Intro

Kaip užsiregistruoti 22Bet?

Зарегистрироватся 22Бет
Jei nusprendėte išbandyti savo jėgas tokioje pramogoje (arba užsidirbti) kaip sporto lažybos, jums reikės užsiregistruoti „22Bet“ svetainėje. Dar daugiau, turėsite patvirtinti savo paskyrą, o tada turėsite įrodyti savo tapatybę, kad galėtumėte išsiimti pinigus ir dalyvauti lažybų bendrovės akcijose. Skamba sudėtingai… bet iš tikrųjų visus paskyros sukūrimo veiksmus galima atlikti gana greitai. “ 22Bet“ yra 2 registracijos tipai: pilna (el. paštu) ir supaprastinta (per socialinius tinklus). Apžvelkime abi galimybes.

Kaip užsiregistruoti pilną 22Bet paskyrą?

Kai žaidėjas 1xbet paspaus mygtuką „Registruotis“, sistema paprašys jo pasirinkti vieną iš dviejų variantų. Pilnos registracijos atveju turėsite pateikti šiuos duomenis:

 • Vardas ir pavardė.
 • Vardas ir pavardė.
 • Jūsų el. pašto adresas.
 • Jūsų slaptažodis kitam prisijungimui.
 • Šalis, kurioje gyvenate.
 • Paskyros valiuta.

Prieš paspaudžiant mygtuką „Registruotis“ 1xbet, reikia atkreipti dėmesį į paskutinį punktą „Valiuta“. Žaidėjas turėtų gerai pagalvoti, kokia valiuta jam bus patogiau atsiimti laimėjimus. Nes pakeisti šį nustatymą „22Bet“ bus labai sunku ar net neįmanoma.

Taip pat nepatartina įvesti atsitiktinio el. pašto adreso, nes gausite paskyros patvirtinimą el. paštu. Gausite nuorodą, kurią paspaudę turėsite užbaigti registraciją 22Bet. Neatlikus šio veiksmo, jūsų paskyra bus neaktyvi ir negalėsite atlikti statymų.

Likę įvesties laukai, tokie kaip vardas, pavardė, slaptažodis ir šalis, neturėtų kelti jokių problemų. Vėlgi, rekomenduojame neapsimetinėti lažybų tarpininku ir nurodyti tikrus duomenis. Taip yra todėl, kad pokalbis su lažybų tarpininku yra trumpas ir gana sunkus.

Kaip užsiregistruoti 22Bet per socialinius tinklus?

Antrasis registracijos 22Bet variantas daugeliui atrodys lengvesnis ir patogesnis, o svarbiausia – greitesnis. Tai registracija per socialinius tinklus. Jei potencialus klientas turi paskyrą bent viename iš šių šaltinių, jis gali drąsiai ją pasirinkti.

Сайт 22Bet

Lažybų bendrovė „22Bet“ bendradarbiauja su tokiais socialiniais tinklais, pvz

 • Bendraklasiai.
 • Vkontakte.
 • Yandex.
 • Mail.ru.
 • Gmail.

Pasirinkdamas šį registracijos būdą, žaidėjas turės duoti sutikimą, kad lažybų tarpininkas naudotų asmeninius duomenis iš pasirinkto šaltinio.

Be socialinio tinklo, taip pat reikės pasirinkti valiutą, kuria norima atlikti sandorius svetainėje. Reikėtų būti atsargiems ir duomenis įvesti atidžiai, nes šis nustatymas pasirenkamas vieną kartą registracijos metu ir vėliau jo keisti negalima (tik susisiekus su pagalbos tarnyba).

Pasirinkę valiutą ir socialinį tinklą, spauskite „Registruotis“ ir žaidėjui atsidarys naujas skirtukas. Perskaitykite ir patvirtinkite naudotojo sutikimą su naudojimo taisyklėmis ir sąlygomis. Po to lažybų bendrovė automatiškai sugeneruos vartotojo vardą ir slaptažodį, kad galėtumėte prisijungti prie savo asmeninės paskyros. Rekomenduojame jį kur nors užsirašyti. Tačiau jei žaidėjas pamiršo prisijungimo duomenis, juos galima gana lengvai atkurti.

