Intro

Kaip pakeisti arba panaikinti savo telefono numerio ryšį su „1xBet“?

[Registracijos „1xBet“ svetainėje metu naudotojams pateikiami 4 būdai, kaip susikurti paskyrą, įskaitant ir pagal mobiliojo telefono numerį. O jei žaidėjas nusprendžia registruotis nenurodydamas numerio, lažybų bendrovė vis tiek rekomenduoja jį įvesti, kad padidintų paskyros saugumą. Nors tai daryti nėra privaloma. Tačiau jei vartotojas patvirtino savo telefono numerį, gali kilti papildomų keblumų, jei jis bus pamestas ar pakeistas. Todėl šiame straipsnyje apžvelgsime 1xBet telefono numerio pridėjimą ir keitimą. [/box_text]

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip pridėti telefono numerį prie „1xBet“?

Lažybų bendrovė suteikia vartotojams galimybę dar labiau apsaugoti savo paskyrą pridedant telefono numerį prie 1xBet. Patvirtinęs jį SMS žinute, žaidėjas galės greitai atgauti prieigą prie paskyros. Taigi, atsiras papildomas būdas, kaip atkurti 1xBet paskyrą. Norėdamas susieti numerį „1xBet“, žaidėjas turi prisijungti prie asmeninio kabineto. Skyriuje „Saugumas“ yra kortelė „Pririšti numerį“. Paspaudus ją, atsidarys laukas, kuriame lažybų tarpininkas gali įvesti savo numerį ir patvirtinti jį SMS žinute. Puslapyje taip pat yra kortelė „2 veiksnių autorizacija“. Lažybų bendrovės saugumo sistema pagrįsta „Google Authenticator“ programėlės naudojimu. QR kodu patvirtinęs prieigą prie profilio, žaidėjas gali prisijungti prie svetainės naudodamas vienkartinius slaptažodžius. Jie bus sugeneruoti programėlėje ir lažybų tarpininkas juos patikrins prisijungdamas prie portalo.

Kaip pakeisti telefono numerį „1xBet

Žaidėjai gali pakliūti į situacijas, kai pametė savo telefoną ir neįmanoma atkurti SIM kortelės arba numeris buvo pakeistas. Tokiu atveju lažybininkas turi pasikeisti telefono numerį „1xBet“ sistemoje. Priešingu atveju jam gali kilti problemų pervedant pinigus (patvirtinimo kodas gali ateiti SMS žinute) arba jis gali negalėti atkurti savo paskyros, jei praras savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Как добавить номер на 1xBet Yra 2 būdai, kaip pakeisti savo 1xBet telefono numerį:

  • Per savo asmeninį kabinetą. Norėdamas tai padaryti, naudotojas turi prisijungti ir eiti į skyrių „Saugumas“. Po to reikia spustelėti kortelę „Priskirti numerį“ ir pateikti kitą informaciją. Įvedus naująjį numerį, į senąjį numerį bus išsiųsta SMS žinutė su kodu (operacijai patvirtinti). Jei žaidėjas neturi prieigos prie šio numerio, reikia naudoti šį metodą.
  • Per pagalbos tarnybą. Lošėjas gali kreiptis pagalbos į „1xBet“ pagalbos tarnybą. Tai galima padaryti el. pašto adresu, kurį galima rasti puslapyje „Kontaktai“. Lošėjas taip pat gali paskambinti kontaktų skiltyje nurodytu telefono numeriu. Pranešę apie situaciją, bendrovės atstovai paprašys patvirtinti, kad numeris yra registruotas vartotojo, ir pateikti paso nuotrauką. Taip pat būtina nurodyti registracijos svetainėje datą, lošimo sąskaitos numerį, pinigų įmokėjimo ir išėmimo būdus. Jei tapatybės nustatymas bus sėkmingas, informacija žaidėjo prašymu bus pakeista per 2 dienas.

Jei tapatybės nustatyti nepavyksta, žaidėjas neturi kito pasirinkimo, kaip tik susikurti naują paskyrą. Tačiau prieš tai parašykite palaikymo tarnybai ir praneškite, kad kita paskyra buvo užblokuota. Priešingu atveju lažybų dalyvio profilis, iš naujo užsiregistravus, ateityje bus ištrintas.

Kaip panaikinti savo numerio ryšį su „1xBet“?

Jei žaidėjas nusprendė, kad nebenori gauti SMS žinučių iš lažybų bendrovės, galite pabandyti jį pašalinti. Panaikinti numerio susiejimą su 1xBet savarankiškai manipuliuojant, asmeniniame kabinete, nepadės. Lošėjas turėtų parašyti žaidėjų aptarnavimo skyriui vienu iš galimų kanalų. Remiantis forumuose pateikta informacija, ne visada kreipimasis į palaikymo tarnybą padeda išspręsti situaciją. Biuro atstovai nenoriai priima tokius prašymus, skundžiasi dėl saugumo politikos. Tačiau atkakliems vartotojams pavyko išspręsti numerio atjungimo nuo „1xBet“ klausimą savo naudai. Alternatyvi galimybė pašalinti numerį iš lažybų bendrovės svetainės galėtų būti sąskaitos užšaldymas. Praėjus tam tikram laikui, profilis gali būti ištrintas kartu su jame esančia asmenine žaidėjo informacija Как поменять номер телефона

Daugiau klausimų apie 1xBet telefono numerį:

Kaip patvirtinti savo „1xBet“ numerį?

Jei žaidėjas nusprendė pridėti savo telefono numerį prie savo paskyros, tai galite padaryti per savo asmeninį kabinetą. Skyriuje „Saugumas“ turėtumėte pereiti prie 1xbet kortelės „Patvirtinti numerį“, kurioje reikia nurodyti savo telefono numerį. Numerio patvirtinimas atliekamas SMS žinute, kurioje yra vienkartinis kodas.

📲 Kaip pakeisti savo telefono numerį „1xBet“?

Norėdamas pakeisti telefono numerį 1xbet, vartotojas turi nueiti į asmeninį kabinetą ir pats atlikti pakeitimus arba susisiekti su palaikymo komanda. Pirmuoju atveju reikia apsilankyti skyriuje „Saugumas“ ir pakeisti informaciją kortelėje „Pridėti numerį“. Antruoju atveju parašykite per pokalbį arba palaikymo el. paštu. Pasirinkus šį variantą, reikės įrodyti tapatybę ir naujojo numerio nuosavybę (parodyti sutartį).

🔐 Kaip prisijungti prie „1xbet“ pagal telefono numerį?

Lažybų bendrovė suteikia vartotojams galimybę prisijungti prie 1xbet pagal telefono numerį. Tokia galimybė atsiranda, jei žaidėjas užsiregistravo naudodamasis telefonu. Be to, vartotojas gali patvirtinti savo numerį asmeniniame kabinete. Patvirtintas jis tampa dar vienu prisijungimo vardu, lygiaverčiu elektroniniam paštui ir asmens tapatybės numeriui.

Aktualios naujienos