Intro

Bendradarbiavimas su tinklaraštininkais: kiek 1xBet moka už reklamą?

Сколько платит 1xBet (1хБет) за рекламу
Tarp lažybų bendrovių, dirbančių su rusakalbiais žaidėjais, 1xbet yra viena populiariausių. Bendrovės sėkmę lemia daugelis veiksnių, įskaitant kompetentingą rinkodaros strategiją. Lažybų bendrovė yra sporto varžybų (pvz., Italijos „Serie A“) ir sporto klubų („Barcelona“, „Liverpool“ ir „Chelsea“) partnerė. Be to, biuras kviečia bendradarbiauti įtakingus asmenis. Todėl daugelis tinklaraštininkų domisi, kiek „1xBet“ moka už reklamą, taip pat ir „YouTube“. Straipsnyje rasite atsakymą į šį klausimą.

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Kaip reklamuoti 1xbet?

Daugelis žaidėjų yra matę 1xbet lažybų bendrovės reklamą reklaminių skydelių pavidalu interneto svetainėse arba „YouTube“ vaizdo įrašuose. Tačiau jie talpinami ne per „Google Ads“, o tiesiogiai, susitarus su tinklaraštininkais. Todėl nenuostabu, kad svetainių, tinklaraščių ir „YouTube“ kanalų savininkai norėtų užmegzti partnerystę su „1xBet“. Tai padaryti nėra taip jau sunku.

1xbet atstovai savarankiškai susisiekia su žinomais ifluenceriais, kad reklamuotų prekės ženklą. Tačiau pradedantieji tinklaraštininkai ir youtuberiai taip pat gali užsidirbti bendradarbiaudami su lažybų bendrove. Norint tai padaryti, verta nueiti į 1xpartners.com ir užsiregistruoti. Asmeniniame kabinete vartotojas matys galimus pasiūlymus dėl reklamos svetainėje arba „YouTube“. Tačiau tinklaraštininkams, turintiems nedidelę auditoriją, jie bus mažiau patrauklūs nei didelėms svetainėms ir kanalams. Pastariesiems biuras pasirengęs pasiūlyti specialias bendradarbiavimo sąlygas. Norėdami sužinoti individualų pasiūlymą, turėtumėte susisiekti su mumis el. paštu arba kalbėtis per „Telegram“ (1xpartnerių svetainės skiltis „Susisiekite su mumis“).

Kiek 1xBet moka už reklamą?

Bukmekeris 1xbet partneriams siūlo keletą bendradarbiavimo galimybių. Tai gali būti fiksuotas mokestis už prekės ženklo reklamą ir mokėjimai už kiekvieną pritrauktą žaidėją.

Fiksuoto mokėjimo atveju lažybų kontora susitaria su tinklaraštininkais dėl atlygio dydžio. Partneriams mokama už atskirus įrašus ir vaizdo įrašus arba už savaitės / mėnesio bendradarbiavimą. Atlyginimas priklauso nuo tinklaraštininko žinomumo ir jo kanalų pajėgumo.

Svetainės arba vaizdo kanalo savininkas gauna pinigus už pritrauktus vartotojus, kai užsiregistruoja partnerių programoje. 1xbet moka filialams už lažybininkų nuostolius. Komisiniai sudaro 15 % pralaimėtų statymų sumos.

Kiekviena bendradarbiavimo forma turi savų ypatumų. Fiksuotas mokėjimas tinka naujokams, o sukūrę savo filialų tinklą galite nuolat gauti pelno iš pritrauktų žaidėjų.

Кто рекламирует 1xBet

Kodėl „1xBet“ reklamuoja savo prekės ženklą „YouTube“?

Remiantis 2020 m. duomenimis, kiekvienas „YouTube“ vartotojas vidutiniškai praleidžia 11 minučių ir 24 sekundes žiūrėdamas vaizdo įrašus. Taigi nenuostabu, kad lažybų bendrovė „1xbet“ aktyviai reklamuoja savo prekės ženklą „YouTube“. Įmonė išleidžia didžiules pinigų sumas, užsakydama reklamas iš žinomų tinklaraštininkų.

Tačiau pati platforma nepageidauja reklamuoti azartinių lošimų pramogų. Bent jau Rusijoje ir kitose NVS šalyse, kur azartiniai lošimai yra draudžiami, 1xbet reklamuojantys vaizdo įrašai gali būti ištrinti, o kanalai užblokuoti. Tai taikoma net ir gerai žinomiems „YouTube“ kanalams. Pavyzdžiui, „Versus“ kanalas buvo laikinai užblokuotas už nelegalių lažybų bendrovių, kurios Rusijoje yra 1xbet, reklamą. Tačiau geri mokesčiai skatina lažybų bendrovės reklamą rodyti vaizdo įrašuose ir skelbiamo turinio antraštėse.

Daugiau klausimų apie „Kiek 1xbet moka už reklamą tinklaraštininkams“

⚽ Kas reklamuoja 1xbet?

1xbet prekės ženklą reklamuoja garsūs futbolininkai, nes bendrovė yra „Barcelona“, „Chelsea“, „Liverpool“, Italijos „Serie A“ ir Afrikos futbolo konfederacijos rėmėja. Todėl „1xBet“ vaizdo įrašuose ir nuotraukose galite pamatyti Antoine’ą Griezmanną, Sergio Busquetsą, Arturo Vidalą, Samuelį Umtiti, Jorbą Albą, Andrea Pirlo ir kt.

🎙️ Kas įgarsina „1xBet“ reklaminius klipus?

Internete galima rasti daugybę klausimų apie 1xbet vaizdo klipų įgarsinimą. Deja, duomenų apie asmenį, kurio balsas skamba reklamose, nėra. Galbūt šis sąmokslas susijęs su neteisėta lažybų bendrovės veikla Rusijoje.

💵 Kaip gauti 1xbet reklamą?

Verta turėti interneto svetainę, tinklaraštį, socialinio tinklo reklamą arba „YouTube“ kanalą. Kuo didesnė jūsų kanalo auditorija, tuo įdomesnį pasiūlymą 1xbet gali pasiūlyti jūsų partneriui. Informaciją apie bendradarbiavimą galite gauti 1xpartners.com svetainėje.

Aktualios naujienos