Intro

Kas yra „1xBet“ grandinė?

Цепочка в 1хБет
Jei rašote apie lažybų bendrovės privalumus, galite drąsiai įvardyti įvairias 1xbet statymų rūšis. Šiuo metu bukmekerio pasiūlyme yra 11 statymų rūšių. Apie tai, kaip atlikti greituosius ir priešpriešinius statymus, rašėme anksčiau publikuotoje medžiagoje. Naujajame straipsnyje norėtume papasakoti apie 1xBet grandininius statymus. Kokios tai statymų rūšys ir kaip sudaryti grandinines kombinacijas – straipsnyje

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Ką reiškia grandinė 1xbet?

Tikėtinas klausimas iš naujų vartotojų, anksčiau nesusidūrusių su grandinėmis 1xbet, kas tai yra? Grandinėlė yra statymo rūšis, apimanti statymo ir sistemos elementus. Pirmuoju atveju 1xbet pasinaudoja galimybe sudaryti grandinę iš pavienių statymų. Antruoju atveju, naudojant sistemas, naudotojas gauna „draudimą“. Pralaimėjus vieną ar daugiau statymų 1xbet grandinėje, statymas nebūtinai pralaimi. Svarbiausia, kad banke liktų pinigų naujam statymui. Tai ir yra grandinės stiprybė, palyginti su tradicine greitųjų statymų sistema.

Taigi, statydami grandinę, žaidėjai gali tikėtis pelno, net jei keli įvykiai nesusiklosto. Statymas laikomas pralaimėtu, kai banke nėra pinigų, kad būtų galima atlikti pradinį statymą kitam grandinės statymui.

Kalbant apie laimėjimą, kuo daugiau rezultatų sekoje atneša laimėjimą, tuo didesnė grandinės tikimybė. Tačiau jis nėra dauginamas, kaip kelių statymų atveju. 1xBet grandinė apskaičiuojama pagal kitą schemą, kaip aprašyta kitame skyriuje.

Kaip apskaičiuojama 1xBet grandinė?

Iš apibrėžimo galima suprasti, kad 1xbet grandinė apima pavienių statymų seką. Tačiau laimėjimai neskaičiuojami taip paprastai, kaip išsireiškiama: pralaimėjote vieną statymą, pralaimėjote visus statymus. Grandinėms taikoma visai kitokia metodika. Ji taikoma ir koeficientų skaičiavimui.

Pateiksime pavyzdį, kaip apskaičiuoti laimėjimus ir koeficientus 1x statymų grandinėje. Taigi, yra statymas, kurį sudaro 5 įvykiai. Pradinis statymo dydis yra 100 rublių*. Visi įvykiai statomi ant futbolo rungtynių.

Как делать ставки 1хБет

Įvykdę visas rungtynes turime tokį rezultatą:

 • Pirmasis įvykis, kurio koeficientas 2,0 žaidžiamas. Žaidėjas gavo 100 * 2,0 = 200 rublių* laimėjimą.
 • Antrasis įvykis buvo nesėkmingas. 100 rublių* (pradinė statymo suma) bus išskaičiuota iš 200 rublių* banko. Žaidėjui lieka 100 rublių*.
 • Žaidžiamas trečiasis įvykis. Rungtynės su koeficientu 2,3 žaidėjui atnešė 100*2,3 = 230 rublių*.
 • Ketvirtasis įvykis (koeficientas 1,5) taip pat laimėjo. Vartotojas gauna 230 + (100 * 1,5) = 380 rublių*.
 • Paskutinis įvykis pralaimėtas. Žaidėjo bankas sumažėjo 100 rublių* ir sudaro 260 rublių*.

Galutinis lažybininko rezultatas yra 280 rublių*. Taigi, galutinis 1x statymų grandinės koeficientas yra 2,8. Nepaisant to, kad lošėjas pralaimėjo 2 įvykius iš eilės, jam pavyko gauti nedidelį pelną. Tačiau jis yra daug mažesnis nei greitųjų statymų atveju.

*Arba tos sumos atitikmuo kita valiuta.

Kokios yra pagrindinės „1xBet“ grandinės savybės?

Nepaisant to, kad 1xbet grandinėlės nėra sudėtingos statymų rūšys, pradedantieji turėtų atkreipti dėmesį į tokių kombinacijų sudarymo ypatumus. Norėdami tai padaryti, turite susipažinti su pagrindinėmis grandinių ypatybėmis:

 • Įvykių seka apskaičiuojama taip, kaip nustatė autorius. Automatiškai nurodytos chronologijos čia nėra.
 • Galima atlikti statymus už išankstines ir tiesiogines rungtynes. Rinkose nėra jokių apribojimų.
 • Kito statymo suma 1xBet grandinėje negali būti didesnė už pirmojo statymo sumą.
 • Jei banke liko mažiau pinigų nei pirmojo statymo suma, bus paimtas visas likutis.
 • Įvykio pralaimėjimas lygus pirmojo statymo sumai.
 • Bankas sekoje apskaičiuojamas po kiekvienų rungtynių.
 • Statymai grandinėje nėra dauginami.

Цепочка 1хБет

Taigi, tinkamai pasirinkęs įvykius 1xbet grandininiam statymui, žaidėjas turi neblogą galimybę gauti pelno. Nors ir vėlgi jis nebus toks didelis kaip greitųjų statymų atveju. Iš čia galime išryškinti pagrindinius lažybų bendrovių grandinių privalumus ir trūkumus:

Grandinės privalumai Grandinės trūkumai
Sunku pralaimėti visą banką – statymą Kursai nedidinami, todėl laimėjimai yra mažesni
Lengva sudaryti kombinaciją Jei pirmasis įvykis pasirenkamas neteisingai, pralaimi visa seka
Galimybė padidinti galutinį koeficientą

Kaip matote iš lentelės, „1xBet“ grandinėlės yra nesudėtinga ir gana įdomi lažybų rūšis, kurią verta išbandyti pradedantiesiems.

Kaip atlikti grandinines lažybas 1xBet?

Norėdamas sudaryti grandinę 1xBet, žaidėjas pirmiausia turi pasirinkti rungtynes iš skilčių „Linija“ arba „Gyvai“. Kaip rašyta pirmiau, lažybų bendrovė nenustato jokių apribojimų rinkoms. Vartotojui nusprendus dėl norimo rezultato ir paspaudus ant koeficiento, statymas bus perkeltas į lažybų kortelę. Iš dviejų statymų kupone žaidėjas turi galimybę sudaryti seką. Norėdami tai padaryti, išskleidžiamajame sąraše prie visų įvykių raskite statymo tipą „Grandinė“. Pervedus pinigus, statymas rodomas „Statymų istorijoje“. Žaidėjui belieka laukti rezultato.

Aktualios naujienos