Intro

Kaip užsiregistruoti „1xBet“ be paso?

Как зарегистрироваться на 1xBet без паспорта
Atsakymuose į klausimus apie tai, kaip pereiti asmens tapatybės patikrinimą „1xBet“, trumpai rašėme apie žaidėjų be paso registravimą. Tačiau tai gana plati tema, kuria domisi pradedantieji žaidėjai. Taigi pabandykime pakalbėti apie registracijos 1xBet be paso ir be TSUPIS (aktualu RF gyventojams) subtilybes

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip užsiregistruoti „1xBet“, jei jums nėra 18 metų?

Pagal 1xbet lažybų kontoros sąlygas tik pilnamečiai vartotojai gali atlikti statymus ir žaisti ruletę, pokerį ir kt. Tuo pat metu tikrinimo schema yra sukurta taip, kad nepilnametis lažybų tarpininkas galėtų užsiregistruoti lažybų bendrovės svetainėje. Tam tereikia pasirinkti vieną iš „1xBet“ paskyros sukūrimo būdų.

Prisijungęs vartotojas gali įvesti bet kokius asmeninio profilio duomenis, įnešti pinigus į sąskaitą, atlikti statymus ir gauti laimėjimus. Tačiau norint išsiimti pinigus, lažybų bendrovė pareikalaus asmens tapatybę patvirtinančio dokumento. Todėl įvesti duomenis „iš galvos“ negalima, nes jų nebus galima patvirtinti. O jei žaidėjas norės kortelėje pakeisti vardą, pavardę, adresą, kontora pareikalaus vardo, pavardės ir gyvenamosios vietos pakeitimo dokumentų. Jei jų nebus, profilis bus užblokuotas.

Taigi užsiregistruoti „1xbet“ galima, jei esate jaunesnis nei 18 metų, tačiau, patikrinus dokumentus, profilis bus įšaldytas, kol žaidėjas sulauks pilnametystės.

Kaip užsiregistruoti „1xBet“ be paso?

Kaip ir ankstesniame klausime, žaidėjas gali susikurti 1xBet paskyrą be paso. Tačiau profilio patikrinimas yra neišvengiamas. Todėl atsakydami į populiarią užklausą „1xBet registracija be paso“ paieškos sistemoje galite rasti forumų, kuriuose parduodamos paskyros. Jos registruojamos kitiems žaidėjams, naudotojas turi pridėti kortelę pervedimams.

Kodėl toks 1xBet naudojimo būdas yra nesaugus?

  • Pirma, pardavėjas vis dar turi prieigą prie paskyros (slaptažodį galite iš naujo nustatyti el. paštu), jei el. paštas nebuvo suteiktas pirkėjui už sutarties.
  • Antra, apsaugos tarnyba gali paprašyti patvirtinti persikėlimą arba interneto paslaugų teikėjo pasikeitimą pakeitus žaidėjo IP adresą.
  • Trečia, pervedant į kortelę gali būti reikalaujama patvirtinti, kad sąskaita atidaryta profilio savininko vardu. Tokiu atveju žaidėjui tenka susidurti su sertifikato klastojimu. Gerai, jei tikrintojai nepastebi skirtumo.

Todėl žaidėjas pats sprendžia, ar rizikuoti registruojantis „1xBet“ be paso.

Kaip užsiregistruoti 1xBet be UCPIS?

2014 m. įsigaliojo tam tikros įstatymo Nr. 222-FZ „Dėl federalinio įstatymo „Dėl azartinių lošimų organizavimo ir vykdymo valstybinio reguliavimo ir kai kurių Rusijos Federacijos teisės aktų pakeitimų“ pakeitimo“ nuostatos, kuriomis buvo pradėtas UUPIS veikimas. Tai ne kas kita, kaip lažybų internetu priėmimo centras. Kitaip tariant, mokesčių institucijos yra suinteresuotos gauti pajamų iš žaidėjų laimėjimų interneto lošimo įstaigose. Todėl visi teisėti lažybų punktai pasirašė sutartis su vienu iš UUPIS, kad galėtų keistis duomenimis ir iš lažybų dalyvių išskaičiuoti 13 % komisinį mokestį.

Dabar aišku, kodėl registracija „1xBet“ be UUPIS yra opus klausimas daugeliui naujokų. Tačiau lažybų bendrovė Rusijoje veikia nelegaliai, naudodamasi ofšorine licencija. Apie tai rašėme apžvalginiame straipsnyje apie „1xBet“ Rusijoje. Todėl žaidėjams nereikėtų nerimauti dėl registracijos 1xBet be TSUPIS. Visi laimėjimai bus pervesti į asmeninę sąskaitą be jokių mokesčių išėmimo.

Aktualios naujienos