Intro

22Bet iOS lažybų programėlė

Приложение 22Bet на iOS
Vis daugiau „Bet 22Bet“ vartotojų atlieka statymus naudodamiesi savo mobiliaisiais telefonais. Nors lažybų bendrovės svetainė yra visiškai pritaikyta išmaniųjų telefonų ekranams, ji greitai veikia įtaisuose, tačiau atlikti statymus per programėlę yra daug patogiau. Todėl kūrėjų komanda parengė „22Bet“ mobiliąją programėlę „Android“ ir „iOS“ sistemoms. Ankstesniame straipsnyje paaiškinome, kaip veikia „Android“ programėlė. Naujajame straipsnyje norėtume pristatyti “ 22Bet“, skirtą „iOS“

22Bet mobiliosios programėlės „iPhone“ telefonams atsisiuntimas ir įdiegimas

IOS operacinės sistemos vartotojai turi pranašumą prieš „Android“ išmaniųjų telefonų savininkus. Jie gali atsisiųsti 22Bet mobiliąją programėlę į savo iPhone telefonus tiesiai iš oficialios App Store parduotuvės. Arba nuorodą į programėlę galima rasti lažybų bendrovės interneto svetainėje. Nuėjus į skyrių „Mobilioji programa“ ir pasirinkus „iOS“ skirtą diegimo failą, žaidėjas bus nukreiptas į „App Store“ puslapį.

Galimybė įdiegti tiesiogiai iš parduotuvės gerokai palengvina programinės įrangos diegimą naujokams. Jei lažybų bendrovės svetainė užblokuota, nereikia ieškoti būdų, kaip apeiti „22Bet“ blokavimą. Programinę įrangą galite greitai atsisiųsti iš oficialaus šaltinio.

22Bet mobiliosios programėlės diegimo procesas „iOS“ sistemoje yra toks:

 1. Ieškokite lažybų bendrovės programėlės per paiešką.
 2. Pradėkite diegimą paspausdami mygtuką „Įdiegti“, prieš tai patvirtinę veiksmą ir suteikę programai leidimus.
 3. Autorizuokitės 22Bet mobiliojoje programėlėje naudodami savo vartotojo vardą ir slaptažodį. Naujokai gali užsiregistruoti „22Bet“ naudodami savo el. pašto adresą arba telefono numerį.

Kai kuriais atvejais vartotojai vis dar gali susidurti su sunkumais įdiegiant 22bet mobiliąją programėlę iPhone. Puslapį gali blokuoti interneto paslaugų teikėjai. Tokiu atveju žaidėjas turi atlikti toliau nurodytus veiksmus:

 1. Eikite į savo įrenginio „App Store“ nustatymus.
 2. Atidarykite skyrių „Apple ID“.
 3. Spustelėkite „View Apple ID“ ir įveskite savo slaptažodį.
 4. Pasirinkite „Country/Region“ ir bakstelėkite „Change Country or Region“.
 5. Sąraše raskite šalį, kurioje sporto lažybos nėra draudžiamos, pavyzdžiui, Kiprą. Išsaugokite padarytus pakeitimus.

Мобильное приложение 22Бет для Айфона

Jei šis žingsnis nepadeda, galite pabandyti susisiekti su palaikymo tarnyba ir paprašyti 22Bet mobiliosios programėlės diegimo failo. Tokiu atveju žaidėjas turės ją įdiegti rankiniu būdu. Tam reikia atlikti papildomus veiksmus telefone:

 1. Eikite į telefono nustatymus, skyrelį „General“ – „Profiles“ arba „Profiles and device management“ (priklausomai nuo sistemos versijos).
 2. Nustatykite programos kūrėjo patikimumą. Norėdami tai padaryti, spustelėkite programuotojo profilio pavadinimą*, esantį antraštėje „Įmonių programa“.

*Sistema pati aptiks diegimo failą ir parodys jo pavadinimą.

 1. Po patvirtinimo galite grįžti prie atsisiųsto failo ir rankiniu būdu įdiegti „22bet“ mobiliąją programėlę „iOS“ sistemoje.

Įdiegę „22Bet“ programėlę, galite atlikti statymus.

22Bet iOS programėlės privalumai

22bet mobilioji programėlė dėl savo privalumų yra gana populiari tarp vartotojų. Naudodamiesi programėle žaidėjai gali laimėti:

 • Veikimo greitis. 22Bet programėlė iOS veikia daug greičiau nei mobilioji svetainės versija.
 • Svetainės blokavimo apėjimas. Vartotojams nereikia galvoti, kokią VPN paslaugą naudoti, kad pakeistų savo IP adresą ir prisijungimo tašką. Programėlėje įdiegta funkcija, leidžianti apeiti svetainių blokavimą.
 • Didelis funkcijų pasirinkimas. Lažintis per „22Bet“ mobiliąją programėlę, skirtą „iOS“, yra paprasta ir patogu. Žaidėjai gali naudotis visomis lažybų punkto svetainėje esančiomis funkcijomis.
 • Lažybos dėl tiesioginių įvykių. Žaidėjai gali atlikti tiesioginius sporto ir kibernetinius sporto statymus. Jie taip pat turi galimybę stebėti rungtynes internetu.
 • 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę teikiama pagalba. 22Bet vartotojai gali kreiptis pagalbos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Verta paminėti, kad kūrėjų komanda nuolat atnaujina „22Bet“ mobiliąją programėlę, skirtą „iPhone“ telefonams. Kiekviena nauja versija žaidėjams suteikia papildomų galimybių, kad lažybų patirtis būtų dar patogesnė. Todėl rekomenduojame naudotis naujausia programėlės versija.

Мобильное приложение 22Бет для iOS

Statymų atlikimas „22Bet“ „iOS“ sistemoje

Ankstesniame skyriuje išskyrėme pagrindinius „22Bet“ mobiliosios programėlės „iOS“ privalumus. Be minėtų privalumų, verta paminėti ir statymų atlikimą. Statymų atlikimo procesas programėlėje yra paprastas ir bus intuityvus net pradedantiesiems. Norėdamas atlikti statymą „iPhone“ programinėje įrangoje, žaidėjas turi:

 1. Eikite į norimą skyrių su sporto įvykiais. Puslapiai „Line“, „Live“ arba „Cybersport“ rodomi kaip piktogramos ekrano viršuje. Skyrių taip pat galite rasti per mėsainio meniu. Jis yra viršutiniame dešiniajame ekrano kampe.
 2. Raskite sporto arba kibersporto varžybas. Raskite įdomias varžybas.
 3. Įtraukite pasirinkimą su atitinkamu koeficientu į lažybų kortelę.
 4. Nurodykite statymo sumą ir pasirinkite tipą (jei pridedami keli įvykiai).
 5. Baigkite atlikti statymą spustelėdami mygtuką „Atlikti statymą“.

Atlikus statymą, jį galima stebėti naudotojo kabinete. Žaidėjas taip pat gali įvesti kupono numerį į formą puslapyje „Patikrinti kuponą“, kad nereikėtų prisijungti prie svetainės. Tai patogu, jei naudojamas veikiantis kompiuteris.

Aktualios naujienos