Intro

Kas yra „1xBet“ anti-express?

Антиэкспресс 1хБет
Šiandien lažybų bendrovė „1xBet“ yra vienas iš sporto lažybų rinkos flagmanų. Bendrovės produktų skyrius yra atsakingas ne tik už portalo plėtrą technologijų požiūriu, bet ir prisideda prie naujų paslaugų vartotojams atsiradimo. Pavyzdžiui, „1xBet“ svetainėje jau daugiau nei 5 metus galima naudotis antkainiais. Todėl nenuostabu, kad daugelyje šaltinių tokios lažybos neatsiejamos nuo “ 1xBet“ prekės ženklo. Jei nesate susipažinę su šio tipo lažybomis, mūsų straipsnis jums bus naudingas. Jame aprašysime, kas yra „1xBet“ antkainiai ir kaip jais naudotis.

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kas yra „1xBet“ antireklama?

Straipsnyje apie 1xbet lažybų rūšis jau minėjome antiekspresus. Be kita ko, palietėme ir patį apibrėžimą. Kaip galite suprasti iš pavadinimo, tai yra priešinga lažybų rūšis nei parlay. O jei parlay yra statymas, sudarytas iš kelių nesusijusių įvykių. Tuomet lengvai galime apibrėžti „1xBet“ antikompleksą. Tai statymas už kelis nepriklausomus rezultatus, kuris bus atliktas, jei bent vienas įvykis bus pralaimėjęs. Taigi, pagrindinė antrininkų paskirtis – atlikti statymą už tuos įvykius, kurie turi pralaimėti. Čia pradedantiesiems kyla daug klausimų, įskaitant klausimą „Kodėl turėtumėte statyti už pralaimėjimą?“ Faktas tas, kad deriniai ant autsaiderių leidžia lažybų dalyviams dažniau laimėti. Tai yra pagrindinis šio tipo lažybų privalumas. Tačiau, skirtingai nei standartiniai kombinuotieji statymai, „1xBet“ statymai ant autsaiderių turi keletą trūkumų:

  • Mažas koeficientas. Kadangi žaidėjai gali statyti už aiškius nevykėlius, tikimybė laimėti bus daug didesnė nei ekspresuose. Siekdamas sumažinti riziką ir gauti pelno, lažybų tarpininkas siūlo mažus koeficientus už visus 1xBet antireketus
  • Didelė marža. Apskaičiavus antstatus, žaidėjas uždirba nedidelį pelną. Lažybų tarpininko komisiniai yra daug didesni nei kitų rūšių lažybose ir yra įskaičiuoti į mažą koeficientą.
  • Galima lažintis ne dėl visų rungtynių. Pamatęs įdomų įvykį, vartotojas gali nusivilti, kad nėra galimybės statyti „1xBet“ antkainius. Apie galimybę atlikti tokį statymą galima sužinoti tik įtraukus rezultatą į lažybų kortelę.

Nepaisant daugybės trūkumų, antitriukai yra gana populiarūs tarp naudotojų.

Kur galiu rasti anti statymų koeficientus 1xBet?

Norėdamas 1xBet rasti antitiksus, žaidėjas turi nueiti į skyrių „Linija“ arba „Gyvai“. Puslapyje reikia pasirinkti daugiau nei du įvykius ir įtraukti juos į lažybų kortelę. Lange, kuriame pasirenkamas statymo tipas, galite pamatyti, ar galima pasirinkti antstolį. Kaip minėta anksčiau, šio tipo kombinuotas statymas galimas ne dėl visų sporto įvykių. Tai galite sužinoti tik pridėję statymą prie lažybų bilieto. Kito būdo atlikti anti-Axpress statymą „1xBet“ nėra. Kitų tipų statymus, išskyrus kombinuotus statymus, galite atlikti sporto įvykio puslapyje Антиэкспресс в 1хБет

Kokios yra 1xbet anti lažybų statymo ypatybės?

Vartotojai, kurie anksčiau nėra atlikę jokių kombinuotų statymų, gali pradėti savo kelionę nuo anti lažybų koeficientų. Nepaisant mažų laimėjimų, juos labai lengva suformuoti. Apie tai rašėme ankstesniame skyriuje. Nors 1xbet anti lažybų koeficientų sudarymas yra gana paprastas, atkreipkite dėmesį į jų ypatybes:

  • Juose turi būti nurodyti bent 2 rezultatai.
  • Norint laimėti statymą, bent vienas rezultatas turi būti pralaimėtas.
  • Didžiausią laimėjimą gali riboti lažybų tarpininkas (nustatomi 1xBet limitai).
  • Ne visiems statymams gali būti taikomi papildomi statymai.

Kitų svarbių funkcijų, skirtų antstoliams pateikti 1xbet, nėra. Savo ruožtu rekomenduojame į kombinaciją įtraukti kuo daugiau įvykių. Tai gerokai padidins jūsų galimybę laimėti.

Aktualios naujienos