Kaip užsiregistruoti antroje „22Bet“ paskyroje?

Be ilgos įžangos iš karto pasakysime, kad tai nėra gera idėja. Bukmekerių kontora 1xbet leidžia susikurti tik vieną paskyrą ir naudotis visais jos privalumais. Norėdami atlikti pinigines operacijas ir dalyvauti bendrovės akcijose, turite patvirtinti savo tapatybę pateikdami dokumentus.

Net jei klientui pavyks užregistruoti antrąją „22Bet“ paskyrą naudojant suklastotus dokumentus, jei tai paaiškės, lažybų bendrovė užblokuos abi paskyras be galimybės jas atkurti. Trumpai tariant – draudimas visam gyvenimui ir prieigos prie visų laimėjimų blokavimas.

Kaip užsiregistruoti po to, kai mano paskyra buvo užblokuota 22Bet?

Jei bandydamas prisijungti žaidėjas sužino, kad jo paskyra buvo užblokuota, nereikia skubėti kurti naujos paskyros. Pirmiausia pabandykite išsiaiškinti blokavimo priežastį ir atkurti prieigą. Nors tai ne visada būna lengva, galiausiai verta tai padaryti. Bukmekerių kontora 1xbet atidžiai stebi sandorių saugumą ir yra atsakinga už savo žaidėjų asmens duomenų saugumą. Todėl kilus menkiausiam įtarimui dėl sukčiavimo, paskyra bus užblokuota.

Pasitaiko atvejų, kai lažybų dalyviai į draudimą siunčiami nepagrįstai. Jei žaidėjas įsitikinęs, kad yra teisus, ir turi tai patvirtinančių dokumentų, jis gali parašyti palaikymo tarnybai.

Labai dažna blokavimo priežastis – naudojimasis svetimomis kortelėmis (brolio, motinos, draugo, žmonos ir t. t.). Jei lažybininkas buvo už tai uždraustas, ką gi, turime blogų naujienų. Ką nors įrodyti bus gana sunku, o bet kokiu atveju saugumo tarnyba galiausiai gali atsiųsti pranešimą nutraukti bendradarbiavimą ir pašalinti paskyrą „1xbet“.

Rimtų pažeidimų ir paskyros pašalinimo atveju visos būsimos registracijos su tais pačiais asmens duomenimis, kaip ir pažeidėjo, taip pat bus užblokuotos ir ištrintos.

22Бет регистрация

Taigi atsakymas į klausimą „Kaip užsiregistruoti po to, kai mano paskyra buvo užblokuota 22Bet?

Būkite atsargūs naudodamiesi svetaine, perskaitykite taisykles ir jų laikykitės. Daugelio klaidų dažnai galima išvengti tiesiog perskaičius naudojimo sąlygas prieš pradedant karjerą lažybų pasaulyje.

Kaip prisijungti prie savo asmeninės 22Bet paskyros?

Prisijungti prie savo 22Bet paskyros labai paprasta. Jums tereikia prisiminti savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

Jei žaidėjas visą registraciją atliko naudodamas el. pašto adresą, prisijungimo vardas bus tas el. pašto adresas, o slaptažodis bus tas, kurį sugalvos klientas.

Jei „1xbet“ užsiregistruosite per socialinius tinklus, svetainė automatiškai sugeneruos vartotojo vardą ir slaptažodį. Paprastai jie taip pat siunčiami į paštą. Todėl, jei žaidėjas jų neužsirašė ir pamiršo, savo vartotojo vardo ir slaptažodžio reikėtų ieškoti pašte. Taip pat galite pasinaudoti būdais, kaip atkurti prieigą prie „22Bet“.

Aktualios naujienos