Intro

Kaip įnešti įmoką į „1xBet“?

1xBet - внесение денег на депозит
Užsiregistravę „1xbet“, naudotojai gali pereiti prie kito žingsnio – pervesti pinigus į savo lošimo sąskaitą. Įmokas galima įnešti naudojantis dešimtimis paslaugų, pradedant kortelėmis ir baigiant kriptovaliutomis. Tuo pačiu metu visos operacijos yra be lažybų organizatoriaus komisinių. Kaip įnešti „1xBet“ įmokas, kokiais būdais gali naudotis vartotojai, aptarsime šiame naujame straipsnyje

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

1xBet: kaip įmokėti į savo lažybų sąskaitą?

Priešingai nei kai kurie konkurentai, 1xbet suteikia žaidėjams galimybę susipažinti su turimomis sąskaitos papildymo galimybėmis nesukuriant paskyros. Svetainėje yra skyrius „Mokėjimai“, kuriame galima nurodyti lažybų dalyvio gyvenamąją šalį ir gauti esamų mokėjimo būdų sąrašą. Taip pat galite peržiūrėti pinigų įmokėjimo ir išėmimo iš „1xbet“ galimybes. Tokiu būdu žaidėjas gali įvertinti biuro privalumus prieš užsiregistruodamas.

Norint atlikti įmoką, reikia prisijungti ir pereiti į skyrių „Įmokos“. Žaidėjui bus pasiūlyti galimi mokėjimo būdai, priklausomai nuo jo gyvenamosios vietos šalies. Vidutiniškai įnešti pinigus į 1xbet sąskaitą galima per 30 mokėjimo paslaugų, kurios suskirstytos į kategorijas:

  • Banko kortelės.
  • Banko pervedimai (palaikomi ne visose šalyse).
  • Elektroninės piniginės.
  • Mokėjimo paslaugos.
  • Mobiliųjų pinigų pervedimai (palaikomi kai kuriose šalyse)
  • Kriptovaliutos.
  • Savitarnos terminalai (veikia ne visose šalyse).
  • Stacionarieji biurai (galima kai kuriose šalyse).

Dažniausiai įmokėjimas užtrunka nuo kelių minučių iki valandos. Banko pervedimai užtrunka ilgiau dėl finansinių organizacijų ypatumų. Tuo pat metu visi įeinantys mokėjimai tikrinami dėl lėšų kilmės. Jei finansų priežiūros institucijai kyla klausimų dėl jų teisėtumo, tarnyba gali paprašyti pateikti papildomų dokumentų, įrodančių pajamų šaltinį. Tačiau praktikoje tai pasitaiko labai retai.

Закинуть деньги на 1хБет

Kaip įnešti pinigus į „1xbet“?

Iš viso biuras suteikia žaidėjams iki 100 galimybių mesti pinigus į 1xbet. Tačiau kiekviena vietinė rinka turi ribotą mokėjimo būdų skaičių, o tai lemia valstybės įstatymai ir mokėjimo priemonių rinkos plėtra. Todėl prieš pereinant prie pinigų pervedimo į savo sąskaitą etapo, verta susipažinti su turimais įmokų į 1xbet būdais. Naujausią informaciją rasite skiltyje „Indėliai“, kuri pasirodys prisijungus prie svetainės. Taip pat galima pereiti į puslapį „Mokėjimai“, jei vartotojas prie svetainės prisijungia iš IP adreso, susijusio su gyvenamosios vietos šalimi.

Pirmajame skyriuje minėjome, kaip įnešti įmoką į savo lošimų sąskaitą „1xBet“. Pinigus galite įnešti banko pavedimu, mokėjimo kortelėmis (pvz., „Visa“ ir „Mastercard“), elektroninėmis piniginėmis („MoneyGO“, „Astropay“ ir kt.), mokėjimo sistemomis („ecoPayz“, „Neteller“ ir kt.), mokėjimo terminalais (IBOX ir „EasyPay“ Ukrainoje), kriptovaliutomis (Bitcoin, Litecoin, Dogecoin ir kt.), mobiliaisiais pervedimais (pvz., „Kyivstar“ „Smart Money“), elektroniniais čekiais („Flexepin“ ir kt.) ir kt.

