Intro

Kaip pašalinti 1xBet: reklamas kompiuteryje ir naršyklėje

1хБет регистрация вирус
Lažybų bendrove „1xBet“ pasitiki šimtai tūkstančių lošėjų visame pasaulyje. Tokį rezultatą bendrovei pavyko pasiekti dėl padorių prekės ženklo populiarinimo metodų. Tačiau kai kurie naudotojai (ne visada lažybų bendrovės naudotojai) gali susidurti su „1xBet“ reklamos pasirodymu savo kompiuteryje, pirmiausia naršyklėje. Atitinkamai tokie lažybų bendrovės “ 1xBet“ skelbimai erzina ir sukelia neigiamas emocijas kompiuterių naudotojams. Šiame straipsnyje papasakosime, kaip atsiranda iššokantys langai ir kaip ištrinti reklamą iš naršyklės ir kompiuterio

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip „1xBet“ reklama rodoma jūsų kompiuteryje?

Internete yra daugybė klausimų apie tai, kaip pašalinti 1xBet reklamas iš savo kompiuterio. Kaip jau minėta įžangoje, lažybų bendrovė nenaudoja agresyvių rinkodaros metodų. Todėl tai nėra jo rankų darbas. Kas tuomet reklamuoja prekės ženklą platindamas erzinančias reklamas ir kenkėjiškus scenarijus? Jei pažvelgsite į iššokančių reklaminių skydelių turinį, galite pamatyti pasiūlymą spustelėti nuorodą ir užsiregistruoti premijai gauti. Taip pat gali būti bendrų 1xBet lažybų bendrovės privalumų. Tačiau bet kuriuo atveju, kai spustelėsite nuorodą, URL adrese bus specialus kodas. Tai rodo, kad reklamos scenarijaus savininkas dalyvauja „1xBet“ partnerių programoje. Taip kenkėjišką kodą platina nesąžiningi naudotojai. Todėl papasakosime, kaip pašalinti „1xBet“ reklamą iš savo kompiuterio.

Kaip užblokuoti „1xBet“ reklamą?

Norint atsikratyti „1xBet“ reklamų, reikia suprasti, kokiomis sąlygomis jos pasirodo. Paprastai vartotojai mato pagrindinį naršyklės puslapį, kuris pasirodo ją paleidus, su informacija apie lažybų bendrovę. Jis atsidaro automatiškai ir nukreipia į lažybų bendrovės puslapį su pasiūlymu susikurti „1xBet“ paskyrą. Antrasis „1xBet“ viruso pasireiškimo būdas – iššokančių langų pasirodymas dirbant kompiuteriu. Reklaminių skydelių pasirodymas yra suplanuotas ir jie taip pat veda į kontoros svetainę. Trečiasis variantas: 1xBet veidrodis atsidaro, kai prisijungiate prie oficialios svetainės. Šis šaltinis gali būti naudojamas vartotojo vardui ir slaptažodžiui gauti, kad būtų galima pavogti lažybų tarpininko asmeninius duomenis. Nustačius „1xBet“ viruso funkciją, galima imtis veiksmų reklamai išjungti. Aprašykime juos konkrečiais atvejais.

Kaip pašalinti „1xBet“ iš naršyklės?

Norėdami išvalyti naršyklę nuo reklamos, pirmiausia turėtumėte patikrinti nustatymus: kuris puslapis atsisiuntimo metu nurodomas kaip pagrindinis. Gali būti, kad jį pakeitė „teisingas“ užpuolikams puslapis. Taip pat verta patikrinti įdiegtas programas. Jei yra įtartinų, išjunkite jas ir pažiūrėkite, kaip veikia naršyklė. Jei aptikta kenkėjiška programa, ją reikėtų pašalinti. Jei neturite laiko tikrinti naršyklės rankiniu būdu arba jei kenkėjiškas scenarijus suklastojo tam tikrus naršyklės failus, galite įsidiegti „Adguard“, kad būtų galima patikrinti ir pašalinti kenkėjiškus scenarijus. Jei ir šis būdas nepadeda, kompiuteriui patikrinti turėtumėte naudoti „Kaspersky“, „DrWeb Cureit“, „ADW Cleaner“, „Anti-Malware Home“ ar kitas programas. Taip pat galite pašalinti ir iš naujo įdiegti naršyklę, prieš tai išsaugoję savo profilį (fiziškai arba debesyje)

Kaip galiu pašalinti „1xBet“ iš savo kompiuterio?

Norint pašalinti „1xBet“ iš savo kompiuterio, reikia atlikti keletą veiksmų:

  • Peržiūrėkite programas, kurios paleidžiamos paleidžiant sistemą per užduočių planuoklį. Planuoklį galite rasti per paiešką arba naudodami Win+R ir įvesdami komandą msc. Jei automatinio paleidimo programų sąraše yra įtartinų programų, sustabdykite jas arba pašalinkite.
  • Patikrinkite kompiuterį naudodami turimą antivirusinę programą. Gali aptikti kenkėjiškus scenarijus.
  • Patikrinkite kompiuterį specialia programine įranga, pavyzdžiui, „Kaspersky“, „DrWeb Cureit“, „ADW Cleaner“ arba „Anti-Malware Home“. Rekomenduojame įjungti aukščiausią nuskaitymo lygį.
  • Įdiekite „Malwarebytes“ ir nuskaitykite kompiuterį. Visos kenkėjiškos programos turėtų būti pašalintos.

Užblokavus „1xBet“ reklamas, rekomenduojame kartą per mėnesį patikrinti kompiuterį, ar jame nėra kenkėjiškų skriptų, naudojant „Malwarebytes“ arba alternatyvias programas. Taip pat rekomenduojame būti atsargesniems diegiant programas ar peržiūrint atsisiųstus archyvus. Taip pat turėtumėte įsidiegti saugesnę antivirusinę programą, kad galėtumėte saugiai naudotis internetu.

Aktualios naujienos