų patikrinimas biure. Jei operacija tikrinama automatiškai, tai užtrunka iki 10 minučių. Jei tikrinama rankiniu būdu, patikrinimas gali užtrukti nuo pusvalandžio iki kelių valandų, rečiau – dienų.
  • Pasirinktas mokėjimo būdas. Kiekviena mokėjimo paslauga turi savo mokėjimo apdorojimo taisykles. Kai kuriais atvejais operacijų apdorojimui įtakos turi savaitgaliai ir šventinės dienos. Tuomet pervedimas bus atliktas darbo dieną, o pinigų išėmimo iš „1xBet“ laikas gali pailgėti keliomis dienomis.

1хБет минимальная сумма платежа

Remiantis tuo, kas išdėstyta pirmiau, galima teigti, kad vartotojui bus sunku apskaičiuoti tikslų pinigų išėmimo iš 1xbet laiką. Todėl verta remtis tik vidutinėmis reikšmėmis.

1xBet: kiek laiko užtrunka išimti pinigus?

Kaip minėta ankstesniame skyriuje, beveik neįmanoma nurodyti tikslaus laiko, per kiek laiko gausite išmoką iš 1xbet į savo asmeninę sąskaitą. Žaidėjai gali pasinaudoti mūsų lentele, kad suplanuotų savo pinigų išėmimo operacijas:

Pinigų išėmimo būdas

Vidutinis pervedimo laikas

Vienos operacijos suma

VISA, Maestro kortelės 1 minutė – 7 dienos nuo 100 rublių*
Banko kortelės Mastercard, Mir 1 minutė – 7 dienos nuo 1000 rublių*
Elektroninės piniginės Webmoney, Qiwi, Astropay, Sticpay, Money GO ir kt. 1 – 30 minučių nuo 100 rublių*
Jeton piniginė 1 – 30 min nuo 89,91 rublio*
Ecopayz mokėjimo sistema 15 – 30 min nuo 908,05 rublių*
Payeer mokėjimo sistema 15 – 30 min nuo 179,82 RUB*
Kriptovaliuta Bitcoin iki 10 min nuo 15270 RUB*
Kriptovaliuta Litecoin iki 10 minučių nuo 105 rublių*

*Arba lygiavertę sumą kita valiuta

Atkreipkite dėmesį, kad 1xBet interneto svetainėje nurodyta mažiausia vienos operacijos suma gali skirtis. Aktualią informaciją rasite savo asmeninio kabineto skiltyje „Išėmimas iš sąskaitos“.

Jei kyla problemų dėl pinigų išėmimo iš „1xBet“, rekomenduojame perskaityti mūsų straipsnį.

Dažniausiai užduodami klausimai apie pinigų išėmimą iš 1xBet:

📃 Nuo ko priklauso 1xbet pinigų išėmimo greitis?

Lėšų išėmimas iš 1xBet sąskaitos vykdomas pagal aiškų reglamentą. Tai gali užtrukti nuo kelių minučių iki savaitės nuo tos akimirkos, kai paprašysite lėšų išėmimo, iki tol, kol lėšos bus pervestos į jūsų pagrindinę sąskaitą. Prašymo apdorojimo greitis priklauso nuo profilio patikrinimo (jei nėra reikiamų dokumentų, verta juos pateikti asmens tapatybei patvirtinti); mokėjimo sumos (lažybų tarpininkas gali nustatyti maksimalios išsiimamos pinigų sumos apribojimus); pasirinkto mokėjimo būdo (pinigų apdorojimas pagal mokėjimo paslaugos taisykles gali užtrukti ilgai); šalies, kurioje gyvena lažybų tarpininkas (kai kuriose šalyse veikia visų mokėjimų finansinė kontrolė) ir 1xbet komandos, apdorojančios prašymą, greičio. Kiti veiksniai taip pat gali turėti įtakos pinigų išėmimo greičiui, tačiau ne taip reikšmingai.

⏱️ Kiek laiko užtrunka atsiimti pinigus iš 1xbet?

1xbet vartotojams prieinami daugiau nei 30* pinigų išėmimo būdų, pradedant nuo kortelės pervedimo ir baigiant kripto sąskaitos pervedimu. Kadangi visos paslaugos turi savo taisykles, išėmimo prašymo iš 1xbet greitis yra dinamiška reikšmė. Išėmimo laikas svyruoja nuo 1 minutės iki 7 dienų. Išsamią informaciją apie lėšų išėmimo iš lažybų bendrovės sąskaitos trukmę rasite straipsnyje
*Mokėjimo būdų skaičius priklauso nuo žaidėjo gyvenamosios vietos šalies.

⏳ Kiek laiko užtrunka pinigų išėmimas iš „1xBet“ į mano kortelę?

Pervedimai į kortelę laikomi vienais greičiausių 1xBet. Tačiau vartotojai turėtų atskirti pinigų išėmimą iš 1xBet p2p pervedimu ir į banko kortelės duomenis. Pirmuoju atveju pervedimas atliekamas pagal kortelės numerį ir įvyksta per kelias minutes (laikas gali pailgėti dėl finmonitoringo patikrinimų). Antruoju atveju mokėjimas atliekamas pagal šalies mokėjimo sistemos taisykles. Todėl pinigus gausite per 24 valandas (vidutiniškai per kelias valandas). Išsamią informaciją apie mokėjimo detales reikėtų rasti vietos nacionalinio banko interneto svetainėje.

Aktualios naujienos