Intro

Kaip naudotis „1xBet“?

Как пользоваться сайтом 1xBet
Lankytojams, kurie anksčiau nėra atlikę statymų internetu, gali kilti sunkumų naudojantis „1xBet“. Taip yra ne tiek dėl nepatogios sąsajos (dizainas sukurtas pagal naujausias azartinių lošimų tendencijas), kiek dėl nepatyrimo. Todėl šiandienos straipsnyje atsakysime, kaip naudotis „1xBet“ pradedantiesiems lažybų dalyviams.

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip naudotis 1xBet?

Bukmekerių kontora 1xBet teikia paslaugas internetu nuo 2011 m. Portalą sukūrė rinkoje pirmaujanti interneto studija. Tai leido kontorai sulaukti teigiamų lažybininkų atsiliepimų apie portalą ir nuolat didinti žaidėjų skaičių. Tačiau naujokams „1xBet“ svetainė gali pasirodyti sudėtinga: skirtingi skyriai su šimtais įvykių ir žaidimų, daugybė funkcijų, skirtų statymams analizuoti ir atlikti. Iš tiesų galima greitai perprasti lošimų portalo galimybes. Pateikiame keletą paprastų patarimų, kaip naudotis „1xBet“ svetaine:

  • Susipažinkite su svetainės skyriais. Pradedantysis žaidėjas turėtų susipažinti su lažybų bendrovės pasiūlymu. Portale yra puslapių, kuriuose pateikiamos lažybos prieš rungtynes ir lažybos gyvai (sporto, kibernetinio sporto, nesportinių įvykių), azartiniai lošimai (ruletė, pokeris, žaidimų automatai), bingo, TV žaidimai ir kt.
  • Susipažinkite su funkcijomis. Nusprendę, ar lažintis, ar žaisti, galite susipažinti su priemonėmis. Bukmekeris siūlo daugybę funkcijų, skirtų analizuoti įvykius, atlikti statymus ir žaisti žaidimus.
  • Perskaitykite taisykles. Skyriuje „Taisyklės“ pateikiama naudinga informacija apie lažybų bendrovę ir jos teikiamas paslaugas. Čia žaidėjas gali rasti atsakymus į daugelį klausimų.
  • Kreipkitės į pagalbos tarnybą. Jei žaidėjui kyla kokių nors klausimų, juos galima greitai išspręsti parašius arba paskambinus visą parą veikiančiai pagalbos tarnybai. Pagalba teikiama nemokamai.
  • Išklausykite kursą pradedantiesiems. Rekomenduojame perskaityti mūsų lažybų mokyklą, kurioje sužinosite apie lažybų bendrovių ypatumus ir sporto lažybų subtilybes.

kaip naudotis lažybų svetaine?

Klausimas, kaip naudotis „1xBet“ lažybų svetaine, yra panašus į ankstesnįjį. Juolab kad bendrovė savo paslaugas teikia tik per savo svetainę. Todėl, norėdamas naudotis 1xBet paslaugomis, žaidėjas turi susipažinti su portalo ypatumais. Kai lažybų dalyvis išmoks greitai susirasti jį dominančias parinktis ir atlikti statymus/žaisti, visi klausimai apie lažybų organizatoriaus darbą išnyks. Tam rekomenduojame vadovautis pirmiau aprašytais patarimais.

Kaip naudotis „1xBet“, jei jums nėra 18 metų?

1xBet lažybų bendrovė teikia savo paslaugas pagal tarptautines azartinių lošimų taisykles. Taigi, naujokai, kurdami savo lošimo paskyrą, turi atlikti tapatybės patikrinimą. Tai daroma siekiant užkirsti kelią nepilnamečiams lošti. Nepaisant to, naujokams kyla klausimas, kaip naudotis „1xBet“, jei esate jaunesnis nei 18 metų. Išsamų atsakymą į tai pateikėme straipsnyje apie registraciją „1xBet“ be paso.

Kad nereikėtų kartoti minėto straipsnio, pasakysime tik tiek, kad žaidėjai gali susikurti paskyrą ir įnešti pinigus nepateikdami paso. Tačiau tam, kad gautumėte laimėjimus į savo asmeninę sąskaitą, turite patvirtinti savo profilį. Apeiti patikrinimą praktiškai nerealu. Todėl žaidėjai negalės visapusiškai naudotis „1xBet“ svetaine, jei jie yra jaunesni nei 18 metų.

Aktualios naujienos