Intro

Kaip atlikti statymus „1xBet express“ statymuose?

Экспресс-ставка 1хБет
Paprastai visi pradedantieji mėgina atlikti greituosius statymus po to, kai yra atlikę kelias dešimtis pavienių statymų. Taip yra dėl baimės neteisingai prognozuoti kelis įvykius ir pralaimėjimo atveju prarasti didelę sumą. Arba gali būti, kad naudotojai yra per mažai patyrę, kad galėtų atlikti derinius. Nors visas greitųjų statymų atlikimo 1xbet sistemoje procesas yra gana paprastas. Todėl šiame straipsnyje atsakysime į populiarius klausimus, susijusius su greitaisiais statymais „1xBet“

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kas yra 1xbet express lažybos?

Prieš pradedant atlikti kombinuotąjį statymą, verta apibrėžti terminą express lažybos. Express statymas 1xBet suprantamas kaip kombinuotas statymas , kurį sudaro du ar daugiau statymų už skirtingus žaidimus. Pavyzdžiui, lažybų tarpininkas sukūrė 2 statymų kombinaciją už skirtingas futbolo rungtynes. Šiuo atveju Parlay sudaro 2 rezultatai (pasirinkimai). Jei vienas iš jų pralaimi, visa kombinacija nebus žaidžiama. Tačiau jei parlay laimės, naudotojas gaus didesnį pelną. Jis apskaičiuojamas padauginus atskirų statymų koeficientus (bendrą parlay koeficientą) iš statymo sumos. Štai kodėl tarp profesionalių lažybininkų parlay yra populiarus lažybų variantas. Verta pažymėti, kad ne visais atvejais vieno įvykio pralaimėjimas reiškia viso derinio pralaimėjimą. 1xbet leidžia pralaimėti kai kuriuos pasirinkimus dėl didesnio rezultatų skaičiaus. Pavyzdžiui, greitojo traukinio, kurį sudaro 10 vienetų, atveju gali nepavykti atlikti 2 statymų. Tokiu atveju gausite pelną, nors ir ne maksimalų. Kita vertus, žaidėjas gali apdrausti statymą „1xBet“ ir gauti dalį arba visus pinigus į savo asmeninę sąskaitą. Tačiau už šią paslaugą reikia mokėti mokestį.

1xBet: kaip atlikti statymą „Parlay“?

Kaip minėta anksčiau, greitieji statymai yra gana populiarus statymų tipas tarp 1xbet naudotojų. Nepaisant to, kad sudėtinio statymo sudarymas nėra sudėtinga procedūra, daug naujokų turi klausimų apie greitųjų statymų sudarymą. Todėl pateikiame trumpą vadovą, kaip sukurti mišrų statymą per svetainę ir mobiliąją programėlę.

Kaip atlikti kombinuotą statymą 1xBet svetainėje?

Prisijungę prie savo asmeninės lažybų paskyros, galite pereiti į linijų arba tiesioginių statymų skiltį, kad sužinotumėte, kokie sporto įvykiai yra prieinami. Jei žaidėjui patinka keli nepriklausomi įvykiai, jis turėtų juos įtraukti į lažybų kortelę. Norėdami tai padaryti, pasirinkite rungtynių nugalėtoją ir norimą statymo tipą: pasirinkite 1 (pirmojo žaidėjo/komandos pergalė), 2 (antrojo žaidėjo/komandos pergalė) ir t. t. Atlikus statymus lažybų punkte (skydelis yra dešinėje ekrano pusėje), lažybų tarpininkas pasiūlys vartotojui sudaryti statymą „Parlay“. Norėdamas atlikti parlay statymą „1xBet“, lažybų tarpininkas turi įvesti sumą ir spustelėti mygtuką „Statyti“. Экспресс дня 1хБет Taigi, trumpa parlay statymo sudarymo per svetainę instrukcija yra tokia

  1. Autorizavimas svetainėje.
  2. Rungtynių pasirinkimas ir rezultatų koeficientai.
  3. Lažybų lapelio nustatymas: rezultatų įtraukimas arba išbraukimas iš greitųjų statymų.
  4. Parlay sumos nurodymas.

Formuojant parlay statymą 1xBet svetainėje, naudotojui bus rodoma informacija apie laimėjimo sumą. Taip pat galima pamatyti didžiausio statymo, kurį priima lažybų tarpininkas, sumą. Statymų pardavimo ir draudimo galimybės bus prieinamos po to, kai statymas bus atliktas lažybų istorijos skiltyje.

Kaip 1xBet programėlėje atlikti skubų statymą?

