Intro

Kaip atšaukti ir ištrinti statymą „1xBet“?

История ставок 1хБет
Norėdamas atlikti tobulą statymą, žaidėjas turi į statymą žiūrėti kaip į darbą. Svarbu ne tik pasirinkti įdomų įvykį, bet ir išanalizuoti, kokia didelė tikimybė, kad rezultatas bus teigiamas. Tačiau niekas negali iš anksto žinoti, kaip sporto įvykis susiklostys. Todėl pralaimėjimas yra neišvengiamas. Nenuostabu, kad daugelis žaidėjų domisi, kaip atšaukti ir ištrinti statymą 1xbet. Būtent tai ir bus aptarta šiame straipsnyje.

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

1xBet: kaip peržiūrėti savo statymus?

Įtraukus įvykius į lažybų kortelę, dešinėje ekrano pusėje atsidaro meniu, kuriame galite atlikti statymą. Vartotojui pakoregavus statymą (nurodžius sumą, pasirinkus statymo tipą ir t. t.) ir atlikus statymą, informacija iš skydelio dingsta. Todėl naujokai dažnai klausia: „Kaip 1xBet sistemoje peržiūrėti savo statymus?“ Tai labai paprasta procedūra, kuriai atlikti reikia atlikti keletą žingsnių:

  1. Prisijunkite prie savo asmeninio kabineto (jei žaidėjas nėra prisijungęs).
  2. Eikite į skyrių „Statymų istorija“.
  3. Lentelėje raskite informaciją apie visus statymus, kurie buvo atlikti 1xbet svetainėje.

Jei naudotojas atlieka daug statymų, galima naudoti papildomus filtrus. Lošėjas gali rūšiuoti statymus pagal kategoriją („Line“ arba „Live“), būseną („Apskaičiuota“, „Neapskaičiuota“), atsiskaitymo laiką, tipą (vienkartinis, greitasis ir t. t.), statymo dydį, koeficientą. Dėl tokių patogių įrankių žaidėjai gali lengvai rasti tam tikrą statymą „1xbet“ lažybų istorijoje.

Kaip atšaukti 1xBet statymą?

Atlikus statymą, gali prireikti jį atšaukti. Yra įvairių priežasčių, kurios skatina vartotojus atšaukti statymą:

  1. Klaidos atliekant statymą. Naudotojas gali pasirinkti neteisingą rezultatą, nurodyti neteisingą pinigų sumą arba atlikti statymą, kai koeficientas jau yra sumažėjęs.
  2. Padidėjo tikimybė pralaimėti statymą. Analizuodamas rungtynes žaidėjas tikėjosi vieno rezultato. Tačiau atsiradę duomenys apie traumas, sudėties pasikeitimus, oro sąlygas gali turėti įtakos sportininko ar komandos rezultatams.
  3. Pinigų poreikis. Lažybų tarpininkui atsirado poreikis panaudoti lėšas aukštesnio prioriteto statymui.

Nepriklausomai nuo to, kuri iš išvardytų priežasčių atsiranda, vartotojas nori atšaukti 1xBet statymą su minimaliu pinigų praradimu. Tačiau to padaryti praktiškai neįmanoma. Žinoma, žaidėjai gali susisiekti su pagalbos tarnyba ir paprašyti atšaukti statymą, skųsdamiesi dėl jo sudarymo klaidos. Tačiau lažybų bendrovė nėra labdaros organizacija. Todėl tikimybė, kad tokiu būdu atgausite savo statymą, yra labai maža.

1хБет - продажа ставки

Todėl žaidėjams lieka alternatyvūs būdai atšaukti statymą „1xBet“:

  • „1xBet“ galimybė „Parduoti statymą „*. Šia paslauga naudotojai gali naudotis atlikę statymą. Šios galimybės dėka žaidėjas gali susigrąžinti dalį pinigų, sumokėdamas lažybų tarpininkui sandorio mokestį, kuris sudaro skirtumą tarp pradinės ir pasiūlytos sumos.
  • Galimybė „Lažybų draudimas „*. Žaidėjas gali grąžinti visus pinigus arba jų dalį, jei pralaimi statymą. Tačiau komisinis mokestis už naudojimąsi paslauga turi būti sumokėtas iš pradžių.
  • Kompensacija už klaidingą statymą. Papildomų statymų naudojimas, siekiant padengti galimai pralaimėtą statymą. Pavyzdžiui, jei žaidėjas suklydo ir atliko statymą už bendrą sumą mažiau (TM), bet planavo atlikti statymą už bendrą sumą daugiau (TB) ir yra tikras dėl rezultato, jis gali atlikti dar vieną statymą – ТB su didesne suma. Tokiu atveju žaidėjas padengs pralaimėtą statymą ir dar gaus nedidelį pelną. Pralaimėjus TB ir laimėjus TM, nuostolis taip pat bus minimalus, mažesnis nei pralaimėjus statymą.

*Išsamią informaciją apie statymo pardavimo ir draudimo mokestį rasite ankstesniuose svetainės straipsniuose.

Kaip ištrinti 1xbet statymą iš istorijos?

Kaip minėta anksčiau, visų statymų istorija yra lažybų istorijos skiltyje. Ją galima rasti žaidėjo asmeninėje spintoje. Čia naudotojas gali pasirinkti norimą datų intervalą ir peržiūrėti visus statymus. Be to, yra mygtukas „Ištrinti“. Jį paspaudus, pasirodys pranešimas, informuojantis naudotoją, kad tam tikro laikotarpio 1xbet statymai buvo ištrinti. Jei naudotojas sutinka, istorija bus ištrinta.

Kai kuriais atvejais naudotojas gali netyčia ištrinti 1xBet statymus. Norėdami atkurti istoriją, galite susisiekti su palaikymo tarnyba arba paprašyti visos išklotinės el. paštu. Pastarasis būdas veiks 100 %.

Kas nutiks, jei ištrinsiu statymą „1xBet“?

Tarp naujų lažybų dalyvių dažnai galima išgirsti klausimą, kaip ištrinti statymą 1xbet? Šiuo atveju žaidėjai gali reikšti statymo anuliavimą. Apie statymo anuliavimo ypatumus rašėme aukščiau, todėl jų nebekartosime.

Be to, žaidėjai papildomai domisi, ar gali būti kokių nors apribojimų visam laikui ištrinant statymus 1xbet? Remiantis mūsų patirtimi, jų neturėtų būti. Bukmekerių kontora gali taikyti sankcijas žaidėjams tik tais atvejais, kai yra akivaizdžių taisyklių pažeidimų. Pavyzdžiui, buvo panaudotas suklastotas statymas. Jei programinė įranga aptinka tokį sukčiavimą, statymas bus įšaldytas, o lažybų tarpininkas negaus mokėjimo į savo sąskaitą. Tokiu atveju reikia kreiptis į pagalbos tarnybą, o kartais ir į arbitražą dėl pinigų grąžinimo. Todėl rekomenduojame perskaityti lažybų bendrovės „1xBet“ svetainės naudojimo taisykles.

Aktualios naujienos