Intro

Kas yra 1xBet handicapas ir kaip juo naudotis?

Фора 1xBet
Į „1xBet“ lažybų pasiūlymą įtraukta daug sporto įvykių. Tačiau ne visoms rungtynėms lažybų tarpininkas siūlo gerus koeficientus. Jei jus domina tam tikros rungtynės, o koeficientas, ar žaidėjas ar komanda laimės, nėra didelis, galite statyti už bendrą sumą „1xBet“ arba už handicapą. Pastaroji statymo rūšis bus aptarta šiandienos straipsnyje

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kas yra handicap 1xBet lažybose?

Pradedantieji dažnai naudoja paprasčiausius variantus, t. y. vienos komandos pergalę, antros komandos pergalę arba lygiąsias. Tačiau įgyjant vis daugiau patirties, pirmenybė paprastai teikiama bendroms sumoms ir handikapams. Handikapas 1xbet – tai statymas už komandą arba sportininką, prie galutinio rezultato pridedant vertę. Tai gali būti įvartis futbole, įvartis ledo ritulyje, taškai tenise ar kiti statistiniai rodikliai. Handikapai žymimi raide F, prie kurios pridedama rodyklė (1 arba 2), skaitinė vertė ir ženklas „+“ ir „-„. Pavyzdžiui, F1(0) ir F2(+1). Toliau formos skirstomos į teigiamas, neigiamas ir nulines. Trumpai apibūdinkime kiekvienos rūšies požymius pagal ženklą:

  • Teigiami handicapai – tai statymai su pliuso ženklu arba be jo. Šiuo atveju pasirinkta pusė gauna pranašumą. Naudotojas daro prielaidą, kad žaidėjas arba komanda neturi pralaimėti šiuo skirtumu. Pavyzdžiui, naudotojas atlieka statymą F2(+1) futbolo rungtynėse tarp Prancūzijos ir Ukrainos. Norėdamas laimėti, žaidėjas turi, kad Ukrainos komanda laimėtų rungtynes arba sužaistų lygiosiomis. Jei jis pralaimės 1 įvarčiu, statymas bus grąžintas visas, o jei pralaimės 2 ar daugiau įvarčių, statymas bus pralaimėtas.
  • Neigiami handicapai – tai statymai su minuso ženklu. Šiuose statymuose šalis turi laimėti turėdama handikape nurodytą pranašumą. Pavyzdžiui, futbolo rungtynėse tarp Lenkijos ir Estijos F1(-1,5) reiškia, kad Lenkijos komanda turi laimėti 2 ar daugiau įvarčių skirtumu. Jei laimima 1 įvarčiu, sužaidžiama lygiosiomis arba pralaimima, statymas negrąžinamas.
  • Nulis – statymas už lygiaverčius varžovus. Šiuo atveju svarbiausia, kad statymas turi būti atliktas, į rezultato skirtumą neatsižvelgiama. Pavyzdžiui, futbolo rungtynėse tarp Anglijos ir Prancūzijos F1(0) reiškia, kad statymas bus laimėtas, jei Anglijos komanda laimės (įvarčių skaičius neskaičiuojamas). Jei komandos sužais lygiosiomis, statymas bus grąžintas, o jei pralaimės, jis bus pralaimėtas.

Kai kuriuose šaltiniuose pateikiamas atskiras statistinės kliūties tipas. Šiuose statymuose atsižvelgiama į kitas skaitines reikšmes. Tačiau savo tipu jie nedaug skiriasi nuo įprastų lažybų.

Kokios yra skirtingos handicapų rūšys „1xBet“?

Pralaimėjimai 1xBet yra gana populiarus statymų tipas tarp vartotojų iš daugelio šalių ir rinkų. Bukmekerio svetainėje galima rinktis iš šių variantų: trupmeniniai ir sveikieji (įprasti), Europos (handicapai) ir Azijos (ketvirčiai). Apžvelkime kiekvieną parinktį:

  • Daliniai – tai handicapai, kuriuose yra atitinkamai pusės skaitinių reikšmių ir sveikieji skaičiai sveikųjų skaičių reikšmių. Pavyzdžiui, F1(+0,5), F2(-2,0). Skirtumas tarp jų yra tas, kad handikapas su sveikuoju skaičiumi yra grąžinamas, o handikapas su trupmeniniu handikapu – ne.
  • AEuropinis arba handicapas su daliniu handicapu – tai handicapas, suteikiantis žaidėjui iš karto 3 statymo galimybes. Šiuo atveju laimėti galima tik tada, kai rungtynės baigsis pasirinkta skaitine reikšme. Pavyzdžiui, jei futbole taikomas europinis handicapas (2-0), pirmoji komanda turi laimėti 2 įvarčiais. Laimėjus 3:0, 1:0, statymas bus pralaimėtas. Kitos rungtynių baigtys taip pat reiškia pralaimėjimą.
  • Azijos handicapas – tai handicapas, kuriam naudojami ketvirčiai. Šiame statyme naudojami 2 statymai su gretimomis reikšmėmis – handikapas su puse ir sveikuoju skaičiumi. Pavyzdžiui, F1(-1,25) reiškia ir F1(-1,0), ir F1(-1,5). Todėl kai kurios lažybų bendrovės tokį handicapą vadina dvigubu koeficientu.

