Intro

Kas yra bendra suma 1xBet ir kaip ja naudotis?

1хБет тотал в ставках
Lažybų bendrovė „1xBet“ siūlo vartotojams įvairių rūšių lažybas dėl sporto įvykių. Tačiau populiariausias lažybų variantas tarp naujokų yra rungtynių rezultatas (pirmosios komandos pergalė, antrosios komandos pergalė, lygiosios ir t. t.). Tai nestebina, nes tokius rezultatus lengviausia nuspėti. Tačiau jei pažvelgtumėte į patyrusio lažybų dalyvio lažybų istoriją, pamatytumėte statymus už handicapus ir sumas. Kas yra totalizatorius 1xbet ir kaip naudotis šios rūšies lažybomis – skaitykite straipsnyje

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Ką reiškia „1xBet“ iš viso?

Kaip matote iš įžanginės dalies, total yra statymas už tam tikrą įvykių skaičių. Tai gali būti įmuštų įvarčių, pelnytų taškų, kortelių, keitimų ir pan. skaičius. Taigi suma 1xBet yra labai įdomus statymas, kurį gali naudoti ir pradedantieji, ir profesionalai.

Bukmekerių linijoje totalas žymimas raide „T“. Be to, vartotojams siūlomi statymai, pažymėti raidėmis „TB“ ir „TM“. Po jais atitinkamai nurodytos reikšmės „iš viso daugiau“ ir „iš viso mažiau“. Skirtumą tarp šių statymų nesunku suprasti:

  • Naudodamas„Totalmore“ žaidėjas prognozuoja, kad sporto rungtynėse bus mažiau įvykių baigčių, nei siūlo lažybų tarpininkas. Pavyzdžiui, TB (0,5) futbolo rungtynėse reiškia, kad bus įmuštas bent vienas įvartis.
  • Jei pasirenkama lažybų parinktis„Iš viso mažiau„, naudotojas tikisi, kad įvykių bus mažiau nei siūloma. Pavyzdžiui, TM (0,5) futbolo rungtynėse reiškia, kad nebus įmuštas nė vienas įvartis.

Be klasikinės bendros sumos, 1xbet lažybų bendrovė žaidėjams siūlo ir individualią bendrą sumą. Tai yra įvykio rezultatų, kurie yra susiję su konkrečia komanda ar sportininku, skaičius. Lažybų bendrovės interneto svetainėje toks statymas pažymėtas IT. Be to, yra galimybė individualią sumą padaryti didesnę (B) ir mažesnę (M).

Kokio tipo suma pateikiama 1xBet svetainėje?

Priklausomai nuo pasirinktos lažybų rinkos, „1xbet“ svetainėje galima pasirinkti skirtingas sumas. Jie vienas nuo kito skiriasi koeficientais ir apskaičiavimo metodu. Be to, galima sutikti skirtingų totalizatorių pavadinimų, kurie yra vienodi.

Lažybų rinkos „1xbet“ vartotojai turi tokius totalizatorius:

  • Daliniai (reguliarūs) bendri skaičiai – tai tokie bendri skaičiai, kurių skaitinėje vertėje yra pusės, pavyzdžiui, daugiau nei 2,5 arba mažiau nei 1,5.
  • Sveikieji totalizatoriai – tai statymai, kuriuose yra sveiki skaičiai, pavyzdžiui, daugiau nei 1 ir mažiau nei 2. Be to, tokiuose statymuose galima atgauti pinigus, jei rungtynės baigiasi tikslia totalizatoriaus verte. Kaip pavyzdį galime paimti statymą už futbolo rungtynes su TB 2. Jei rungtynės baigsis 2:0, lažybų tarpininkas atgaus statymą be jokio laimėjimo.
  • Azijietiški (keturženkliai ) statymai – tai statymai, kai galimos vertės su ketvirčiais, pavyzdžiui, daugiau nei 1,75 ir mažiau nei 3,25.

Kiekvieno iš 1xBet totalizatorių apskaičiavimo ypatumus galima rasti taisyklėse, lažybų bendrovės puslapyje.

Тотал 1хБет в ставках

Kaip atlikti statymus dėl bendrųjų ir papildomų sumų 1xBet?

Naujokai gali manyti, kad lažybų tarpininkas apsiriboja tik TB ir TM statymu. Galiojantį statymą galima greitai atlikti įvykių puslapyje pasirinkus norimą rezultatą. Jis iš karto bus išsiųstas į lažybų kortelę. Jums tereikia spustelėti dešinėje esantį langelį ir patvirtinti statymą.

Tačiau, jei pereisite į įvykio puslapį, pamatysite daug daugiau lažybų bendrovės pasiūlymų. Galite pamatyti skirtingas klasikinės bendros sumos ir papildomų sumų vertes „1xBet“. Norėdami atlikti papildomą bendrą sumą, turite perskaityti koeficientų ir verčių lapą ir lažybų punkte įrašyti norimą rezultatą. Tada, kaip jau aprašyta pirmiau, įveskite statomą sumą ir atlikite statymą.

Kadangi 1xBet papildomų sumų pasirinkimas yra platus, rekomenduojame pradėti nuo paprasčiausių variantų. Sudėtingesnius derinius statykite tik įgiję pagrindinės patirties.

Daugiau klausimų apie bendrą sumą 1xBet

❓ 1xbet: kas yra bendra suma?

Bendra suma – tai statymas, kuris bus atliktas, jei bus pasiekta tam tikra skaitinė reikšmė. Žaidėjas gali nurodyti taškus, įvarčius, kortas ir t. t. kaip įvykių baigtį. Be to, yra įvairių bendros sumos variantų, pradedant atskiromis bendrosiomis sumomis su vienos rungtynių pusės reikšmėmis ir baigiant bendrosiomis sumomis per rungtynių pusę. Norėdami susipažinti su visais variantais, apsilankykite sporto įvykio puslapyje.

✅ Kaip „1xBet“ statyti pirmosios rungtynių pusės bendrą sumą?

Pirmoji pusė iš viso yra papildomas statymas 1xBet. Norėdami pasinaudoti šios rūšies statymu, turite eiti į sporto rungtynių puslapį. Čia bus siūloma daug rezultatų, tarp kurių yra ir pusvalandžio suma. Jie yra patalpinti į atskirą skyrių tuo pačiu pavadinimu.

📋 Kur 1xBet galiu rasti papildomą bendrą sumą?

Norėdami naudotis papildomomis sumomis 1xbet, turite pereiti iš puslapio su visais lažybų tarpininko siūlomais sporto renginiais į atskirų rungtynių puslapį. Čia rasite visus galimus rezultatus, už kuriuos galima statyti. Tarp jų rasite kelis papildomų sumų variantus.

Aktualios naujienos