Intro

Kaip atsiimti pinigus iš „1xBet“: galimi būdai

Вывести средства 1хБет
Žaidėjai, gavę pirmuosius laimėjimus arba išleidę dalį savo lėšų, gali atsiimti lėšas į savo asmeninę sąskaitą. Šiuo tikslu lažybų bendrovė vartotojams teikia įvairias mokėjimo paslaugas. Tačiau žaidėjams vis dar kyla daug klausimų, susijusių su pinigų išėmimu iš 1xbet. Į juos atsakysime šiame straipsnyje.

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip atsiimti lėšas iš 1xbet: galimi variantai

Bukmekerio svetainėje yra skyrius „Mokėjimai“, kuriame surinkta informacija apie tai, kaip įmokėti ir išimti pinigus iš 1xbet. Puslapis organizuotas taip, kad vartotojai turi galimybę peržiūrėti informaciją apie atskirai pasirinktas šalis ir apie indėlius bei išėmimus.

Reikėtų pažymėti, kad mokėjimo paslaugų skaičius priklauso nuo žaidėjo gyvenamosios šalies. Vidutiniškai žaidėjai turi daugiau nei 30 galimybių įmokėti ir išimti lėšas:

  • Pervedimai mokėjimo kortelėmis.
  • Pinigų pervedimas į banko sąskaitą (kai kuriose šalyse).
  • Elektroninės piniginės.
  • Mokėjimo sistemos.
  • Kriptovaliutos.

Norėdamas atsiimti pinigus iš „1xbet“, žaidėjas turi pasirinkti dominančią paslaugą, įvesti mokėjimo priemonės duomenis ir patvirtinti operaciją. Po to mokėjimas siunčiamas patikrinimui, kuris pagal taisykles gali užtrukti nuo kelių valandų iki dienos. Jei klausimų nekyla, pinigai bus pervesti į nurodytą asmeninę sąskaitą.

Личный кабинет 1xБет - Вывести средства

Kaip galiu iš „1xBet“ išsigryninti pinigus į savo kortelę?

Norėdamas pervesti pinigus į banko kortelę, žaidėjas turėtų nueiti į skyrių „Išmokėjimas iš sąskaitos“ (asmeninis kabinetas) ir pasirinkti dominančios mokėjimo sistemos kortelę. Universalus sprendimas yra „Visa“ ir „MasterCard“. Tačiau kai kuriose šalyse galima atlikti pervedimus į „Maestro“ arba „Mir“ korteles. Pastaroji galimybė bus aktuali lažybų tarpininkams iš Rusijos, kurie naudoja „Mir“ kortelę įmokoms ir išėmimams iš „1xbet“.

Paspaudę ant mokėjimo sistemos hologramos, turėtumėte nurodyti pervedamas sumas ir įvesti kortelės numerį. Išsiuntęs prašymą, patikrinęs lėšų kilmę ir panaudojęs jas platformoje, žaidėjas gaus nurodytą sumą į savo asmeninę sąskaitą.

Norėtume atkreipti dėmesį į tai, kad visi kortelę išleidžiantys bankai bendradarbiauja su mokėjimo sistemomis. Todėl vartotojai neturės jokių problemų dėl 1xbet turimų lėšų išėmimo į Sberbank (Rusija), Privatbank (Ukraina) ir kt.

1xbet: kaip išsiimti pinigus į elektronines pinigines?

Kaip minėta anksčiau, lažybų tarpininkas 1xbet suteikia galimybę atlikti pervedimus į elektronines pinigines, tokias kaip Skrill ir Jeton Wallet. Tai gana populiari priemonė, dėl privatumo ir pervedimų greičio.

Tačiau 2021 m. atnešė nusivylimą lažybų tarpininkams, kurie naudojosi „Qiwi“ (Qiwi) ir „Yandex.Money“ (YMoneu) piniginėmis. Rusijos centrinis bankas baigė finansų bendrovių auditą ir nustatė daug pažeidimų atliekant tarptautines perlaidas. Kadangi lošimo įstaigų veikla Rusijoje negalima, bendradarbiavimas su „1xbet“ susijęs su pasekmėmis Rusijos bendrovėms. Didelės baudos, skirtos bendrovėms, valdančioms „Qiwi“ ir „Yandex.Money“, lėmė, kad šios elektroninės piniginės išnyko iš lažybų bendrovės interneto svetainės. Taigi į populiarius klausimus „Kaip išsigryninti pinigus iš „1xBet“ į „Yandex.Money“?“ arba „Kaip pervesti lėšas iš „1xBet“ į „Qiwi“, atsakymai yra vienodi: „Dar ne“. Bukmekerių kontoros palaikymo tarnyba atsako, kad tai techninė problema. Tačiau visa tai susiję su Rusijos centrinio banko baudomis ir griežtesne finansine priežiūra šalyje.