Kaip įnešti pinigus į „1xBet“ kiekvienu iš šių būdų, rasite biuro svetainėje. Tik pažymėkime, kad visas procesas bus panašus ir susideda iš 3 žingsnių: autorizacija svetainėje, mokėjimo būdo pasirinkimas ir įmokos sumos nurodymas, operacijos patvirtinimas pasirinkto mokėjimo būdo priemonėmis.

Kaip įnešti įmoką į „1xBet“ iš kortelės?

Norėdami atlikti įmoką naudodami kortelę, turėtumėte eiti į „Įmokėjimas“. Sąraše turėtumėte rasti metodą „Banko kortelės“ ir pasirinkti vienos iš mokėjimo sistemų piktogramą. Tuomet pakanka nurodyti mokėjimo sumą ir pereiti į puslapį, kuriame įvedami kortelės duomenys / patvirtinamas pervedimas.

Kai kuriose šalyse, pavyzdžiui, Rusijoje, negalima atlikti tiesioginio mokėjimo iš kortelės į 1xbet lošimų sąskaitą. Čia į pagalbą ateis „SkyPay“ programėlė, per kurią galima lengvai atlikti visas operacijas su pinigų pervedimu į lažybų bendrovės sąskaitą. Puslapyje pateikiama instrukcija, kaip naudotis programėle.

1xBet - пополнение депозита

Kaip įnešti pinigus į „1xBet“ banko pavedimu?

Daugelyje šalių lažybų bendrovė 1xbet žaidėjams pateikia banko duomenis, kuriais naudojantis galima pervesti pinigus į sąskaitą. Pinigų pervedimo operaciją lengva atlikti, jei naudojatės patikimais interneto bankais. Pavyzdžiui, Ukrainoje pervedimus galite atlikti per „Privat24“, o Rusijoje – per „Sberbank Online“.

Daugeliui naudotojų įdomu, kaip įmokėti 1xbet per „Sberbank Online“? Norėdami tai padaryti, turėtumėte prisijungti prie savo internetinės bankininkystės ir įvesti duomenis, gautus asmeninėje lažybų bendrovės paskyroje. Atkreipkite dėmesį, kad pervedimas gali būti atliekamas į užsienio sąskaitą. Todėl bus taikomas papildomas mokestis, apie kurį galite sužinoti savo banke.

Kaip atlikti įmoką į 1xbet be UCCI?

Daugelis vartotojų, kalbėdami apie 1xbet, painioja jį su lažybų bendrove 1xStavka (1xStavka). Straipsnyje atlikome trumpą šių bendrovių palyginimą. Dėl to šias lažybų bendroves sieja jų galutiniai naudos gavėjai, tačiau pagal Rusijos įstatymus jos yra skirtingi juridiniai asmenys.

Minėtame straipsnyje pateikiama informacija apie TSUPIS – kredito įstaigą, sudariusią sutartį su „1xStavka“, kad būtų galima stebėti žaidėjų mokėjimo operacijas. Pagal Rusijos įstatymus (lažybų bendrovė „1xStavka“ teisėtai veikia Rusijoje) lažybų dalyviai turi mokėti mokesčius nuo kiekvieno savo laimėjimo. Informaciją apie tai, kiek pinigų vartotojas uždirbo, renka UUPIS (Interaktyviųjų lažybų pervedimų apskaitos centras). Todėl lažybininkai, norintys naudotis „1xStavka“ lažybų bendrovės paslaugomis, privalo užsiregistruoti kredito įstaigoje. To nepadarę, jie negalės patikrinti savo sąskaitos.

Kita vertus, „1xBet“ naudojasi ofšorine licencija, kuri Rusijoje nepripažįstama. Kadangi lažybų bendrovė yra nelegali Rusijos Federacijoje, žaidėjai neturėtų nerimauti dėl to, kaip įmokėti 1xBet be TSUPIS. Galite įnešti pinigus į 1xBet nepranešdami kredito įstaigai apie pervedimus.

Kaip atlikti įmoką į 1xBet iš savo telefono?

