Intro

Kaip užsiregistruoti „1xBet“?

как зарегистрироваться 1xbet

Kokias registracijos parinktis palaiko 1xBet lažybų bendrovė?

Vartotojui susipažinus su lažybų kontora „1xBet“ ir nusprendus naudotis jos paslaugomis, ateina eilė susikurti paskyrą. Šiuo atveju lažybų bendrovė pateikia žaidėjui keletą būdų, kaip užsiregistruoti „1xBet“. Todėl lažybų tarpininkas turi galimybę pasirinkti tą variantą, kuris jam bus patogiausias

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Šiuo metu norėdami užsiregistruoti „1xBet“ galite naudoti savo el. paštą, telefono numerį, socialinius tinklus arba greitai susikurti profilį „vienu paspaudimu“. Norėdami tai padaryti, spustelėkite mygtuką „Registruotis“ viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.

Pasirinkus, kaip užsiregistruoti „1xBet“, žaidėjo bus paprašyta užpildyti įvairius duomenis. Taigi, norint greitai užsiregistruoti, pakanka pasirinkti sąskaitos valiutą ir gyvenamosios vietos šalį, o kuriant profilį paštu – nurodyti pagrindinius duomenis apie lažybų dalyvį. Tačiau galiausiai privačiame biure turėsite įvesti visą informaciją apie save ir pridėti paso kopiją, kad galėtumėte patvirtinti savo profilį. Taip pat norėtume paminėti, kad vidutinė registracijos trukmė – 5 minutės. Todėl žaidėjas gali pasirinkti bet kurį variantą.

Daug žaidėjų teiraujasi apie galimybę užsiregistruoti „1xBet“ be paso (jei nori išlikti anonimiški arba yra jaunesni nei 18 metų) arba be UCPIS. Apie šią galimybę kalbėsime atskirame straipsnyje.

Daugiau klausimų apie registraciją 1xBet:

Kaip užsiregistruoti „1xBet“?

Lažybų bendrovė 1xBet žaidėjams siūlo mobiliąją programėlę, skirtą „Android“ ir „iOS“. Be to, galima naudotis telefonams ir planšetiniams kompiuteriams optimizuota svetainės versija. Tuo pačiu metu registracija „1xBet“ telefone niekuo nesiskiria nuo registracijos kompiuteriu. Programėlėje ir mobiliojoje svetainės versijoje galima naudotis visomis tomis pačiomis 4 parinktimis, aprašytomis straipsnyje.

💻 Kaip užsiregistruoti per „1xBet“ mobiliąją svetainę?

Norėdami susikurti paskyrą 1xBet mobiliojoje svetainėje, turite eiti į skyrių „Registracija“. Jį rasite viršutiniame dešiniajame puslapio kampe. Tada turite pasirinkti vieną iš profilio sukūrimo būdų: el. paštu, telefonu, socialiniuose tinkluose arba „1 paspaudimu“.

Kaip užsiregistruoti „1xBet“ telefone?

Registracijos „1xbet“ telefone procesas niekuo nesiskiria nuo paskyros sukūrimo kompiuteryje. Jei žaidėjas naudojasi mobiliąja svetainės versija arba programėle, registracijos mygtukas yra viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Lažybininkai taip pat turi 4 paskyros sukūrimo galimybes.

⭐ Koks geriausias būdas užsiregistruoti „1xBet“?

„1xBet“ naujokams suteikia galimybę rinktis iš 4 būdų, kaip susikurti žaidimo profilį. Kiekviena iš šių galimybių leis jums susikurti paskyrą per 5 minutes. Todėl žaidėjas pats pasirenka geriausią registracijos būdą, kuris priklauso nuo jo interesų.

Aktualios naujienos