Intro

Kaip pakeisti valiutą 1xBet?

как зарегистрироваться 1xbet
1xBet paskyros kūrimo etape žaidėjai būtinai turi pasirinkti paskyros valiutą. Šis laukelis yra prieinamas visais 1xBet registracijos būdais ir atlieka svarbų vaidmenį atliekant tolesnius skaičiavimus svetainėje. Tačiau vartotojų iš pradžių pasirinktas pasirinkimas ne visada yra teisingas. Todėl atsiranda poreikis pakeisti valiutą „1xBet“. Kaip tai padaryti? Apie tai rašoma šiame naujame straipsnyje.

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip pasirinkti savo sąskaitos valiutą „1xBet“?

Bukmekerių kontora 1xbet priima vartotojus iš viso pasaulio. Kad būtų lengviau naudotis, svetainė lokalizuota į dešimtis kalbų. Be to, 1xbet lažybininkai gali pasirinkti daugiau nei 50 paskyros valiutų. Kaip minėta anksčiau, tai galima padaryti registracijos etape lažybų bendrovės portale. Paspaudus mygtuką „Registracija“, pasirodys langas su 4 galimais paskyros sukūrimo būdais. Nesvarbu, ar lažybininkas pasirinko registraciją „1 paspaudimu“, „Telefonu“, „El. paštu“ ar „Socialiniais tinklais ir žinutėmis“, privalomas laukelis bus „Paskyros valiuta“. Vartotojai gali rasti išskleidžiamajame sąraše ir pasirinkti vieną iš 50 „1xBet“ valiutų. Šią parinktį galima pasirinkti tik vieną kartą. Paskyros valiutos perjungiklio „myAlpari“ nėra.

Правила БК 1xBet

Kaip pakeisti valiutą „1xBet“?

Dauguma lažybų bendrovių naudotojų niekada neužduoda sau klausimo „Kaip pakeisti valiutą 1xbet?“ Jie reguliariai įneša ir išsiima pinigus ta valiuta, kurią pasirinko sąskaitos kūrimo etape. Tačiau yra situacijų, kai verta atlikti globalius pakeitimus savo profilyje. Tai apima ir kitos valiutos pasirinkimą. Norėdamas pakeisti sąskaitos valiutą „1xBet“, vartotojas turi susisiekti su „1xBet“ palaikymo komanda. Šiai operacijai atlikti rekomenduojame naudoti du kanalus: el. paštą arba pokalbį. Jums gali tekti įkelti savo tapatybės dokumentus. Patogiau tai padaryti iš karto, nei rašyti naują užklausą el. paštu, prieš tai paskambinus į palaikymo tarnybą. Paramos tarnybos atstovai gali lengvai atmesti tokį prašymą. Viskas priklauso nuo naudotojo profilio. Jei pažeidimų nėra ir žaidėjas aktyviai atlieka statymus, teigiamo rezultato tikimybė yra didesnė. Tačiau nėra jokių garantijų, kad valiuta bus pakeista „1xBet“. Norėtume atkreipti dėmesį, kad lažybų bendrovė neima jokio komisinio mokesčio už valiutos keitimo operacijos atlikimą sąskaitoje. Senuose šaltiniuose pateikiama informacija apie 10 proc. komisinį mokestį nuo sąskaitoje esančių pinigų. Tačiau naujosiose 1xBet taisyklėse tokios taisyklės nėra.

Регистрация в 1 клик

Ką turėčiau parašyti pagalbos komandai, norėdamas pakeisti valiutą „1xBet“?

Jei vartotojas nusprendžia pakeisti valiutą 1xbet, jis turėtų pateikti prašymą pagalbos komandai. Ankstesniame skyriuje buvo aprašyti geriausi prašymo pateikimo kanalai. Kalbant apie pačią užklausą, rekomenduojame naudoti šį šabloną: „Laba diena, gerbiamas palaikymo komandai! 2021 m. lapkričio 7 d. atidariau sąskaitą #00000000001. Sąskaitos valiuta buvo nurodyta JAV doleris. Tačiau dėl persikraustymo (gyvenamosios vietos šalies pakeitimo)/sudėtingos ekonominės situacijos šalyje/negalimybės įnešti į sąskaitą nurodytą valiutą/kitos problemos prašau pakeisti sąskaitos valiutą iš JAV dolerio į Rusijos rublį. Pagarbiai, Anton Stavkovič“ Remdamasis šiuo šablonu, žaidėjas gali parašyti laišką „1xbet“ palaikymui.

Aktualios naujienos