Intro

Kas yra 1xBet avansas ir kaip juo naudotis?

Аванс в 1хBet
Neretai žaidėjai susiduria su situacija, kai atlieka statymą už įdomų įvykį. Po to interneto svetainėje pasirodo kitas viliojantis pasiūlymas (aukštas tikimybės koeficientas už rezultatą), tačiau laisvų pinigų nėra. Tokiu atveju turėtumėte papildyti savo 1xBet sąskaitą arba pasinaudoti 1xBet grynųjų pinigų avansu. Apie tai, kas yra avansas, kaip jį gauti, naudoti ir išpirkti, rašysime naujame straipsnyje

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kas yra „1xBet“ grynųjų pinigų avansas?

Lažybų kontora lojaliems vartotojams siūlo papildomų privilegijų. Jos išreiškiamos didesniais laimėjimų limitais ir tokiomis paslaugomis kaip, pavyzdžiui, 1xBet lažybų patikėtinis. Apie šią lažybų rūšį rašėme atskirame straipsnyje, kurį rekomenduojame perskaityti. Jame rasite informacijos, įskaitant ir apie 1xBet lažybų avansą. 1xBet lažybų avansą reikėtų suprasti kaip pinigus, kuriuos paskolina lažybų tarpininkas. Jie gali būti naudojami statymams atlikti esant tam tikroms sąlygoms. Tokiu būdu vartotojas turi papildomą priemonę greitai atlikti nemokamą statymą ir gauti laimėjimą.

Kaip gauti avansą „1xBet“?

Kaip minėta anksčiau, 1xBet avansas prieinamas ne visiems naudotojams. Avansą gali gauti žaidėjai, kurie svetainėje atliko bent 10 statymų. Be šio kriterijaus, yra dar viena svarbi sąlyga: privalomas bent vienas neįskaitytas statymas. Tai yra lažybų tarpininko „garantija“, kad jis atgaus savo pinigus, jei statymas nepasiteisins. Norėdami gauti avansą „1xBet“, turite įnešti pinigų į savo sąskaitą ir atlikti statymą. Kai savo lėšų neturite arba jų nepakanka, į lažybų kortelę galite įtraukti kitą įvykį ir patikrinti lažybų tarpininko pasiūlymą. Jei vartotojui buvo paskolinta suma, ji bus rodoma eilutėje „Turimas avansas“. Priešingu atveju žaidėjui belieka aktyviau naudotis lažybų tarpininko paslaugomis. Kitų būdų gauti avansą iš „1xBet“ nėra.

Kaip apskaičiuojamas avansas „1xBet“?

Sužinoję apie galimybę pasinaudoti avansu „1xBet“, žaidėjai domisi, kokią sumą galima statyti. Lažybų kontora neatskleidžia tikslaus algoritmo, pagal kurį apskaičiuojamas 1xBet avansas. Tačiau patyrę lažybininkai yra supažindinami su šia informacija:

  • Neįvykdytų statymų suma turi įtakos avanso dydžiui. Kuo jų daugiau, tuo didesnė avansinio statymo suma.
  • Avanso suma neviršija 50 % galimo statymų laimėjimo.

1хБет - Доверительная ставка Pateiksime trumpą pavyzdį. Tarkime, kad žaidėjo sąskaitoje yra 100* JAV dolerių. Jis atliko du statymus:

  • $40*, kai koeficientas yra 1,5. Potencialus laimėjimas yra 60$*.
  • 60$* su koeficientu 2. Galimas laimėjimas yra 80$*.

Tokiu būdu žaidėjas gali gauti iki 140 USD pelno iš statymų. Šiuo atveju avanso suma neviršys 70$*. Nors, remiantis asmenine patirtimi, ji bus mažesnė – 30-40 USD*. *Arba šios sumos atitikmuo kita valiuta

Kaip naudotis 1xbet avansu?

Visas 1xbet avanso naudojimo procesas yra toks:

  1. Sporto įvykį būtina pasirinkti prieš rungtynes arba žaidimo metu. Rungtynės turi įvykti per 48 valandas.
  2. Pridėkite rezultatą prie statymo ir patikrinkite galimo išankstinio statymo dydį.
  3. Visą arba dalį avanso pastatyti kaip pasitikėjimo statymą.

Jei visas avansas nebuvo panaudotas, jis gali būti panaudotas kitam patikimumo statymui atlikti. Lažybų tarpininkas neriboja statymų, kuriuos galima atlikti avansu, skaičiaus. Svarbiausia, kad 1xBet avansas yra prieinamas šiam tikslui.

Kaip grąžinti avansą „1xBet“?

Lošėjui pasinaudojus avansu 1xBet, kyla klausimas, kaip grąžinti skolą. Norint tai padaryti, žaidėjui nereikia nieko daryti. Lažybų bendrovė automatiškai nurašys lėšas pagal šią schemą:

  • Jei lažybų operacija sėkminga, naudotojas gaus laimėjimą, išskyrus užstatą.
  • Jei lažybų operacija pralaimima, 1xBet avansas bus grąžintas iš žaidėjo atlikto (-ų) statymo (-ų).
  • Jei nuosavi statymai pralaimimi, skola bus išskaičiuota iš žaidėjo sąskaitos. Taigi iš naudotojo nebus nurašomos lėšos kitiems įnašams. Tačiau tai gali turėti įtakos avanso sumai ateityje.

Доверительная ставка 1хБет Lažybų kontora iš žaidėjo neima jokio papildomo mokesčio už avanso panaudojimą „1xBet“. Todėl ši paslauga labai domina lažybų dalyvius.

Daugiau klausimų apie „1xBet“ grynųjų pinigų avansą

💵 Ką reiškia „1xBet“ avansas?

Avansas 1xbet reiškia lėšas, kurias lažybų tarpininkas paskolina vartotojui. Už šią paslaugą bendrovė neima mokesčio. Tačiau ne visi lažybų dalyviai gali pasinaudoti avansu. Daugiau informacijos apie premijos gavimo detales galite perskaityti straipsnyje.

💸 Kaip veikia „1xBet“ grynųjų pinigų avansas?

Kai žaidėjas turi neapmokėtų statymų, lažybų bendrovė 1xBet gali paskolinti jam laisvų lėšų. Juos galite panaudoti atlikdami pasitikėjimo statymą. Kokio dydžio avansą suteikia lažybų tarpininkas ir kaip jis apskaičiuojamas, aprašyta straipsnyje.

✅ Kaip paimti avansą „1xbet“?

Norėdami pasiimti avansą 1xBet, lažybų svetainėje turite atlikti daugiau nei 10 statymų. Po to lažybų tarpininkas apskaičiuos avansą lažybų dalyviui už kiekvieną neatliktą statymą. Jį žaidėjas gali panaudoti atlikdamas pasitikėjimo statymus. Naudojant kreditą atliekamų statymų skaičius neribojamas.

🎰 Kaip atlikti išankstinius statymus „1xBet“?

Norėdamas atlikti statymą iš anksto, žaidėjas pirmiausia turi atlikti statymą už savo pinigus. Po to galima pasirinkti kitą dominantį įvykį ir jo rezultatą įtraukti į lažybų kortelę. Lažybų parametrų lange yra eilutė „Galimas išankstinis statymas“. Jei lažybų bendrovė teikia tokią paslaugą vartotojui, suma bus didesnė už nulį. Tokiu atveju žaidėjas gali atlikti išankstinį statymą „1xBet“: nurodykite turimą statymo sumą ir atlikite statymą. Po to bus suformuotas pasitikėjimo statymas.

Aktualios naujienos