Intro

Kaip pereiti 1xBet dokumentų patikrą?

Пройти проверку документов в 1xBet
Sukūręs „1xBet“ paskyrą , kaip minėta anksčiau, žaidėjas gali pasinaudoti lažybų bendrovės pasiūlymu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įmokėti pinigus į savo sąskaitą ir pradėti atlikti statymus už sporto, nesporto įvykius ar žaidimus. Tačiau lažybininko paskyra vis dar lieka nepatvirtinta. Todėl naudotojui taikomi apribojimai, susiję su laimėjimų atsiėmimu.

Norėdami gauti pinigų į savo asmeninę sąskaitą, turite užpildyti „1xBet“ formą. Apie tai, kaip tai padaryti, jau rašėme ankstesniuose straipsniuose. Taip pat minėjome, kaip patikrinti savo „1xBet“ paskyrą. Daugiau informacijos apie tai, kaip patikrinti savo 1xBet paskyrą, rasite šiame straipsnyje.

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kodėl turėčiau patikrinti savo 1xBet profilį?

Bukmekeris 1xBet naudoja Kiurasao registratoriaus licenciją, kurioje išdėstyti azartinių lošimų paslaugų teikimo reikalavimai. Be kita ko, yra nustatyta dokumentų tikrinimo sąlyga. Taip siekiama užtikrinti, kad biuras būtų įsitikinęs, jog žaidėjas:

 • Bent 18 metų (amžiaus).
 • Neplanuoja naudotis sukčiavimo schemomis.
 • Nesukurs papildomų paskyrų (tokius veiksmus draudžia lažybų tarpininkas).

Todėl dokumentų patikrinimas „1xBet“ yra privaloma procedūra, kurią privalo atlikti visi lažybų dalyviai.

Kaip veikia patikrinimas 1xBet?

Kaip jau minėta įžanginėje dalyje, žaidėjas turi užpildyti kortelę su asmenine informacija. Tam reikia įvesti informaciją į privalomus laukus. O jei juose yra klaidų, ištaisykite jas patys arba kreipkitės į 1xBet palaikymo komandą.

Įvedus savo asmeninius duomenis ir pasirinkus 1xBet patikrinimo dokumentą, galima pasinerti į azartinių lošimų pasaulį: statyti arba žaisti. Vartotojui nebus taikomi jokie apribojimai, susiję su minimalių statymų dydžiu, gautų laimėjimų suma, premijinės sąskaitos naudojimu ir dalyvavimu akcijose. Tačiau, kai žaidėjas nuspręs išsiimti pinigus ir išsiųsti prašymą lažybų bendrovei, jam reikės pereiti 1xBet dokumentų patikrą.

Priklausomai nuo lažybų tarpininko gyvenamosios vietos šalies, jo el. pašto, aktyvumo svetainėje ir kitų parametrų, „1xBet“ sistema nusprendžia, kaip bus atliekamas patikrinimas. Yra kelios tapatybės patikrinimo galimybės:

 • Pateikia skenuotą paso kopiją arba paso nuotrauką.
 • Nuotrauka, kurioje žaidėjas laiko pasą rankose (priešais krūtinę arba prie veido).
 • Notaro patvirtintą paso kopiją.

Jei 1xBet lažybų tarpininkui kyla klausimų, gali būti paprašyta pateikti papildomus dokumentus: vairuotojo pažymėjimą, sąskaitos už komunalines paslaugas kvitą, draudimą ir kt.

Личные данные 1хБет

Kaip įvesti savo paso duomenis „1xBet“?

Kuriant paskyrą 1xbet svetainėje, žaidėjui siūlomos supaprastintos registracijos galimybės. Netgi didžiausioje formoje, kai profilis kuriamas elektroniniu paštu, žaidėjas turi įvesti savo vardą ir slaptažodį. Likusią informaciją reikia įvesti vartotojo kabinete.

Norėdamas įvesti paso duomenis 1xbet, vartotojas turi prisijungti. Asmeninėje spintoje yra skyrius „Asmeniniai duomenys“, kuriame pateikiamas lažybų dalyvio profilis. Prieš pateikdamas patikrinimo užklausą, žaidėjas turi užpildyti kortelę asmenine informacija (privalomi laukai pažymėti žvaigždutėmis). To nepateikus, biuro darbuotojai negalės patikrinti profilio.

