Intro

Kaip atlikti sporto statymus 22Bet?

Размещение ставок на спорт 22Бет
Lažybų bendrovės „22Bet“ svetainė turi gana paprastą ir aiškų funkcionalumą, kurį gali suprasti net pradedantysis. Tai leidžia atlikti statymus 22Bet vos keliais pelės paspaudimais arba keliais bakstelėjimais telefono ekrane. Tiesiai iš pagrindinio puslapio galite pasirinkti norimą sporto šaką, slinkti per 22Bet lažybų parinktis ir pasirinkti jums tinkamiausias. Yra klasikiniai pavieniai statymai, spredai, sistemos ir kombinacijos, pavyzdžiui, pleistrai, valetos, grandinės ir kombinuotieji statymai, apie kuriuos jau aiškinome ankstesniame straipsnyje. Šiandien norime išsamiai papasakoti apie veiksmus, kurių reikia imtis norint atlikti vienkartinius arba kombinuotus statymus 22Bet.

22Bet vienkartiniai statymai: Kaip atlikti vienkartinį statymą?

Norėdami atlikti 22Bet vienkartinius sporto statymus, turite prisijungti prie savo asmeninės paskyros, pvz. Jei turite problemų su prieiga, galite apeiti 22Bet svetainės blokavimą naudodami įvairias parinktis. Po to jums reikia eiti į „Line“ ir „Live“ (jei jus domina klasikinės sporto šakos) arba į „Cybersport“ puslapį (lažyboms už kompiuterinių žaidimų turnyrus). Jei atsisiuntėte lažybų bendrovės mobiliąją programėlę, jums nereikia nerimauti dėl užblokavimo ir galite eiti tiesiai į pirmiau aprašytus skyrius. Kiti veiksmai, išskyrus svetainės ir programėlės dizainą, yra panašūs.

Perėjęs į reikiamą skyrių žaidėjas pamatys

  • Lentelė su sporto šakomis arba kibernetiniu sportu – kairėje pusėje.
  • Rungtynių sąrašas su populiariausiais rezultatais, filtras pagal sporto šakas / kibersportus ir baneris su svarbiais įvykiais – viduryje.
  • Reklaminiai baneriai ir kuponas, kuris pasirodys pasirinkus rungtynes – kairėje pusėje.

Toliau naudotojas turi pasirinkti jį dominančią sporto šaką ir perskaityti visus rezultatus. Pasirinkus norimą rezultato koeficientą, statymas patenka į lažybų kortelę. Kitame žingsnyje reikia nurodyti statymo sumą, įvesti nemokamo statymo akcijos kodą (jei yra) ir pasirinkti sąskaitą, iš kurios bus nurašyti pinigai – pagrindinę ar premijos sąskaitą. Paskutinis žingsnis – patikrinti statymą ir patvirtinti jį atitinkamu mygtuku kairėje esančiame skydelyje. To pakaks, kad atliktumėte vieną statymą 22Bet.

Одиночная ставка 22Бет

Kaip atlikti daugkartinį statymą 22Bet?

Kai nauji lažybų dalyviai įvaldys vienkartinio statymo procedūrą, jie pereis prie daugkartinio statymo 22Bet. Ši statymų rūšis yra įdomi, nes galite pridėti keletą pasirinkimų, kurie tikrai atneš didelį laimėjimą. Lažybų koeficientai dauginami, o tai garantuoja didelę grąžą. Tačiau dėl vieno neteisingo rezultato kombinacijoje prarandamos visos lėšos. Todėl naujiems lažybų dalyviams rekomenduojame atlikti greituosius statymus, sudarytus iš 2 ir 3 įvykių. Priešingu atveju galite prarasti visą savo banko sąskaitą.

Norėdami atlikti greitąjį sporto statymą 22Bet, turite atlikti toliau nurodytus veiksmus:

  • Pereikite į skyrius „Linija“ ir „Tiesioginė transliacija“. Norėdami atlikti lažybas dėl kibernetinio sporto, turite apsilankyti skyriuje „Kibernetinis sportas“.
  • Pasirinkite kelias rungtynes ir pridėkite jas prie lažybų punkto.
  • Lažybų lapelio skydelyje „Statymo tipas“ reikia pasirinkti express. Ši parinktis bus rodoma, kai į lažybų kortelę bus įtraukti du ar daugiau įvykių.
  • Įveskite statymą, akcijos kodą (jei yra) ir patvirtinkite statymą paspausdami specialų mygtuką.

Экспресс-ставка 22Бет

Po to statymas atsiras jūsų asmeninėje spintoje ir jį galėsite peržiūrėti statymų istorijos puslapyje. Taip pat yra skiltis „Patikrinti kuponą“, kurioje galite įvesti statymo numerį ir sužinoti rezultatą.

Kaip atlikti kombinuotuosius statymus „22Bet“?

Straipsnyje apie 22Bet statymų tipus, kurį minėjome įžangoje, paminėjome kombinuotuosius statymus, tokius kaip sistemos, patentas, lašas, grandinė ir kombinuotasis statymas. Visi jie turi tam tikrų savybių, kurios trumpai aprašytos tame pačiame straipsnyje. Todėl pradedantiesiems rekomenduojame perskaityti medžiagą prieš imantis tokių statymų. Be to, svetainėje yra skyrelis „Taisyklės“, kuriame pateikiama daugiau informacijos apie visas svetainėje palaikomas lažybų rūšis.

Atlikti kombinuotus statymus 22Bet svetainėje yra paprasta. Lažybų bendrovė pasirūpino, kad statymų įtraukimo į lažybų kortelę ir kombinacijų sudarymo procesas būtų intuityvus. Norėdami atlikti kombinuotą statymą, turite:

  • Į kuponą įtraukite kelis įvykius. Juos reikėtų iš anksto pasirinkti skiltyse su sporto ir kibernetinio sporto rungtynėmis.
  • Laukelyje „Statymo tipas“ iš išskleidžiamajame sąraše pasirinkite norimą statymo tipą.
  • Nurodykite statymo sumą, akcijos kodą (jei yra) ir atlikite statymą.

Комбинировання ставка 22Бет

Tada galite stebėti statymo rezultatą savo asmeninėje paskyroje. Turėdami kupono numerį, galite jį patikrinti neprisijungę per skiltį „Patikrinti kuponą“.

Aktualios naujienos