Intro

22Bet mobilioji programėlė

Мобильное приложение 22Бет
Šiandien dauguma žaidėjų mieliau renkasi sporto statymus iš mobiliųjų įrenginių. Todėl lažybų bendrovė „22Bet“ parengė mobiliąją svetainės versiją, kurios dizainas pritaikytas ir kuri tinkamai veiks įvairiuose lažybininkų įtaisuose. Be to, kontora, stengdamasi sudaryti kuo patogesnes sąlygas savo klientams, sukūrė atskirą mobiliąją programėlę „22bet“, skirtą įrenginiams su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis. Tai leido lažybų dalyviams visada žinoti apie artėjančias rungtynes ir atlikti statymus visur, kur tik yra interneto ryšys – bare, stadione ar keliaujant. Apie tai, kas yra mobilioji programėlė “ 22Bet“, kaip ją atsisiųsti ir įdiegti, skaitykite šiame naujame straipsnyje

22Bet mobiliosios programėlės atsisiuntimas ir įdiegimas

22Bet mobiliąją programėlę galite gauti iš oficialios svetainės. Deja, ne visose šalyse žaidėjai turi prieigą prie portalo. Todėl programėlę galite atsisiųsti ir įsidiegti iš kitų šaltinių. Tačiau mes primygtinai nerekomenduojame imtis tokių veiksmų. Kad būtumėte saugūs, turėtumėte naudoti oficialią programėlę, atsisiųstą iš 22Bet lažybų svetainės. Priešingu atveju galite užkrėsti savo įtaisus virusais ir suteikti duomenis bei prieigą trečiosioms šalims. Jei negalite prisijungti prie lažybų bendrovės svetainės, galite pasinaudoti būdais, kaip apeiti „22Bet“ blokavimą.

Norėdami atsisiųsti „22Bet“ mobiliąją programėlę, turite nueiti į pagrindinį puslapį. Tada puslapio viršuje esančiame submeniu arba šoninėje juostoje (dešinėje pusėje) raskite skiltį „22Bet mobilioji programėlė“. Perėjęs į skyrių, žaidėjas pamatys informaciją apie programėlės atsisiuntimą „Android“ arba „iOS“ (iPhone) sistemai. Paspaudus atitinkamą mygtuką, atsidarys naujas langas su programos atsisiuntimo ir įdiegimo instrukcijomis. Atkreipkite dėmesį, kad procesas skirtingose operacinėse sistemose yra skirtingas.

Programėlę „Android“ iš „22Bet“ reikės įdiegti rankiniu būdu. Taip yra dėl „Google“ draudimo talpinti lažybų ir kazino programas „Google Play“. Atsisiuntę programinės įrangos failą į savo telefoną, turite rankiniu būdu leisti diegimą iš nežinomų šaltinių „Nustatymų“ skiltyje „Saugumas“, perkeldami šliaužiklį „Leidimai šiam šaltiniui“ į aktyvią padėtį. Tokiu atveju ji yra visiškai saugi mobiliajam įrenginiui. Juolab kad atsisiuntus ir įdiegus „22Bet“ mobiliąją programėlę, nustatymus galima grąžinti į ankstesnę būseną.

Мобильное приложение Android 22Бет

22Bet iOS mobiliąją programėlę galite atsisiųsti ir įsidiegti iš oficialios App Store parduotuvės arba rankiniu būdu iš lažybų bendrovės svetainės. Pirmuoju atveju turite atlikti standartinius programinės įrangos diegimo veiksmus per programėlių parduotuvę su telefone esančiomis programėlėmis. Kalbant apie antrąjį variantą, jums reikia padaryti programinę įrangą įmonės. Norėdami tai padaryti, eikite į „Nustatymai“ – „Bendrieji“ – „Profiliai“ arba „Profiliai ir įrenginio valdymas“. Kūrėjo profilis atsiras skiltyje „Įmonių programa“. Turite duoti leidimą, kad „22Bet“ programos kūrėjas taptų patikima įmone. Tada visos jos programos bus įdiegtos be apribojimų.

„22Bet“ programų, skirtų „Android“ ir „iOS“, funkcijos

22bet mobilioji programėlė turi visas originalios lažybų bendrovės interneto svetainės funkcijas, todėl yra itin populiari tarp lažybininkų. Išvardykime pagrindinius programos, skirtos lažyboms telefonu, privalumus:

 • Įsidiegę ir užsiregistravę naujokai gauna sveikinimo premiją.
 • Programėlė veikia greičiau nei mobiliosios naršyklės svetainės versija, net ir esant silpnam internetui.
 • Atnaujinti į naujesnę versiją galite per meniu „Nustatymai“.
 • Galite stebėti rungtynes tiesioginės transliacijos režimu ir atlikti statymus už tiesioginius įvykius.
 • Tiesioginės transliacijos įvykius ir rungtynes galima peržiūrėti be registracijos.
 • Galima apeiti svetainės blokavimą ir sužinoti tikrąjį portalo veidrodį.
 • Yra galimybė žiūrėti rungtynių vaizdo transliacijas.
 • Programa turi patogią sąsają su visomis reikalingomis funkcijomis. Ja naudotis nėra sudėtinga.
 • Funkcijų ir savybių rinkinys panašus į originalią lažybų bendrovės svetainę.
 • Galite įmokėti ir išsiimti pinigus bet kuriuo patogiu metu.
 • Internetinis pokalbis su visą parą veikiančiu palaikymu.

Lažybų bendrovė nuolat plečia mobiliosios programėlės funkcionalumą. Todėl rekomenduojame ją atnaujinti ir naudotis visomis naujausiomis 22bet sporto lažybų funkcijomis.

Мобильное приложение iOS 22Бет

22Bet programėlės atblokavimas

Atsisiuntę ir įsidiegę 22Bet mobiliąją programėlę, naudotojai visada turės greitą ir nepertraukiamą prieigą prie lažybų. Programinėje įrangoje yra integruotas VPN, kuris leidžia pakeisti IP adresą jungiantis prie lažybų punkto serverio. Be to, visada po ranka turėsite atnaujintą svetainės veidrodį, jei ji būtų užblokuota.

Lengvo naudojimo, visų reikalingų funkcijų prieinamumo ir stabilaus veikimo be blokavimo derinys didina 22Bet mobiliosios programėlės populiarumą tarp lažybininkų.

Aktualios naujienos