Intro

Kaip užpildyti 1xBet registracijos formą?

Регистрационная анкета 1xBet
Viename iš mūsų svetainės straipsnių pasakojome apie registraciją „1xBet“ naujokams. Kadangi lažybų bendrovė siūlo įvairius paskyros sukūrimo būdus (el. paštu, telefonu, socialiniuose tinkluose arba greita registracija), žaidėjams kyla klausimų, kaip užpildyti visus „1xBet“ registracijos formos laukus. Pabandykime į juos atsakyti šiandienos straipsnyje.

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip užpildyti 1xbet anketą?

Žaidėjui pasirinkus geriausią variantą registruotis „1xBet“, galima kalbėti apie anketos pildymą. Reikalas tas, kad formos yra skirtingos ir priklauso nuo pasirinkto registracijos būdo. Išskyrus paskyros sukūrimą el. paštu, lažybų bendrovė reikalauja, kad žaidėjas įvestų paskyros valiutą ir gyvenamosios vietos šalį.

„Kaip užpildyti formą „1xBet“?“ – yra populiarus klausimas tarp naujokų. Atsakymas labai paprastas. Registracijos etape žaidėjas turi užpildyti visus siūlomus laukus, o tada, gavęs prieigą prie svetainės, pereiti prie duomenų įvedimo į anketą. Ją rasite Asmeninėje srityje – Asmeniniai duomenys. Tuomet žaidėjas gali redaguoti laukus, kuriuose yra tuščių arba neteisingų duomenų apie save.

Atkreipkite dėmesį, kad duomenys turi būti teisingi. Juos patikrins „1xBet“ specialistai profilio tikrinimo metu.

Kaip užpildyti visus 1xBet registracijos formos laukus?

Žaidėjas gali redaguoti atskirus arba visus atvirus savo profilio laukus. Pirmuoju atveju reikia naudoti pieštuko piktogramą, antruoju – spausti mygtuką Redaguoti visus. Po to atsidarys laukai, į kuriuos galima įrašyti teisingus arba trūkstamus duomenis.

Анкета игрока 1хБет

Jei virš lauko yra užrakto piktograma, žaidėjas neturi galimybės jo redaguoti. Todėl prieš įvedant informaciją svarbu ją kelis kartus patikrinti, nes vėlesnis redagavimas gali užtrukti. Jei norite pakeisti kurį nors užrakintą lauką, turite kreiptis į palaikymo tarnybą bet kuriuo iš galimų kanalų.

Kaip užpildyti savo asmeninius duomenis „1xBet“?

Informacijos apie save pateikimas yra privaloma procedūra norint naudotis bendrovės paslaugomis. Kaip minėta anksčiau, žaidėjas turi užpildyti savo asmeninius duomenis „1xBet“. Tai galima padaryti biuro interneto svetainėje (pilnoje ir mobiliojoje versijoje) ir mobiliojoje programėlėje. Norėdamas tai padaryti, žaidėjas turėtų atlikti toliau nurodytus veiksmus:

 1. Autorizuokitės svetainėje (prisijunkite prie žaidimo zonos).
 2. Eikite į skiltį „Asmeniniai duomenys“. Paprastai jis atsidaro iškart po to, kai paspaudžiate mygtuką „Mano paskyra“.
 3. Pažymėkite visus laukus, į kuriuos norite įrašyti informaciją, paspausdami „Redaguoti visus“. Taip pat galite keisti duomenis atskirame lauke spustelėję piktogramą „Pieštukas“. Apie šias operacijas išsamiau rašėme aukščiau esančiame skyriuje.
 4. Užpildykite savo asmeninius duomenis „1xBet“. Dar kartą atkreipkite dėmesį, kad šie duomenys turi būti teisingi.

Kitame skyriuje rasite informaciją apie laukus, kuriuos reikia užpildyti. Pažymėtina, kad nurodyti duomenys bus patikrinti pateikus išėmimo iš interneto svetainės prašymą. Todėl užpildžius asmeninius duomenis „1xBet“ verta juos patikrinti ir atlikti reikiamus pataisymus (jei yra klaidų).

Kai kurių laukų negalima keisti per žaidėjo asmeninį kabinetą. Jei reikia juos ištaisyti, rekomenduojame kreiptis pagalbos į mūsų palaikymo komandą. Jie yra pasiekiami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Kokius laukus apima 1xBet žaidėjo kortelė?

1xBet žaidėjo anketą sudaro du skyriai: sąskaitos duomenys ir kontaktiniai duomenys. Pirmajame lažybų tarpininkas turi tik galimybę pakeisti slaptažodį. Pereidamas į skyrių su kontaktiniais duomenimis, naudotojas turi užpildyti tokius laukus:

 • Pavardė.
 • Vardas ir pavardė.
 • Gimimo data.
 • Dokumento tipas ir informacija apie dokumentą.
 • Regionas (provincija, apskritis)
 • Regionas, provincija, miestas.
 • Registracijos adresas.

Редактирование личных данных 1хБет

Neprivalomi laukai, kuriuos reikia užpildyti:

 • Telefonas.
 • El. paštas.
 • Tėvo vardas ir pavardė.
 • Gimimo vieta.

Jei žaidėjas pastebi klaidą įvestuose duomenyse ir negali jos ištaisyti pats, jis turėtų kreiptis į palaikymo komandą. Priešingu atveju gali kilti problemų dėl laimėjimų išmokėjimo. Todėl norėtume dar kartą pabrėžti, kad prieš registruodamiesi ar pildydami asmeninę kortelę „1xBet“ interneto svetainėje atidžiai patikrinkite visus duomenis.

Aktualios naujienos