Intro

Kaip galiu išsiimti pinigus iš „1xBet“ be paso?

Двухфакторная авторизация 1хБет
Vienas iš populiariausių 1xBet vartotojų klausimų yra „Ar galiu išsiimti pinigus iš savo sąskaitos be paso?“ Straipsnyje apie nepilnamečių žaidėjų registravimą „1xBet“ iš dalies palietėme šią temą. Tačiau nusprendėme ją paversti atskira publikacija ir papildyti netiesioginiais biuro naudotojų klausimais

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Ar galima registruoti žaidėjus 1xBet be paso?

Pagal azartinių lošimų bendruomenės taisykles, lažybos ir lošimai jaunesniems nei 18 metų asmenims yra draudžiami. Taip yra dėl didesnės rizikos jauniems žmonėms „užsikrėsti“ azartinėmis pramogomis. Rytų Londono universiteto (Anglija) atliktas 18-45 metų amžiaus lošėjų tyrimas parodė, kad 20 % didesnė tikimybė tapti aistringais lošėjais yra tarp tų, kurie anksčiau yra naudojęsi Nacionaline loterija (Anglijoje bilietus galima pirkti tik nuo 16 metų). Be to, priklausomybė nuo azartinių lošimų, vadinamoji ludomanija, tarp jaunų žmonių vystosi greičiau. Todėl daugelio šalių valdžios institucijos draudžia nepilnamečiams lošėjams naudotis bet kokiomis su azartiniais lošimais susijusiomis paslaugomis. Tai taikoma ir teisėtai veikiančioms lošimų platformoms, pavyzdžiui, „1xBet“.

Grįžtant prie pavadinime pateikto klausimo, nepilnamečiai lošėjai gali susikurti paskyrą „1xbet“ svetainėje. Pakanka pasirinkti vieną iš greitos registracijos galimybių. Tačiau norint išsiimti pinigus, privalomas sąskaitos patikrinimo kriterijus. Aprašydami problemas, susijusias su pinigų išėmimu iš 1xbet, prisiminėme profilio patikrinimą. Tai ne kas kita, kaip žaidėjų lažybų bendrovei pateikiami jų paso duomenys. Tuo pačiu metu biuras gali paprašyti pateikti dokumentus įnešant pinigus į sąskaitą arba vėliau, pinigų atsiėmimo metu. Tačiau šio žingsnio praleisti neįmanoma.

Jei „1xBet“ vartotojas yra jaunesnis nei 18 metų (negali pateikti dokumentų), jo profilis bus įšaldytas iki pilnametystės. Įmokėtos lėšos taip pat bus įšaldytos.

Kaip atsiimti pinigus iš „1xbet“, jei esate jaunesnis nei 18 metų?

Nepilnamečiai žaidėjai, susikūrę profilį 1xbet lažybų kontoros svetainėje, gali pabandyti apeiti apribojimą naudotis kontoros paslaugomis. Norėdami tai padaryti, galite:

  • Pateikite savo artimo žmogaus dokumentus ir atlikite operacijas jo vardu.
  • Įsigykite registruotą ir patikrintą nepažįstamo asmens paskyrą. Daug tokių pasiūlymų galite rasti lažybų ir žaidimų forumuose.

Tačiau visi metodai yra susiję su rizika. Pirma, biuras tikrina IP adresus, iš kurių prisijungia žaidėjas. Jei vieta pasikeičia, lažybų bendrovė gali paprašyti papildomo patvirtinimo apie persikėlimą arba asmens dokumentų kopijų. Antra, atliekant pinigų išėmimą gali kilti problemų dėl nesutampančių siuntėjo ir gavėjo duomenų. Savo ruožtu pervesti pinigus į asmeninę artimo žmogaus, o juo labiau nepažįstamo, sąskaitą nėra gera mintis. Be to, nustačius sukčiavimo atvejį, žaidėjo sąskaita bus užblokuota be galimybės ją susigrąžinti.

1хБет - двухфакторная авторизация

Kaip išimti pinigus iš „1xbet“ be SMS?

Bukmekerių kontora 1xbet rūpinasi svetainės saugumu. Siekdama apsaugoti žaidėjų lėšas, bendrovė primygtinai rekomenduoja naudoti dviejų žingsnių patikrą. Jungiantis perspėjimams, kad iš lošimo sąskaitos būtų išimti pinigai, operacija nebus sėkminga neįvedus kodo. Taigi įsilaužimas į lažybininko paskyrą negarantuoja, kad užpuolikas gaus savo lėšas. Atkreipkite dėmesį, kad kodas pateikiamas programėlėje „Authentificator“, kurią galima rasti „Google Play“ arba „AppStore“.

Anksčiau slaptažodis su kodu buvo siunčiamas SMS žinute į telefono numerį. Dabar, norint atsiimti pinigus iš „1xbet“, SMS siųsti nereikia. Šiam tikslui galite naudoti „Authentificator“ iš „Google“. O jei žaidėjas, pervesdamas lėšas, nori atsisakyti papildomo patikrinimo, reikia išjungti atitinkamą parinktį. Tai galite padaryti savo asmeniniame kabinete, skiltyje „Saugumas“. Atkreipkite dėmesį, kad pagal numatytuosius nustatymus 2 veiksnių autorizacija yra išjungta.

Aktualios naujienos