Intro

22Bet programinė įranga kompiuteriui: atsisiųsti ir naudoti

Программа для ПК 22Бет
Nepaisant to, kad „22bet“ sporto lažybų rinkoje veikia neilgai, paslaugų kokybe ji neatsilieka nuo savo konkurentų. Lažybų bendrovė ne tik siūlo didelį sporto statymų pasirinkimą, įdomias akcijas ir premijas žaidėjams, bet ir parengė patogią lažybų svetainę. Be to, vartotojai gali įsidiegti 22Bet mobiliąją programėlę, kurią galima naudoti „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose. Tačiau žaidėjus domina galimybė 22Bet atlikti statymus iš kompiuterio. Apie tai bus kalbama naujame straipsnyje.

Atsisiųsti 22Bet kompiuteriui

22Bet kūrėjų komanda parengė gana patogią platformą statymams ir žaidimams atlikti. Tačiau vis daugiau naudotojų renkasi mobiliuosius telefonus, apie kuriuos rašėme minėtame straipsnyje (įžangoje). Žaidėjai taip pat ieško alternatyvių būdų, kaip pasiekti portalą, jei „22Bet“ svetainė yra užblokuota. Tokiu atveju galima naudotis specialia kompiuteriui skirta programa. Paprastai tokios konkurentų programos turi savo VPN, kad būtų galima apeiti visus blokavimus ir greitai atlikti statymus.

Visas turimas 22Bet lažybų programas rasite skiltyje „Mobilioji programėlė“. Kaip jau galima suprasti iš pavadinimo, tai yra išmaniesiems telefonams skirtos programos. Deja, atskiros 22bet programėlės asmeniniams kompiuteriams kol kas nėra. Tačiau jei į paieškos sistemą įvesite šią užklausą, tikriausiai rasite svetainių su tariamai oficialios kompiuteriams skirtos programos diegimo failais. Netikėkite šia informacija. Bukmekeris 22Bet nepateikia programos, skirtos lažyboms iš kompiuterių. Ar ji bus prieinama ateityje? Tai taip pat nėra žinoma. Tačiau, žvelgiant į sparčią paslaugos plėtrą, negalima atmesti tokios galimybės.

Программа ПК 22Бет

22Bet programinės įrangos diegimas kompiuteriuose

Ankstesniame skyriuje rašėme, kad šiuo metu lažybų bendrovė nepateikia 22Bet lažybų programinės įrangos, kurią būtų galima įdiegti kompiuteryje. Čia kalbame būtent apie atskirą failą, kurį galima įdiegti naudojant standartines „Windows“ arba „MacOS“ priemones. Tačiau iniciatyvūs naudotojai išmoko, kaip išsisukti iš padėties ir atlikti statymus iš kompiuterio nesilankant svetainėje.

Norėdami įdiegti „22Bet“ programinę įrangą savo kompiuteryje, galite naudoti „Android“ emuliatorių. Žaidėjas kompiuteryje įdiegia programinę įrangą, skirtą naudoti mobiliąsias programas, įsidiegia lažybų bendrovės programinę įrangą ir mėgaujasi statymu. Šio sprendimo trūkumai yra papildomi rūpesčiai ieškant patogaus emuliatoriaus ir programos greitis kompiuteryje. Pagrindinis „22Bet“ programos, skirtos lažyboms kompiuteryje, privalumas yra tas, kad galima apeiti svetainių blokavimą nenaudojant VPN paslaugų.

Kaip alternatyvą galite įsidiegti „iOS“ skirtą „22Bet“ programėlės versiją. Tačiau jums reikia rasti nemokamą ir greitą „iPhone“ programinės įrangos emuliatorių. Tai padaryti sunkiau nei „Android“.

Мобильное приложение 22Бет

Statymų atlikimas per „22Bet“ programinę įrangą

Įsidiegęs „22Bet“ programinę įrangą kompiuteriui, naudotojas gali pradėti atlikti statymus. Visas procesas nesiskirs nuo naudojimosi mobiliąja programėle. Vienintelis skirtumas yra tas, kad reikia paleisti emuliatorių ir „dislokuoti“ programą kompiuteryje. Visos kitos operacijos bus identiškos.

Norėdami atlikti statymą naudodami „22Bet“ programinę įrangą, žaidėjai turi:

  1. „Line“ arba „Live“ skiltyje pasirinkite jus dominantį įvykį. Tai taip pat gali būti e. sporto varžybos, kurias rasite puslapyje „Kibernetinis sportas“.
  2. Susipažinkite su pasirinkimais, spustelėkite atitinkamo įvykio koeficientą (pridėkite statymą prie lapelio).
  3. Puslapyje su kuponu nustatykite statymo dydį ir pasirinkite tipą (jei buvo pridėti keli pasirinkimai).
  4. Atlikite statymą spustelėdami atitinkamą mygtuką.

Tada žaidėjas gali stebėti statymo rezultatą savo asmeninėje paskyroje arba puslapyje „Patikrinti kuponą“.

Aktualios naujienos