Puslapyje „Asmens duomenys“ žaidėjas turi įvesti tokią privalomą informaciją:

 • Vardas ir pavardė.
 • Vardas ir pavardė.
 • Gimimo data.
 • Dokumento tipas.
 • Regionas.
 • Miestas.
 • Nuolatinės registracijos adresas.

Vartotojas taip pat gali įvesti kitą informaciją apie save, kuri padės suasmeninti lažybų dalyvį tuo atveju, jei jis prarastų prieigą prie savo paskyros. Tokia informacija yra:

 • Tėvavardis.
 • Gimimo vieta.
 • Telefono numeris.
 • El. paštas.

Užpildęs privalomus duomenis, žaidėjas gali pereiti prie „1xBet“ atstovų atliekamo paskyros patikrinimo.

Ввод паспортных данных 1хБет

Kaip pakeisti savo paso duomenis „1xBet“?

Dažnai pasitaiko situacijų, kai vartotojas, kurdamas paskyrą, neteisingai įveda duomenis. Taip pat galima suklysti įvedant informaciją pildant anketą, pavyzdžiui, nurodyti neteisingus paso duomenis 1xbet. Tokiu atveju žaidėjas gali pats atlikti pataisymus arba paprašyti pagalbos iš visą parą dirbančios pagalbos komandos.

Visa informacija apie lažybų tarpininką saugoma Asmens duomenų skiltyje. Kai kurių duomenų redaguoti negalima (šalia jų yra užrakto piktograma): sąskaitos numeris, registracijos data ir gyvenamoji šalis. Jų keisti negalima, išskyrus žaidėjo gyvenamosios vietos šalį. Norėdami atlikti pakeitimus, turite parašyti pagalbos tarnybai ir pateikti dokumentus apie persikėlimą į kitą šalį. Likusią informaciją galima keisti savarankiškai, spustelėjus pieštuko piktogramą.

Daugiau klausimų apie profilio patikrinimą „1xBet“:

📃 Kodėl verta įvesti paso duomenis „1xBet“?

Bukmekerių kontora 1xbet, gavusi registratoriaus licenciją iš Kiurasao, įsipareigojo neskatinti nepilnamečių naudotis azartinių lošimų paslaugomis. Šiuo tikslu bendrovė įpareigoja lažybų tarpininkus atlikti patikros procedūrą – patikrinti paso duomenis. Dėl šio žingsnio galima sumažinti jaunesnių nei 18 metų žaidėjų bandymus atlikti statymus internetu. Be to, bendrovė tikrina naudotojų dokumentus, kad iš portalo pašalintų nesąžiningus lažybų tarpininkus, kurių gausu sporto lažybų ir azartinių lošimų rinkoje.

⌚ Per kiek laiko „1XBet“ patikrina dokumentus?

Po to, kai žaidėjas pateikia visus reikiamus dokumentus (sąrašas bus rodomas jūsų asmeninėje spintoje), lažybų bendrovė turi 72 valandas jiems patikrinti. Paprastai „1xBet“ patikrinimas vyksta daug greičiau ir žaidėjas gali atsiimti pinigus per 24 valandas nuo prašymo išsiuntimo.

📋 Kokių dokumentų reikia norint patikrinti 1xBet?

Žaidėjo tapatybės patikrinimas yra individuali procedūra. Lažybų tarpininkas pats sprendžia, kokių dokumentų jam reikės tapatybės patvirtinimui. Tačiau dažniausiai tai būna pasas (nacionalinis arba užsienio) ir vairuotojo pažymėjimas.

📝 Kaip apeiti paso patikrą „1xBet“?

Tai populiarus klausimas tarp jaunesnių nei 18 metų paauglių. Pagal taisykles, lažybų tarpininkas, prieš išmokėdamas lėšas, patikrina dokumentus. Todėl apeiti 1xBet patikros neįmanoma. Žinoma, žaidėjas gali naudotis giminaičių duomenimis. Tačiau reikia būti atsargiam, kad saugumo tarnyba neatskleistų sukčiavimo. Tokiu atveju profilio blokavimas yra neišvengiamas.

Aktualios naujienos