Parlay sukūrimas per „1xBet“ mobiliąją programėlę nedaug skiriasi nuo statymo atlikimo interneto svetainėje. Skirtumai slypi elementų išdėstyme (meniu dizaine). Norėdamas atlikti statymą 1xBet sistemoje, vartotojas turi pasirinkti jį dominantį įvykį (spustelėti ant vienos iš siūlomų rungtynių baigčių koeficiento) ir įtraukti jį į lažybų kortelę. Į lažybų lapelį įtraukęs keletą baigčių, naudotojas gali sudaryti bendrą statymą. Kaip ir svetainėje, į programėlę reikia įvesti statymo sumą. Taip pat pateikiama visa reikalinga informacija apie naudotojo paskyros būklę ir galimą laimėjimo sumą. Parlay sudarymo procedūra naudojant programėlę yra tokia.

  1. Autorizavimas programoje.
  2. Sporto varžybų ir rezultatų koeficientų pasirinkimas.
  3. Rezultatų pridėjimas arba pašalinimas iš ekspreso.
  4. Parlay sumos nurodymas.

Ar turėčiau naudoti greituosius statymus „1xBet“?

Kaip jau minėta, tarp 1xBet lažybų naudotojų populiarūs statymai. Taip yra dėl galimybės gauti daugiau laimėjimų, nes rezultatų šansai padauginami. Be to, lažybų bendrovė motyvuoja žaidėjus atlikti greituosius statymus su dideliu rezultatų skaičiumi. Už tokius statymus vartotojas gauna papildomai padidintą koeficientą. 1хБет - Стаховка ставок Tačiau „1xBet“ greitieji statymai – tai atskirų statymų rinkiniai, kurie yra susieti tarpusavyje. Ir, kaip ir pipsų atveju, jei vienas iš jų žlunga, žlunga visa schema. Taigi žaidėjas turi gerai orientuotis rungtynėse ir teisingai prognozuoti. Pradedantiesiems geriau atlikti greituosius statymus už kelias baigtis, palaipsniui didinant jų skaičių. Profesionalai savo ruožtu gali derinti įvairių tipų statymus, pavyzdžiui, 1xBet Anti-Match. Laimėjimai iš tokių statymų rinkinių bus gana dideli. Todėl patariame būti atsargiems atliekant Parlay statymus. Pradedantiesiems lažybų dalyviams gera strategija yra daugiau praktikos atliekant mažus derinius.

Daugiau klausimų apie 1xBet express statymus

❓ Kas yra greitieji statymai „1xBet“?

Lažybų bendrovė „1xbet“ vartotojams siūlo kelis ekspreso statymų variantus: klasikinį, „Stayer“ (galite pridėti įvykius per artimiausias 60 dienų), „Lucky“ (nuo 2 iki 8 rezultatų), „Anti-Axpress“ (statymai turi pralaimėti) ir „Patent“ (ekspreso statymų derinys). Apie kai kurias iš šių statymų rūšių jau rašėme atskirame straipsnyje. Rekomenduojame jį perskaityti.

Kaip atlikti kombinuotą statymą „1xBet“ telefone?

1xBet greitųjų statymų atlikimas per interneto svetainę arba programėlę nepriklauso nuo jūsų įrenginio tipo. Kūrėjų komanda pasirūpino, kad portalas būtų pritaikytas įvairioms naršyklėms ir tinkamai veiktų skirtinguose žaidėjų ekranuose. Be to, programėlės „Android“ ir „iPhone“ įrenginiuose yra vienodos. Todėl straipsnyje žaidėjai gali rasti atsakymą į klausimą: „Kaip „1xBet“ sistemoje „Parlay“ atlikti „IPhone“?“

💻 Kaip atlikti greitąjį statymą „1xBet“ kompiuteryje?

Kompiuteriu besinaudojantys naudotojai gali atlikti statymus naudodamiesi interneto svetaine ir „1xWin“ programine įranga. Pirmuoju atveju, norėdami atlikti greitąjį statymą 1xBet, turite pasirinkti daugiau nei du įvykius ir įtraukti juos į lažybų kortelę. Po to statymus bus galima sugrupuoti į parlay. Toliau atliekami tie patys veiksmai, kaip ir atliekant vieną statymą. Jei naudojama „1xWin“ programinė įranga, žaidėjui taip pat nekils problemų atliekant kombinuotą statymą. Ekranų dizainas atitinka 1xBet portalo dizainą. Todėl lažybininkai taip pat turėtų į lažybų kortelę įtraukti kelis įvykius ir, atlikdami siūlomus veiksmus, užbaigti greitojo statymo atlikimą.

✅ Kaip apdrausti „1xBet“ greitąjį statymą?

Atlikęs kombinuotą statymą, naudotojas gali pasinaudoti papildoma galimybe apdrausti statymą. Norėdami tai padaryti, eikite į skyrių „Statymų istorija“ ir paspauskite jus dominančio lapelio mygtuką „Apdrausti“. Laikydamasis naujame lange pateiktų nurodymų, lažybų dalyvis gali apsaugoti visą statymą arba jo dalį nuo pralaimėjimo. Pažymėtina, kad ši paslauga yra mokama ir priklauso nuo ekspreso (rezultatų skaičiaus, sumos, koeficiento ir t. t.).

Aktualios naujienos