1хБет линия ставок Europos, daliniai ir sveikųjų skaičių handicapai yra populiariausi tarp Rytų Europos vartotojų. Visus šiuos variantus galite rasti 1xBet svetainėje

Kuo skiriasi handicapas nuo handicapo 1xBet?

Gana dažnas naujokų klausimas yra „Ar handicapas ir handicapas 1xBet yra tas pats“? Atsakymas priklauso nuo to, kokią terminologiją ir interpretaciją naudoti. Mūsų straipsnyje handicapu vadinamas tik Europos handicapas. Mes naudojame 1xBet lažybų bendrovės naudojamą terminologiją. Tačiau įvairiuose interneto šaltiniuose galite rasti lygiagrečiai vartojamų terminų handicap ir handicap (sinonimų). Jei lažybų kontoros svetainėje pažvelgsite į handicapo skaičiavimo principą, laimės tik tie statymai, kuriuose laikomasi rezultato skaitinės reikšmės. Jokios kompensacijos nėra grąžinamos. Todėl handicapas yra europinis handicapas, kaip aprašyta pirmiau. Jei imsime kitus handikapo variantus pagal indeksus, naudotojai turi galimybę laimėti esant skirtingiems rungtynių rezultatams arba grąžinti statymą. Ir tai nėra būtent tas handicapas, kuris apskaičiuojamas „1xBet“ lažybų svetainėje.

Kaip atlikti statymus dėl handicapo „1xBet“?

Statymo už handikapą procesas yra gana paprastas. Vienintelis niuansas gali būti teisingas statymo formato pasirinkimas. Lažybų bendrovė „1xBet“ siūlo skirtingas skaitines reikšmes, kurias verta apsvarstyti prieš atliekant statymą. Prieš atliekant statymą taip pat svarbu gerai susipažinti su rungtynėmis. Nesupratimas, kaip veikia handicapai 1xBet, gali lemti statymo pralaimėjimą. Norėdami atlikti statymą dėl formos 1xBet, turite:

  1. Pasirinkite jus dominantį statymą iš lažybų tarpininko pasiūlymo.
  2. Pasirinkite norimą skaitinę reikšmę. Šiuo tikslu galima pereiti į lažybų puslapį ir pamatyti visas galimas parinktis. Jei žaidėjas yra puslapyje su visais įvykiais, verta spustelėti skaitinę reikšmę tarp koeficientų. Tada atsidarys reikšmių pasirinkimo langas.
  3. Spustelėkite norimą koeficientą ir perkelkite statymą į lažybų kortelę.
  4. Įveskite statymo dydį ir pasirinkite kitas statymo reikšmes.

Ставки на фору 1xBet Kaip matote, statymas už handicapą neužima daug laiko. Daugiau dėmesio reikėtų skirti rezultatui nuspėti. Būtent tai ir lemia sėkmę lažybose. Pradedantiesiems rekomenduojame mūsų lažybų mokyklą.

Daugiau klausimų apie 1xBet handicapus:

✅ Ką 1xBet reiškia handicapas?

Handicapas – tai statymas, kuriame viena iš pusių įgyja pranašumą skaitine išraiška (įvarčių skaičius, taškai, pražangos ir t. t.). Statymo rezultatas priklauso nuo skaičiaus, ženklo (pliusas arba minusas) ir statymo tipo. Daugiau informacijos apie pralaimėjimų skaičiavimą rasite straipsnyje.

▶️ Kokie yra skirtingi „1xBet“ padaliniai?

Yra keli būdai skirstyti perdavimus: pagal ženklą ir pagal tipą. Žiūrėdami į ženklą, forfeitus skirstome į teigiamus, neigiamus ir nulinius. Pagal handicapą skirstome į dalinius ir sveikuosius handicapus, Europos handicapus ir Azijos handicapus. Straipsnyje pateikiama trumpa kiekvieno handikapo ypatumų santrauka.

❔ Kaip sudaryti handicapą „1xBet“?

Norėdamas sudaryti handicapą, žaidėjas turi pasirinkti reikiamą skaitinę reikšmę ir tada statomą koeficientą. Tai galite padaryti lažybų puslapyje arba lažybų linijos skiltyje. Tuomet seka standartinė procedūra: įrašykite rezultatą į lažybų kortelę ir atlikite statymą už norimą sumą.

Aktualios naujienos