Intro

22Bet Android programėlė: naudojimas lažyboms

Мобильное приложение 22Бет Android
Šiandien pasaulyje vis labiau vertinamas mobilumas. Todėl išmanieji telefonai su nuolatine prieiga prie interneto lydi suaugusįjį visą parą. Važiuodami į darbą, per pertraukas, net per pietus ar vakarienę daugelis žmonių skiria laiko „naršyti“ internete. Tad kodėl gi nepraleidus laiko maloniai ir naudingai? Atsisiųskite “ 22Bet Android“ programėlę ir mėgaukitės patogia vartotojo sąsaja bei galimybe atlikti statymus kada panorėję ir kur panorėję. Norint atlikti statymus iš savo mobiliojo telefono, jums tereikia interneto ryšio, kuris šiais laikais yra įprastas dalykas.

Atsisiųskite ir įdiekite 22Bet Android programėlę

Oficialią 22Bet Android programėlę galite atsisiųsti tik iš svetainės. Deja, „Google“ uždraudė azartinių lošimų programėles savo „Google Play“ svetainėje. Dėl to labai sunku įdiegti programinę įrangą į savo išmanųjį telefoną. Ypač tada, kai žaidėjai neturi prieigos prie oficialios svetainės (ji šalyje yra užblokuota).

Nepaisant to, kad ne visose šalyse žaidėjai gali gauti prieigą prie svetainės, vis tiek nebandykite rasti ir įdiegti 22Bet mobiliąją programėlę iš kitų šaltinių. Jei tai padarysite, rizikuojate prarasti prieigą prie savo profilio svetainėje. Sukčiai galės pasinaudoti jūsų asmeniniais duomenimis savo naudai. Vienintelis dalykas, kurį galime rekomenduoti, tai naudotis ištekliais, kad apeitumėte „22Bet“ svetainės blokavimą.

Taigi, jūs prisijungėte prie oficialios 22Bet svetainės. Dešinėje ekrano pusėje, iškart po kuponu, yra reklaminis skydelis „22Bet Mobile Apps“. Spustelėkite „Details“ (Išsami informacija) ir atsidarys naujas puslapis, kuriame jūsų bus paklausta, kokiai operacinei sistemai norite atsisiųsti programėlę. Pasirinksite diegimo failą, paspaudę nuorodą „Download Android app“, ir vadovaukitės atsisiuntimo instrukcijomis. Tai gana paprasta:

 1. Iššokančiame lange duokite sutikimą atsisiųsti.
 2. Eikite į telefono nustatymus. Skiltyje „Security“ (saugumas) leiskite įdiegti iš nežinomų šaltinių.
 3. Kai šliaužiklis „Leisti šiam šaltiniui „* bus aktyvus, paspauskite mygtuką „Atgal“.
 4. Paleiskite diegimo failą. Pasirodžiusiame lange spustelėkite „Įdiegti“.
 5. Baigta! Mėgaukitės „22Bet Mobile App for Android“ privalumais.

*Įdiegę programėlę, galite atstatyti telefono nustatymus į pradinę būseną.

Мобильное приложение 22Бет для Android

Dar kartą norime priminti, kad programėlė yra visiškai saugi jūsų telefonui ir jums, jei ją atsisiųsite vadovaudamiesi instrukcijomis iš oficialios svetainės. Lažybų bendrovė neatsako už iš kitų šaltinių atsisiųstos 22Bet Android mobiliosios programėlės naudojimo saugumą.

22Bet Android programėlės privalumai

Įsidiegę 22Bet programėlę savo išmaniajame telefone, būsite maloniai nustebinti. Ji palaiko absoliučiai visas oficialios svetainės funkcijas, o kai kuriais momentais netgi turi savų privalumų. Apžvelkime pagrindinius iš jų:

 • Greitis. Net jei turite silpną interneto signalą, programėlė veikia gana greitai, palyginti su mobiliąja svetainės versija.
 • Programėle lengva naudotis, ji turi intuityvią sąsają ir palaiko visas funkcijas, kurių reikia norint greitai ir lengvai atlikti statymus.
 • Yra daug įvairių funkcijų. Funkcijų rinkinys panašus į naršyklinę svetainės versiją. Galite atlikti klasikinius statymus, stebėti rungtynes tiesiogiai ir iš karto atlikti statymus, žiūrėti rungtynių vaizdo transliacijas, žaisti kazino ir dar daugiau.
 • Galimybė gauti premiją pradedantiesiems. Įsidiegę „22Bet“ programėlę, skirtą „Android“, nauji žaidėjai gauna sveikinimo premiją.
 • Renginių gyvai statistika. Tiesiogines varžybas ir tiesiogines rungtynes galite stebėti neužsiregistravę.
 • Pinigųpervedimasvisą parą. Galimybė atlikti finansines operacijas bet kuriuo paros metu.
 • Pokalbiai internetu. prieiga prie mūsų tiesioginio pokalbio visą parą.

Lažybų bendrovė nuolat atnaujina 22Bet mobiliąją programėlę „Android“, plečia jos funkcijas ir tobulina funkcionalumą. Tad sekite naujienas ir atnaujinkite versiją, kad sporto lažybos 22Bet būtų dar patogesnės.

Скачивание мобильного приложения Андроид 22Бет

Statymų atlikimas 22Bet Android programėlėje

Kaip jau minėjome anksčiau, 22Bet programėle naudotis labai paprasta. Norint atlikti statymą, pirmiausia reikia pasirinkti sporto šaką (klasikinę arba elektroninio sporto). Sąrašas iš karto pateikiamas ekrano viršuje piktogramų pavidalu arba paslėptas hamburgerio meniu viršutiniame kairiajame kampe.

Tada visame telefono ekrane rodoma lentelė su dabartiniais įvykiais. Spustelėkite jus dominantį koeficientą ir pridėkite statymą prie lažybų kortelės. Po to atsidarys puslapis su kuponu. Čia turėsite nurodyti statymo dydį ir tipą (tuo atveju, jei pridedamas daugiau nei vienas pasirinkimas). Paskutinis žingsnis – uždėti kuponą paspaudžiant atitinkamą mygtuką. Jūsų statymas atliktas!

Aktualios naujienos