Intro

Kaip apeiti „1xBet“ blokavimą?

Почему не работает сайт 1xbet
„1xBet“ naudotojams gali tekti susidurti su vietos interneto tiekėjų vykdomu svetainės blokavimu. Prieigos prie „1xBet“ svetainės problemų kyla įvairiose šalyse ir jos susijusios su lažybų bendrovės ypatumais. Pakalbėkime išsamiau apie lošimų portalo blokavimo priežastis ir ką daryti, kai 1xBet svetainė neveikia

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kodėl neveikia 1xBet svetainė?

Bukmekerių kontora 1xbet savo svetainę atidarė 2011 metais. Portalas gavo Kiurasao azartinių lošimų komisijos išduotą licenciją veikti. Kadangi jis yra ofšorinis, leidimų nepriima daugelis valstybių, kuriose lažybų bendrovės ir kazino yra legalūs. Kai kurios iš jų aktyviai blokuoja užsienio azartinių lošimų portalus, negavusius vietinės licencijos.

Kadangi lažybų bendrovė „1xBet“ neplanuoja įžengti į vietos rinkas ir atidaryti antžeminių padalinių, interneto paslaugų teikėjai svetainę dažnai įtraukia į juodąjį sąrašą. Tai nesunku patikrinti. Jei žaidėjui nepavyksta atidaryti „1xBet“ svetainės, reikėtų ieškoti problemų dėl jos blokavimo.

Kokiose šalyse negaliu patekti į 1xBet svetainę?

Pastarąjį dešimtmetį lažybų internetu augimas turėjo neigiamos įtakos internetinių lažybų bendrovių veiklai. Daugelyje šalių, kuriose lažybų bendrovių veikla yra legali arba valdžios institucijos yra neutralios lažybų internetu atžvilgiu, lošimo bendrovių veiklai taikomi apribojimai. Tai turi įtakos lažybų bendrovių veiklai, nes prieiga prie jų svetainių yra ribojama arba blokuojama.

1xBet vartotojai taip pat susiduria su problema, kad negali pasiekti 1xBet svetainės. Forumo duomenimis, 2021 m. žaidėjai ne visada galėjo sėkmingai prisijungti prie lažybų bendrovės portalo Austrijoje, Belgijoje, Baltarusijoje, Bulgarijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Kipre, Čekijoje, Danijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Irane, Italijoje, Nyderlanduose, Lenkijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Vengrijoje, Ukrainoje, JAV ir kt. Bendras šalių, kuriose kyla problemų dėl prieigos prie 1xbet svetainės, skaičius yra daugiau nei 60.

Блокировка 1хБет Роскомнадзором

Verta paminėti, kad 1xbet į svetainę neįeina ne tik dėl vietos valdžios institucijų taikomų apribojimų. Kai kuriose šalyse pats lažybų tarpininkas riboja išteklių veikimą. Tuomet įėjimas į oficialų puslapį bus atliktas (be serverio klaidos pranešimo). Tačiau puslapyje pasirodys pranešimas: „Svetainė laikinai neveikia jūsų šalyje“. Tokiu atveju naudotojas gali pabandyti pakeisti tarpinį serverį ir prisijungti iš kitos šalies IP adreso. Tačiau verta pasiteirauti pagalbos tarnybos, ar galima patvirtinti šalies, kurioje įmonė laikinai neveikia, valdžios institucijų išduotus dokumentus.

Negalite prisijungti prie „1xbet“: kaip nustatyti priežastį?

Ankstesniuose skyriuose bandėme išsiaiškinti priežastis, dėl kurių žaidėjas negali prisijungti prie 1xbet. Portalas užblokuotas per:

 • Vietos valdžios institucijos draudžia visų rūšių azartinius lošimus ir tarptautinius portalus, kuriuos blokuoja šalies interneto paslaugų teikėjai.
 • Draudžia tarptautinius lažybų tarpininkus, kurie neturi vietinių licencijų. Blokavimas vykdomas per interneto paslaugų teikėjus.
 • Užblokuoti „1xBet“ prieigą prie portalo vietinėse rinkose, kuriomis ji mažiau domisi arba turi sunkumų dėl Kiurasao licencijos.