1хБет сколько выводится платеж

Kaip iš savo telefono išsiimti pinigus iš „1xBet“?

Vartotojų, besinaudojančių 1xbet mobiliosiomis programėlėmis, skaičius nuolat auga. Todėl nenuostabu, kad žaidėjams kyla klausimų dėl telefono naudojimo sąskaitos operacijoms atlikti. Tačiau dėl patogios „1xBet“ mobiliosios programėlės sąsajos tai padaryti nebus sunku. Be to, programinė įranga yra greita, todėl žaidėjas nesugaiš daug daugiau laiko nei naudodamasis internetine lošimų portalo versija.

Jei žaidėjas yra įgaliotas, reikia eiti į „Mokėjimai“ – „Išimti iš sąskaitos“ ir pasirinkti dominančią mokėjimo priemonę. Po to reikėtų nurodyti pervedamą sumą ir kortelės / sąskaitos duomenis. Patikrinus lėšos bus įskaitytos į pasirinktą mokėjimo priemonę pagal taisykles.

Kaip iš „1xBet“ galima išsiimti pinigus į kitas sąskaitas?

Bukmekerių kontora „1xBet“ internetinių lažybų rinkoje dirba nuo 2012 m. Per šį laiką bendrovei pavyko įgyti vertingos patirties, kad galėtų sėkmingai kovoti su sukčiais ir apsaugoti savo vartotojus nuo pinigų praradimo. Todėl savo darbe lažybų bendrovė taiko aiškų veiksmų algoritmą, įskaitant pinigų išėmimą iš 1xBet.

Pagal bendrovės taisykles žaidėjai gali atlikti lėšų išmokėjimą tik per mokėjimo priemonę, iš kurios buvo atliktas indėlis. Pavyzdžiui, jei indėliui atlikti buvo naudojama banko kortelė, laimėjimai taip pat gali būti atsiimami tik į šią kortelę. Lošėjas negali pridėti kitos kortelės arba nurodyti kito mokėjimo būdo. Svetainėje tokios funkcijos nėra.
Вывод средств 1хБет на карту O kaip su vartotojais, kurie įmokoms atlikti naudoja skirtingas mokėjimo priemones? Tokiu atveju lažybų bendrovė „1xBet“ leidžia išsiimti pinigus į kiekvieną iš mokėjimo paslaugų lygiaverčiu įnašu. Tokiu atveju žaidėjas gali pervesti visus savo laimėjimus į paskutinį naudotą mokėjimo būdą.

Taigi, vartotojas negali keisti pinigų išėmimo iš „1xbet“ duomenų. Norėdami išsamiai paaiškinti apribojimus, turėtumėte susisiekti su lažybų bendrovės palaikymo atstovais, kurie pateiks atsakymą iš oficialių bendrovės taisyklių.

Dažniausiai užduodami klausimai apie pinigų išėmimą iš „1xBet

💳 Kokius pinigų išėmimo būdus palaiko „1xBet“?

1xBet naudotojai gali išsiimti lėšas į banko korteles, banko sąskaitas (ne visose šalyse), elektronines pinigines, mokėjimo sistemas ir kriptovaliuta. Bendras mokėjimo priemonių skaičius skiriasi priklausomai nuo šalies, tačiau dažnai siekia daugiau nei 30 paslaugų.

📜 Ko reikia, kad galėčiau išsigryninti pinigus iš „1xBet“?

Vartotojas turėtų deponuotas lėšas statyti už sporto šakas, kibernetinį sportą (minimalus koeficientas nuo 1,1) arba žaidimuose. Be to, profilis turi būti patvirtintas pateikiant pasą. Po to lažybininkas gali atsiimti lėšas į savo asmeninę sąskaitą.

❎ Ką daryti, jei negaliu atsiimti pinigų iš „1xBet“?

Esant techninėms paslaugos klaidoms, palaukite šiek tiek laiko ir pakartokite operaciją. Jei tai nepadėjo, kreipkitės į palaikymo tarnybą ir išsiaiškinkite priežastį. Išsamiau apie situacijas, kai taikomas išėmimo iš „1xBet“ apribojimas, rašoma atskirame mūsų svetainės straipsnyje.

Aktualios naujienos