Intro

Kaip atlikti statymus „1xBet“?

Как делать ставки 1хБет

Nepaisant to, kad „1xBet“ svetainė turi intuityvią sąsają, pradedantieji gali susidurti su tam tikrais sunkumais ja naudodamiesi. Tai, be kita ko, pasakytina ir apie statymų atlikimą „1xBet“. Ir čia kalbama ne apie teoriją (daug naudingos informacijos apie sporto lažybas galite rasti mūsų Lažybų mokykloje), o apie pačią lažybų procedūrą. Jei ir jūs susiduriate su šia problema, atsakymų ieškokite šiandienos straipsnyje

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip atlikti statymus 1xBet: galimi variantai

Bukmekerio biuras vartotojams siūlo keletą įrankių statymui atlikti. Statymus 1xBet galima atlikti oficialioje svetainėje (kompiuterio ir mobilioji versija), mobiliojoje programėlėje ir kompiuteryje esančioje programoje. Nepaisant sprendimų įvairovės, kiekvienos priemonės sąsaja bus panaši. Todėl žaidėjams bus patogu atlikti statymus tiek per išmaniuosius telefonus, tiek per stacionarius kompiuterius. Kadangi žaidėjams kyla klausimų dėl statymų atlikimo skirtingais įrenginiais, parengėme atsakymus, kaip naudotis visomis priemonėmis. Tačiau visais atvejais kelias bus labai panašus. Daugiau apie žingsnius, kuriuos žaidėjai turi atlikti atlikdami statymą, galite perskaityti tolesniuose straipsnio poskyriuose.

Kaip atlikti statymą „1xBet“ svetainėje?

Naudodamiesi oficialia 1xBet.com svetaine arba veikiančiu veidrodiniu variantu, turėtumėte vadovautis šiomis instrukcijomis:

  1. Prisijunkite prie savo asmeninio kabineto (nauji vartotojai turi užsiregistruoti 1xBet.
  2. Eikite į puslapį „Lyga“, „Gyvai“ arba „Kibersportas“ ir pasirinkite įvykį.
  3. Pasirinkite lažybų rezultatą (lažybas dominančias rungtynes).
  4. Įtraukite rezultatą į lažybų kortelę. Paspaudus ant skaitinio koeficiento simbolio, statymas atsiranda dešinėje esančioje darbo srityje (lape).
  5. Pasirinkite statymo formatą: vienas arba sudaryti kombinaciją. Pirmuoju atveju būtina nurodyti statymo sumą ir, jei yra, akcijos kodą. Tada atlikite statymą paspausdami atitinkamą mygtuką. Antrajam variantui į lažybų kortelę reikia įtraukti dar bent vieną rezultatą ir pasirinkti kombinacijos variantą (express, sistema ir t. t.). Po to įveskite sumą ir atlikite statymą.

Po to statymas patenka į „Statymų istoriją“, kur žaidėjas gali sekti rezultatą. Taip pat galima iš dalies paveikti statymą jį apdraudžiant arba parduodant. Делать ставки 1хБет Norėtume atkreipti dėmesį, kad statymai „1xBet“ mobiliojoje svetainės versijoje yra tokie patys, kaip ir kompiuterio versijoje. Skiriasi tik ekranų atvaizdavimas: elementų ir meniu išdėstymas. Portalo funkcionalumas nesikeičia, nepriklausomai nuo pasirinkto įrenginio.

Kaip atlikti statymus „1xBet“ iš savo telefono?

Rono Mondelsono internetiniam leidiniui Yogonet.com atlikto tyrimo duomenimis, apie 70 % lažybų dalyvių savo mobiliuosius telefonus naudoja atsitiktinėms lažyboms. Tačiau 40 proc. iš savo telefonų stato nuolat. Taigi negalima neįvertinti 1xBet mobiliosios svetainės ir programėlės svarbos. O lažybų bendrovė turi ką pasiūlyti vartotojams, norintiems atlikti statymus „1xBet“ iš savo telefono. Lažintis iš įtaisų patogu per:

  • Mobilioji „1xBet“ versija. Ji atsidaro automatiškai, kai apsilankote „1xBet“ svetainėje iš savo telefono. Pagrindiniai kompiuterio ir mobiliosios versijos skirtumai yra meniu („Hamburger“, esantis viršutiniame dešiniajame puslapio kampe), ekranų išdėstymas ir navigacija. Kitais atžvilgiais statymai „1xBet“ portale iš mobiliosios versijos yra tokie patys, kaip ir pagrindinėje versijoje: pridėkite įvykį į lažybų kortelę, nurodykite sumą, atlikite nustatymus ir spustelėkite „Atlikti statymą“.
  • 1xBet mobilioji programėlė. Ją galite atsisiųsti iš oficialios biuro svetainės. Programėlė nemokamai platinama įrenginiams su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis. Išsamiau apie statymų atlikimą mobiliojoje „1xBet“ programėlėje bus aptarta kitame skyriuje.

