Intro

Bukmekerių limitai: kiek galiu išsiimti iš 1xBet?

Лимит 1хБет
Dalyje lažybų bendrovės „1xbet“ atsiliepimų pateikiama informacija apie lėšų išėmimo problemą. Dažnai taip nutinka dėl žaidėjų, kurie nėra susipažinę su lošimų portalo taisyklėmis, neatidumo. Todėl pasitaiko situacijų, kai vartotojas neišlošia savo lėšų arba pasirenka kitą paslaugą pinigams atsiimti. Tokiu atveju mokėjimas negali būti suformuotas arba jis grąžinamas patikrinimo etape. Tačiau yra momentų, susijusių su 1xBet limitais? Daugiau apie šią problemą skaitykite straipsnyje.

Logo 1xbet
100% premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kokie yra 1xBet limitai?

Kiekvienas internetinis lažybų organizatorius turi apribojimų, susijusių su naudojimusi portalu. ne išimtis šiuo klausimu yra ir 1xBet. Žinoma, oficialiuose šaltiniuose informacijos apie 1xBet žaidėjų limitus nerasite. Tačiau kontoros naudotojų patirtis byloja ką kita. Пополнение счета в 1хБет Taigi, 1xBet limitai – tai įvairūs apribojimai, kurie pirmiausia susiję su finansinėmis operacijomis svetainėje. Remiantis nuolatinių biuro naudotojų informacija, yra šie limitai:

  • Apie tai, kiek galite įmokėti ir išimti. Straipsnyje apie pinigų pervedimo iš 1xbet laiką paminėjome minimalias sumas, kurių reikia sandoriui atlikti. Ši informacija taip pat pateikiama žaidėjo asmeniniame kabinete ir yra susijusi tiek su įmokomis, tiek su išėmimais. Tačiau sėkmingiems žaidėjams gali būti taikomi dirbtiniai apribojimai, susiję su didžiausia įmokos suma arba suma, kurią galima atsiimti.
  • Dėl statymų ir laimėjimų sumos. Daugumai naudotojų lažybų kontora nesudaro kliūčių laimėti. Priežastis slypi vidutinio žaidėjo laimėtų statymų statistikoje. Tai visada naudinga lažybų bendrovei „1xBet“, kuri pelnosi iš lažybininkų pralaimėjimų. Tačiau tuo atveju, jei vartotojas pradeda laimėti, kontora „sugriežtina“ limitus. Dideli statymai bus anuliuojami, o laimėjimai išmokami iš dalies.
  • Kursų vertė. Lažybų kontora siūlo gana gerus lažybų koeficientus. Tačiau tai negalioja patyrusiems lažybų dalyviams, kurie dažnai laimi. Jų atveju skaitinės reikšmės gali būti mažesnės 5-25 %.

Kaip suprantate, 1xbet limitai taikomi vartotojams, kurie iš lažybų uždirba daugiau nei pralaimi. Kartu visi limitai nustatomi automatiškai ir iš pradžių jų galite nepastebėti. Tačiau, jei susiduriate su problemomis, susijusiomis su įmokomis, išėmimais, statymų atlikimu ir t. t., taip pat turėtumėte kreiptis į palaikymo tarnybą. Jie galės jums pasakyti, ar jūsų sąskaitoje yra nustatyti kokie nors limitai.

Kiek galiu atsiimti iš „1xBet“?

Didžiausia suma, kurią galima išimti iš „1xBet“, priklauso nuo kelių veiksnių. Pirma, verta atkreipti dėmesį į mokėjimo priemonę. Elektroninių piniginių atveju maksimali išėmimo suma yra 15 tūkst. rublių*, o mokėjimo kortelių atveju – iki 75 tūkst. rublių*. Antra, tai priklauso nuo lažybų bendrovės nustatytų limitų. Tokiu atveju išmokos dydis gali būti sumažintas kelis kartus. Jei lažybų tarpininkas ėmėsi tokių veiksmų, reikia atlikti kelis mokėjimus. Tai susiję su rizika mokėti didesnį pervedimo mokestį. Kaip sužinoti, kad kyla problemų dėl išmokėjimo? Per pinigų pervedimo užklausą pasirodo toks pranešimas: „Maksimali „1xBet“ sandorio šalies mokėjimo suma viršyta“. Jei žaidėjas, atlikdamas pervedimą, neviršijo oficialaus pasirinkto mokėjimo būdo limito, greičiausiai yra kitas limitas. Apie limitą galite sužinoti iš lažybų tarpininko pagalbos tarnybos. * Arba atitikmenį kita valiuta Вывод средств в 1хБет

Koks yra išėmimo limitas „1xBet“?

Jei vartotojui kyla sunkumų atsiimant lėšas, tai ne visada susiję su „1xBet“ limitais. Tais atvejais, kai buvo išbandyti visi lažybų tarpininko patarimai, tačiau problema išlieka, galite parašyti žaidėjų aptarnavimo skyriui. Kito būdo sužinoti, ar lažybų bendrovė taiko kokius nors apribojimus, nėra. Daugeliui žaidėjų kyla klausimas: „Koks yra „1xBet“ pinigų išėmimo limitas?“ Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo to, ar yra papildomų apribojimų iš lažybų bendrovės pusės. Esant tokių, maksimali išėmimo suma kiekvienam iš mokėjimo būdų gali būti sumažinta kelis kartus. Iš teminiuose forumuose paliktų realių žaidėjų atsiliepimų galima, pavyzdžiui, perskaityti apie kortelių išėmimo limitą iki 10 000 rublių arba ekvivalento kita valiuta. Tame pačiame šaltinyje lažybų dalyvis rašo apie 300 rublių arba lygiavertės sumos įmokos limitą. Todėl visą informaciją apie savo žaidimo profilyje esančius limitus galite išsiaiškinti tik su palaikymo komanda. Jie yra pasiekiami 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Aktualios naujienos