Intro

Kaip gauti ir naudoti nemokamą 1xBet statymą?

Бесплатная ставка 1хБет
Lažybų bendrovė „1xbet“ siūlo nemokamus statymus naujokams ir nuolatiniams žaidėjams. Juos jie gali naudoti norėdami išbandyti naujus lažybų būdus ir užsidirbti papildomų atlygių iš kontoros. Kur galima gauti nemokamą statymą ir kaip juo pasinaudoti lažybų tarpininko svetainėje? Straipsnyje pateikiama išsamesnė informacija.

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Ką reiškia nemokamas statymas iš 1xBet?

Nemokamas statymas 1xbet arba nemokamas statymas – tai statymas, kurį galima atlikti lažybų tarpininko interneto svetainėje, nepervedant jokių asmeninių pinigų. Šiuo atveju statymą apmoka kontora. Laimėjimai pervedami ne į pagrindinę, o į premijinę sąskaitą ir už juos reikia lažintis pagal nemokamo statymo sąlygose aprašytą schemą.

Nemokamo statymo dydis priklauso nuo lažybų bendrovės. Paprastai visi lažybų tarpininkai savo vartotojams siūlo didelius nemokamus statymus. Tačiau turite būti atsargūs ir nepasiduoti rinkodaros triukams. Atminkite, kad kuo didesnis nemokamas statymas, tuo sudėtingesnės statymo sąlygos. Kalbant apie „1xBet“, bendrovė siūlo gana lojalias nemokamo statymo keitimo į piniginį atlygį taisykles.

Kaip gauti nemokamą statymą iš „1xbet“?

1xbet vartotojams prieinami toliau išvardyti nemokamų statymų tipai:

  • Registracijai. Nemokamas statymas suteikiamas sukūrus paskyrą ir įnešus pinigų į savo sąskaitą. Kaip gauti premiją už pirmąjį indėlį 1xbet, rašėme ankstesniame straipsnyje. Tik pažymėsime, kad maksimali premijos suma yra iki 130 USD arba lygiavertė suma vietine valiuta. Tai reiškia, kad 30 $ yra papildomas atlygis, kurį galite gauti naudodami mūsų reklaminį kodą STAVKAWIN.
  • Dėl akcijos taškų. Aktyvūs naudotojai gali pelnyti specialių taškų už atliktus statymus. Kas yra 1xbet promo taškai, buvo aptarta tinklaraštyje. Trumpai tariant, tai pinigų grąžinimo atitikmuo, kurį žaidėjas gauna už savo veiklą svetainėje. Savotiška lažybų bendrovės lojalumo programa. Gautus taškus galite konvertuoti į promo kodus (svetainėje yra specialus skyrius) ir naudoti juos atliekant statymus ir žaidžiant žaidimus.
  • Už dalyvavimą akcijose. Skyriuje „PROMO“ rasite keliolika akcijų, kurių metu galite gauti nemokamų statymų ir žaidimų. Be to, biuras laimėtojams ir dalyviams suteikia akcijos taškų, kuriuos galima iškeisti į nemokamus statymus. Apie tai buvo rašyta pirmiau.
  • Gimtadienis. 1xbet lažybų kontora savo vartotojus gimtadienio proga sveikina nemokamais statymais.

Retais atvejais bendrovė gali teikti nemokamus statymus kaip kompensaciją už sąskaitos sunkumus ir kitas problemas. Kitų būdų gauti nemokamų statymų nėra.

Промокоды в 1xBet (1хБет)

Kokie yra naudojimosi „1xBet Freibet“ ypatumai?

Nauji žaidėjai turėtų atidžiai perskaityti „1xbet“ nemokamų statymų naudojimo taisykles ir sąlygas. Pirma, yra nemažai apribojimų (niuansų), taikomų šio tipo lažyboms. Antra, laimėjimo gavimas iš freibet’o nereiškia, kad automatiškai gausite pinigų. Pirmiausia lėšos turi būti statomos. Ir čia naudotojų laukia pirmas nusivylimas: ne visada įmanoma lažintis iš visos sumos ir gauti premiją atgal į pagrindinę sąskaitą.

Grįžtant prie apribojimų klausimo, žaidėjai turėtų atkreipti dėmesį į nemokamų statymų atlikimo ypatumus:

  • Įvykių skaičius ribotas. Nemokamą statymą galite atlikti tik už tam tikras sporto šakas arba prieš rungtynes vykstančius įvykius.
  • Dideli lažybų koeficientai. Norint laimėti, statymo koeficientas turi būti ne mažesnis už nustatytą vertę. Dažnai koeficientas turi būti nuo 1,50.
  • Ribotas statymų tipas. Nemokamą statymą 1xbet galite atlikti expressis vertimuose už tam tikrą skaičių rezultatų.

Įvykdžius šias sąlygas ir gavus atlygį, verta statyti premijos pinigus. Čia taip pat rasite pirmiau aprašytus apribojimus. Be jų, galima paminėti ir minimalią statymų sumą, kurią reikia atlikti. Paprastai ši suma yra eilės tvarka didesnė nei atliekant įprastą statymą.

Daugiau klausimų apie 1xBet nemokamą statymą

▶️ Kaip naudoti nemokamus statymus „1xBet“?

Lažybų bendrovė žaidėjams teikia nemokamus statymus reklaminių kodų pavidalu. Norėdami pasinaudoti nemokamu statymu „1xBet“, atlikdami statymą turite į laukelį „Promo kodas“ įrašyti turimą skaitmeninį-raidinį kodą. Laukelis „Statymo suma“ turi likti tuščias. Tokiu atveju lažybų tarpininkas tikrai įskaitys akcijos kodą ir nenurašys pinigų nuo pagrindinės sąskaitos.

✅ Kaip atlikti nemokamą statymą „1xBet“?

Norėdami atlikti nemokamą statymą 1xbet, turite įvykdyti visas sąlygas, nurodytas skyriuje „Premijos ir dovanos“. Jas sudaro konkrečios sporto šakos, koeficiento ir statymo tipo pasirinkimas nemokamiems statymams. Daugiau apie šiuos apribojimus galite perskaityti viename iš šio straipsnio skyrių.

⏱️ Per kiek laiko galima laimėti „1xBet“ nemokamą statymą?

Gavę nemokamo statymo atlygį, žaidėjai turi ribotą laiką jį išlošti. Tikslus dienų skaičius yra nurodytas nemokamo statymo sąlygose (žr. „Premijos ir dovanos“). Tačiau vidutiniškai žaidėjai turi 30 dienų, per kurias turi atlikti išėmimus į savo pagrindinę sąskaitą.

Aktualios naujienos