Intro

Kaip ištrinti savo 1xBet lažybų sąskaitą?

Как удалить данные 1хБет
Vartotojai užduoda nemažai klausimų apie „1xBet“ sąskaitos ištrynimą. Į kai kuriuos iš jų buvo atsakyta viename iš mūsų tinklaraščio straipsnių. Tačiau ne į visus klausimus buvo atsakyta. Todėl mes surinkome tas temas, kurios nebuvo įtrauktos į minėtą straipsnį, ir jas aptarsime naujoje medžiagoje

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip ištrinti savo „1xBet“ paskyrą?

Jei lažybų tarpininkas nusprendė uždaryti savo paskyrą lažybų bendrovės “ 1xbet“ svetainėje, pirmiausia jis pradės ieškoti parinkties „Ištrinti paskyrą“ vartotojo kabinete. Deja, jo paieškos bus nesėkmingos. Lažybų bendrovė nesuteikia galimybės ištrinti profilį iš lošimų portalo. Ankstesniame straipsnyje rašėme, kad žaidėjai gali kreiptis į „1xbet“ palaikymo tarnybą. Operatoriai gali tik rekomenduoti galimybę „įšaldyti“ paskyrą. Tačiau pats palaikymas to padaryti negali. Biuro atstovai paprašys neprisijungti prie savo paskyros 3 mėnesius (90 dienų). Pasibaigus šiam laikotarpiui, jūsų 1xBet paskyra bus neaktyvi, tačiau visi jūsų duomenys liks pas lažybų tarpininką.

Kaip ištrinti savo „1xBet“ profilį?

Lažybų bendrovės naudojimo sąlygose aiškiai nurodyta, kad žaidėjai negali ištrinti savo 1xbet profilio. Šis pakeitimas atsirado prieš kelerius metus ir yra susijęs su vis dažnesniais žaidėjų bandymais apgauti kontorą. Kiti būdai sukčiauti 1xBet bus aptarti atskirame straipsnyje. Kadangi lažybų kontora draudžia vienam žaidėjui kurti kelias paskyras, galimybės ištrinti profilį 1xBet nebuvimas yra tam tikra apsaugos priemonė. Jei sukčiaujate biure, nauja ir sena paskyros bus užblokuotos. Tai neabejotinai lems „1xbet“ paskyros ištrynimą. Tačiau žaidėjas ateityje nebegalės naudotis biuro paslaugomis, o jo sukčiavimai gali būti perduoti kitiems biurams. Tai gana skaudus smūgis lošėjams.

Kaip ištrinti duomenis iš „1xBet“?

Daugelis lažybininkų domisi galimybe ištrinti savo asmeninius duomenis iš svetainės 1xbet. Pagal biuro naudojimo sąlygas visa žaidėjų informacija bendrovės serveryje saugoma 10 metų. Po to lažybų bendrovė gali ją ištrinti. Tokias taisykles diktuoja „1xBet“ naudojama licencija teikti paslaugas internete. Tačiau negalėjimas ištrinti „1xbet“ duomenų prieštarauja Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui(BDAR), kuris taikomas ES šalyse. Todėl Europos Sąjungos valstybių, kurios priklauso Europos Sąjungai, gyventojai gali gauti biurą, kad ištrintų savo „1xbet“ profilį kartu su savo asmeniniais duomenimis. Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos ir kitų buvusios SSRS šalių gyventojams ši taisyklė netaikoma. Vienintelis dalykas, kurį žaidėjas gali padaryti, yra išvalyti savo profilį: eikite į asmeninį kabinetą ir atlikite pakeitimus turimuose laukuose. Tačiau tai netaikoma paso duomenims.

Aktualios naujienos