Intro

Kas yra 1xBet laimės ratas?

Колесо фортуны 1хБет
Užsiregistravę svetainėje, žaidėjai turi visišką prieigą prie skyriaus „PROMO“. Čia naudotojai ras dešimtis akcijų ir įvairių rūšių „1xBet“ premijų. Tarp jų labai populiarus 1xBet „Fortūnos ratas“. Dalyvaudami šioje akcijoje lažybininkai gali gauti taškų ir vertingų dovanų. Tuo pat metu rato sukimo kaina yra gana demokratiška.

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kas yra 1xBet „Fortūnos ratas“ akcija?

Laimės ratas (Lucky Wheel of Fortune) 1xbet yra nuolat veikiantis reklaminis pasiūlymas. Kaip galima suprasti iš pavadinimo, žaidėjams siūloma savotiška ruletė, kurioje kaip laimėjimus galima gauti specialių taškų ir vertingų dovanų. Reklaminio rato puslapį rasite skiltyje PROMO – Bonusiniai žaidimai – Fortūna. Vienas rato sukimas kainuoja 50 rublių arba šios sumos ekvivalentą kita valiuta. Be to, lažybų dalyviai turi galimybę gauti nemokamų sukimų. Dalyvaudamas kitose akcijose, žaidėjas gali gauti 1xBet’s Wheel of Fortune nemokamus sukimus. Už indėlius ir laimingus statymus gautus premijos taškus taip pat galima iškeisti į nemokamus sukimus žaidime „Lucky Wheel“ reklaminių kodų vitrinos puslapyje. Tokiu būdu žaidėjas gali padidinti savo pajamas už aktyviai atliekamus statymus 1xBet svetainėje 1хБет - колесо фортуны

Kur yra 1xBet laimės ratas?

Nepaisant to, kad „1xbet“ akcija „Laimės ratas“ yra prieinama visiems naujokams, ne visi žino apie jos egzistavimą. Platformos kūrėjai pasiūlymą „įkišo“ į skiltį „Premijiniai žaidimai“. Nors iš patirties žinome, kad naujokai dažniau eina į akcijų ir premijų puslapius, apeidami „Bonus Games“ puslapį. Todėl nenuostabu, kad forumuose populiarios temos, kuriose atsakoma į klausimą „Kur 1xbet yra laimės ratas?“ Kaip pažymėta pirmiau, norėdami rasti ruletę su premijų taškais ir vertingais prizais, turėtumėte eiti į „PROMO“ puslapį. Tada turėtumėte apsilankyti skyriuje „Bonusiniai žaidimai“ ir rasti puslapį „Fortūna“. Jame rasite žaidimą su trumpu taisyklių aprašymu.

Kokius prizus gali laimėti 1xbet laimės rato dalyviai?

Norėdami dalyvauti akcijoje, žaidėjai turi sumokėti 50 rublių (arba lygiavertę sumą) nuosavų lėšų arba pasinaudoti nemokamais sukimais. Pastaruosius galima gauti per akcijos kodų vitrinos skyrių, iškeičiant sukauptus taškus į nemokamus sukimus. Apie tai, kaip veikia „1xBet“ premijų programa, rašėme atskirame straipsnyje. Vartotojai, sukantys ruletę, gali laimėti tokius prizus:

  • 25, 50, 100, 500, 1000, 3000, 5000, 10000, 100 000, 250 000, 500 000 ir 100 000 premijos taškų.
  • Telefonas, planšetinis arba nešiojamasis kompiuteris (visi „Apple“ prietaisai).
  • Kiti vertingi prizai, kurie kartais gali atsirasti.

Be to, „1xbet“ laimės rate yra sektorių, už kurių sukimą vartotojas gaus 0 taškų. Todėl nuostoliai taip pat galimi, netgi kaip ir laimėjimai Колесо фортуны в 1хБет

Kaip laimėti 1xbet laimės rate?

Internete galite rasti įvairių sukčių, kurie nori pasidalyti laimėjimo schema 1xbet laimėjimo rate, pasiūlymų. Tačiau norime nuvilti skaitytojus: šioje ruletėje nėra jokios laimėjimo schemos. Visa strategija pagrįsta nemokamo sukimo apmokėjimu / gavimu ir mygtuko „Spin“ paspaudimu. Tada, pasak lažybų organizatoriaus, sistema atsitiktine tvarka parenka prizą. Tačiau žaidimo veikime yra algoritmas, kuris veikia lažybų bendrovės „1xBet“ rankomis. Todėl prizai didelio kiekio premijos taškų ar dalykėlių pavidalu iškrenta nedažnai. Turint patirties žaidžiant bet kurį ruletės žaidimą, verta atlikti kelis sukimus ir pažiūrėti, ką sistema suteikia žaidėjui. Jei „1xBet“ žaidime „Laimės ratas“ pavyks laimėti daugiau nei 500 premijos taškų, paprastai per kitus sukimus laimėsite nulį arba 25 premijos taškus. Tokiu atveju turėtumėte šiek tiek palaukti ir pabandyti statyti dar kartą. Tą patį reikėtų daryti ir tuo atveju, jei po pirmųjų 3-5 statymų nepavyksta gauti jokio įdomaus laimėjimo. Taigi, geriausia laimėjimo schema laimėti „1xbet“ „Fortūnos rate“ – būti ramiam. Geriau atlikti kelis sukimus su tam tikrais intervalais, nei iš karto išpūsti visą savo biudžetą.

Aktualios naujienos