Norint nustatyti priežastį, kodėl vartotojai rašo užklausas „Negaliu prisijungti prie 1xBet“, reikia nueiti į oficialią svetainę 1xbet.com ir patikrinti jos funkcionalumą:

 • Jei svetainė ilgai kraunasi, bet neatsidaro (matomas tik baltas ekranas), verta pabandyti prisijungti per tarpinį serverį. Jei naudojate kitą IP adresą, informacijos apie portalo blokavimą šalyje verta ieškoti žiniasklaidoje.
 • Jei prisijungdami prie svetainės gaunate klaidą „Nėra ryšio su serveriu“, vadinasi, svetainę blokuoja vietiniai interneto paslaugų teikėjai. Taip pat reikėtų paskaityti apie svetainės įrašą blokavimo duomenų bazėje.
 • Jei svetainė atsidaro, bet pasirodo pranešimas, kad 1xBet portalas neveikia žaidėjo gyvenamojoje šalyje, vadinasi, biuras nepateko į vietinę rinką. Tokiu atveju galite pabandyti susisiekti su lažybų bendrovės pagalbos tarnyba ir išsiaiškinti detales.

Kaip prisijungti prie „1xBet“, jei ji užblokuota, paaiškinta šiame skyriuje.

Не заходит на 1хБет

Ką daryti, jei negaliu prisijungti prie „1xBet“?

Jei negalite prisijungti prie „1xBet“ svetainės, vadinasi, yra problemų su serveriu arba prieiga prie jo. Apie tai galite spręsti iš klaidos, kurią matote savo naršyklėje. Jei tai standartinis langas „Nepavyko prisijungti prie 1xbet.com serverio“ arba 403 klaida, greičiausiai esate užblokuotas. Jei klaidos pranešimas 5xx, gali būti, kad su serveriu yra tam tikrų problemų. Tačiau tai pasitaiko itin retai.

Nustatę priežastį, dėl kurios neįmanoma prisijungti prie 1XBet svetainės, galite ieškoti sprendimo. Yra keli paprasti būdai, kaip apeiti užblokuotą „1xBet“:

 • Naudokitės 1xBet veidrodžiais. Tai yra svetainės kopijos su kitu domenu, apie kuriuos rašėme svetainėje.
 • Programėlės mobiliajam telefonui, planšetiniam ir asmeniniam kompiuteriui. Lažybų bendrovė palaiko programėles, skirtas „Android“ ir „iOS“ sistemoms.
 • nuosava „1xBet“ naršyklė „Mac OS“ arba „Opera“ naudotojams.
 • VPN programinė įranga asmeniniam kompiuteriui arba naršyklių valdikliai su IP ir prisijungimo taško keitimu.
 • Telegram boto naudojimas lažyboms.

Kaip apeiti 1xBet portalo blokavimą, priklauso nuo lažybininko norų. Mūsų nuomone, kiekvienas iš būdų patekti į 1xBet svetainę yra veiksmingas.

Daugiau klausimų apie 1xBet blokavimą

🗺️ Kokioje šalyje galima lažintis iš 1xBet?

Lažybų bendrovė 1xBet teikia savo paslaugas internetu ir priima vartotojus iš visų pasaulio šalių. Tačiau vietos valdžios institucijos gali blokuoti prieigą prie svetainės. Todėl prieiga prie portalo leidžiama daugiau nei 40 šalių: daugumoje Europos šalių, Kanadoje, Meksikoje, Australijoje, Indonezijoje, Nigerijoje, Nigerijoje, Senegale ir kt.

❓ Kas negerai su „1xBet“?

Toks klausimas kyla, kai svetainė žaidėjui yra neprieinama. Tokiu atveju būtina išsiaiškinti, dėl ko lažybų tarpininkas negali prisijungti prie „1xBet“. Jei tai serverio problema, verta palaukti, kol ją išspręs bendrovės specialistai. O jei tai 1xBet svetainės blokavimas – pasinaudokite straipsnyje siūlomais sprendimais.

⛔ Kodėl blokuojama „1xBet“ svetainė?

Pagrindinė priežastis, kodėl 1xBet yra uždrausta, yra ta, kad nėra nacionalinės licencijos priimti lažybas internetu. Be to, pasaulyje išlieka daug valstybių, kuriose lošimo įstaigos yra uždraustos. Todėl azartinių lošimų portalo veikla neatitinka vietos įstatymų.

Aktualios naujienos