Patogus būdas įnešti pinigus į savo 1xBet sąskaitą – atlikti įmoką iš savo telefono. Kalbame ne apie mobiliąją programėlę, kuri, beje, palaiko visus svetainėje esančius mokėjimo būdus, o apie pinigų pervedimą iš jūsų telefono numerio. Kai kuriose šalyse lažybų bendrovė leidžia atlikti įmokas iš mobiliojo ryšio operatorių sąskaitų. Taigi, Ukrainoje į „1xbet“ galite pervesti pinigus iš „Kyivstar“ ir „Vodafone“, Rusijoje – iš MTS, „Megafon“ ir t. t.

Пополнение депозита 1хБет

Norint įnešti pinigus į sąskaitą iš telefono, vartotojas turi prisijungti. Jei skiltis „Įmokėjimas“ yra prieinama su mobiliojo ryšio operatoriaus kortelėmis, operaciją galite atlikti per lažybų bendrovės portalą. Tereikia įvesti savo telefono numerį ir SMS žinute patvirtinti mobiliosios sąskaitos nurašymą.

Priešingu atveju, norėdami pervesti pinigus iš savo telefono į „1xbet“, turite naudotis specialiomis paslaugomis / programėlėmis. Šias programėles galima rasti „Google Play“ arba „App Store“.

Daugiau klausimų apie tai, kaip įnešti pinigus į 1xBet

💵 Kaip atlikti įmoką į „1xBet“ per terminalą?

Dalyje posovietinių šalių 1xBet lažybų bendrovę atstovauja antžeminiai biurai, kuriuose galite įnešti pinigus į savo sąskaitą. Taip pat yra savitarnos terminalų, kuriuose galima atlikti įmokos operacijas. Norėdami pervesti įmoką į „1xBet“ per terminalą, ekrane turite pasirinkti lažybų bendrovės piktogramą ir įvesti kliento ID numerį (skaitmeninį prisijungimo vardą). Tada turite nurodyti mokėtiną sumą ir atlikti įmoką. Pinigai bus įskaityti per valandą.

📒 Kaip įnešti įmoką į 1xbet be paso?

Lažybų bendrovė patikrins naujus žaidėjus prieš atlikdama bet kokias valiutines operacijas. Todėl norint įnešti pinigus į savo sąskaitą, reikės pateikti paso kopiją ir amžių patvirtinantį dokumentą. Jei dėl kokių nors priežasčių lažybų dalyviui pavyko įmokėti į 1xbet sąskaitą be paso (forumuose yra tokių istorijų), be patikrinimo nebus galima atsiimti laimėjimų. Profilis bus įšaldytas, kol bus išsiaiškintos aplinkybės.

❔ Kodėl negaliu įnešti indėlio į 1xbet?

Problemos, susijusios su įmokos atlikimu dėl lažybų tarpininko kaltės, pasitaiko labai retai. Jei negalite įnešti įmokos į 1xbet, turėtumėte pabandyti dar kartą. Jei vėl susidursite su sunkumais, rekomenduojame susisiekti su mūsų palaikymo komanda. Galbūt žaidėjo sąskaita buvo įšaldyta, nes vartotojas pažeidė lažybų kontoros taisykles. Tokiu atveju turėtumėte išsiaiškinti visas priežastis ir jas išspręsti kartu su palaikymo komanda.

📲 Kaip įnešti pinigus į 1xbet telefonu?

Lažybų bendrovė suteikia žaidėjams galimybę įnešti pinigus į 1xbet telefonu. Čia kalbame ne tiek apie galimybę automatizuotis interneto svetainėje ar išmaniesiems telefonams skirtoje programėlėje ir atlikti operaciją per savo įtaisą. Turime omenyje pinigų priėmimą iš mobiliojo ryšio operatoriaus sąskaitos. Žaidėjai gali atlikti įmoką pervesdami lėšas iš savo telefono numerio į lažybų bendrovės sąskaitą. Tam reikia išsiųsti SMS žinutę nurodytu numeriu ir pinigai bus nurašyti bei automatiškai įskaityti į asmeninę sąskaitą. Deja, ši paslauga teikiama ne visose šalyse.

Aktualios naujienos