Intro

Bukmekeris 22Bet: įmoka

Пополнение депозита 22Бет
Renkantis lažybų tarpininką svarbu atkreipti dėmesį į siūlomų įmokos būdų skaičių, komisinių nebuvimą ir sandorių apdorojimo laiką. Taip pat turėtumėte paskaityti apie problemas, kurios gali iškilti atliekant įmoką, ir apie palaikymo komandos darbą. Visais atvejais 22Bet turi ką pasiūlyti vartotojams. Lažybų bendrovė suteikia daugiau nei 70 būdų įmokėti pinigus į sąskaitą, neima mokesčio už 22bet įmoką. Išsamiau aprašysime įmokos procesą ir esamus mokėjimo būdus.

Įmokos įmokėjimo būdai 22Bet

Užsiregistravęs 22bet svetainėje kiekvienas lažybų tarpininkas turėtų atlikti įmoką. Tai yra būtina sąlyga, kad būtų galima sudaryti statymus žaidimų platformoje. Tačiau šiame etape biuras netikrina žaidėjo tapatybės, lažybų tarpininko patikrinimas atliekamas išėmimo prašymo metu.

Kaip pažymėta įžangoje, bendras mokėjimo būdų skaičius viršija 70. Tačiau tai nereiškia, kad Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane ar kitose šalyse galite atlikti įmoką tais pačiais metodais. Jie skiriasi, o taip yra dėl to, kad skirtingose šalyse paslaugos veikia skirtingai. Išsamią informaciją apie galimus metodus kiekvienoje šalyje galite rasti savo asmeninėje paskyroje, skiltyje „Papildymas“.

Įprastai visus 22Bet įmokų darymo būdus galima suskirstyti į šiuos:

 • Banko kortelėmis. Platforma palaiko Visa, MasterCard ir Maestro mokėjimo sistemų korteles.
 • Elektroninės piniginės. Vartotojai gali naudotis Skrill, Perfect Money, iWaller.
 • Mokėjimo sistemos. Pinigus į savo „22Bet“ sąskaitą galite įnešti per „ecoPayz“ ir „Neteller“.
 • Banko pervedimai ir internetinė bankininkystė. Pavyzdžiui, Ukrainoje įmoką galite atlikti per „Privat24“ ir „Monobank“.
 • Kriptovaliutos. Bukmekeris priima mokėjimus Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ir kt.
 • Mokėjimo terminalai. iBOX, Paynet ir kiti gali būti naudojami.
 • Išankstinio mokėjimo kortelės. Palaikomos ne visose šalyse.

Пополнение счета 22Бет

Lažybų bendrovė nuolat atnaujina paslaugų, kuriomis galima įmokėti pinigus į 22bet sąskaitą, sąrašą. Todėl rekomenduojame patikrinti aktualius mokėjimo būdus lažybų namų svetainėje.

Pinigų įmokėjimas į 22Bet

Vartotojai gali įmokėti 22Bet įmokas bet kokiu jiems patogiu būdu ir be jokių komisinių iš kontoros. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad tarnyba, per kurią atliekamas įmokėjimas, gali imti papildomus mokesčius. Norint sumažinti išlaidas ir panaudoti komisinius pinigus sporto lažyboms 22Bet, rekomenduojame perskaityti mokėjimo priemonių įkainius.

Mažiausia įmokos suma prasideda nuo 1 JAV dolerio arba jo ekvivalento kita valiuta. Ji priklauso nuo pasirinktos mokėjimo paslaugos. Be to, lažybų bendrovė yra nustačiusi viršutinę įmokos į 22Bet ribą. Su kvotomis galite susipažinti puslapyje „Indėliai“.

22Bet sąskaitos papildymo procesas yra panašus visais būdais: reikia pasirinkti mokėjimo priemonę, nurodyti papildymo sumą, įvesti duomenis, patvirtinti operaciją. Tačiau yra ypatumų, kuriuos verta paminėti:

 • Kai 22Bet mokate banko kortele, duomenis galite susieti su lažybų bendrovės interneto svetainėje esančia informacija. Bus sukurtas skaitmeninis kortelės žetonas, kuris leis jums atlikti momentinę operaciją kitą kartą atliekant įmoką ir nereikės įvesti duomenų.
 • Naudodamiesi 22Bet elektronine pinigine galite siųsti pinigus tiek per piniginės paslaugą, tiek per vartotojo paskyrą. Norint atlikti operaciją, reikia autorizuoti ir patvirtinti pervedimą.
 • Mokėjimo sistemų dėka įmokėti pinigus į 22bet galima taip pat lengvai, kaip ir per el. pinigines.
 • Naudodamiesi internetine bankininkyste, pervedimus į 22Bet galite atlikti beveik akimirksniu. Tačiau visas operacijas tikrina bankai ir jos gali būti blokuojamos šalyse, kuriose azartiniai lošimai yra draudžiami.
 • Įnešti pinigus į 22Bet iš kriptovaliutų piniginės yra saugiausia galimybė pervesti lėšas į lošimų sąskaitą. Lažybų bendrovė dirba su visomis populiariomis kriptovaliutomis.
 • Įmokėti 22Bet per mokėjimo terminalą yra prieinamas būdas, tačiau žaidėjas turėtų žinoti apie didelius paslaugų mokesčius.

Внесение денег на счет 22Бет

Atkreipkite dėmesį, kad ne visi mokėjimo būdai galimi tose šalyse, kuriose veikia lažybų bendrovė. Aktualią informaciją galite patikrinti žaidėjo asmeniniame kabinete.

Įmokos tikrinimas 22Bet svetainėje

Pinigų pervedimas į jūsų sąskaitą automatiškai rodomas jūsų asmeninėje 22Bet kabinete. Taigi viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie savo profilio ir patikrinti savo likutį viršutiniame dešiniajame kampe. Jis turėtų pasikeisti į pervedimo sumą (neįskaitant galimų mokėjimo paslaugų mokesčių).

Pasitaiko atvejų, kai įmokos vėluoja, todėl būtina saugoti mokėjimo kvitus arba operacijų ekrano nuotraukas, kol pinigai pasieks sąskaitą. Jei pinigai ilgai neateina, galite susisiekti su pagalbos tarnyba ir pabandyti išsiaiškinti, kurioje pusėje įvyko nesėkmė ir kur ieškoti pinigų. Tačiau jei pervedime buvo pažeidimų, pavyzdžiui, įmoka buvo atlikta iš kitos kortelės arba pinigai yra įtartinos kilmės, lažybų bendrovė turi teisę grąžinti juos savininkui.

Jei turite kokių nors klausimų ar abejonių, turite kreiptis į „22Bet“ techninės pagalbos tarnybą. Tai galima padaryti elektroniniu paštu arba tiesioginio pokalbio metu.

Aktualios naujienos