Вход в мобильную версию 1xBet

Kaip atlikti statymus 1xbet mobiliojoje programėlėje?

Pirmasis žingsnis, norint pasinaudoti šia galimybe, yra parsisiųsti ir įdiegti „1xBet“ mobiliąją programėlę. Ji yra dviejų versijų: Android ir iOS. Programą galima atsisiųsti iš oficialios svetainės / veidrodžio arba AppStore (Apple savininkams). Įdiegimo instrukcijas taip pat rasite lažybų bendrovės portale. Prisijungęs prie „1xBet“ mobiliosios programėlės, žaidėjas pereina prie norimo skyriaus ir pasirenka statymą. Nusprendus dėl įvykio, atliekami tie patys veiksmai kaip ir interneto svetainėje. Vienintelis skirtumas bus ekranų dizainas.

Kaip atlikti statymą „1xBet“ lažybų programoje „1xWin“?

Windows vartotojai gali atsisiųsti 1xWin lažybų programinę įrangą, kad galėtų greitai atlikti statymus. Ją galima atsisiųsti biuro svetainėje, skiltyje „Darbalaukio programos“. Rūpestį kelia tai, kad skirtingai nei interneto svetainėje, kurią gali blokuoti interneto paslaugų teikėjai, lažybų dalyviai turės galimybę atlikti statymus nenaudodami VPN. IP adreso ir prisijungimo taško pakeitimas atliekamas programinės įrangos lygmeniu. Įdiegęs „1xWin“, žaidėjas turi prisijungti. Toliau naudotojas turės atlikti tuos pačius veiksmus kaip ir svetainėje. Programinės įrangos dizainas atkartoja lažybų bendrovės interneto portalą Программа для 1xWin

Kaip išmokti atlikti statymus su „1xBet“?

Daugelis naujokų mano, kad atlikti statymus 1xBet sistemoje yra pusvalandžio klausimas. Jums tereikia pasirinkti įvykį ir atlikti statymą remiantis intuicija. Tačiau po pirmosios nesėkmės ir prarasto bankroto fondo biuro naudotojai pakeičia savo nuomonę apie sporto lažybas. Iš tikrųjų sporto statymai yra kruopštus darbas, reikalaujantis žinių ir patirties. Jei dar tik pradėjote savo kelionę į lažybas „1xBet“, rekomenduojame perskaityti mūsų lažybų mokyklos pamokas. Perėję visus skyrius įgysite pagrindinių žinių, kurios padės jums įgyti patirties lažybų bendrovės svetainėje. Toliau jums tereikia išmokti analizuoti ir eksperimentuoti su lažybomis. Ir nepamirškite, kad laimi tik tie, kurie moka pralaimėti. Taigi nebijokite pralaimėti. Jie padės jums išmokti, kaip teisingai atlikti statymus 1xBet. Apie tai, kaip žinoti, kaip teisingai atlikti statymą, mūsų svetainėje bus atskiras straipsnis.

Populiariausi klausimai apie 1xBet lažybas

✅ Kaip atlikti statymus „1xBet“?

Norėdami pradėti atlikti statymus su „1xBet“, turite prisijungti. Taigi nauji naudotojai pirmiausia turi užsiregistruoti, atlikti įmoką ir tik tada atlikti statymą. Šiek tiek skiriasi, kaip atlikti statymus 1xBet portale iš kompiuterio (stacionari svetainės versija ir lažybų programinė įranga) ir iš telefono (mobilioji portalo versija ir mobilioji programėlė). Išsamiai apie šį procesą galite perskaityti šiame straipsnyje.

💲 Koks yra mažiausias statymas „1xBet“?

Daugeliui naujokų įdomu, koks yra mažiausias statymas 1xBet. Ši vertė priklauso nuo pasirinktos sąskaitos valiutos. Todėl mažiausią statymą galite sužinoti 1xBet svetainėje, kai atliekate statymą. Pavyzdžiui, nurodyta valiuta gali būti 0,3 dolerio, 0,2 euro, 10 rublių arba 5 grivinos.

❔ Kaip atlikti statymus „1xbet“ iš savo telefono?

Lažybų bendrovė leidžia žaidėjams atlikti statymus 1xbet iš mobiliosios svetainės ir programėlės versijos. Pirmuoju atveju tiesiog eikite į 1xbet.com, dizainas bus automatiškai pritaikytas prie jūsų įtaiso ekrano dydžio. Antruoju atveju reikia iš lažybų bendrovės portalo atsisiųsti mobiliąją programėlę. Kiekviena iš šių galimybių išsamiai aprašyta straipsnyje.

Aktualios naujienos