Intro

„1xStavka“ ir „1xBet“: kaip atlikti UCPIS identifikavimą?

Сайт 1xStavka
Rusijos Federacijoje gyvenantys lažybų tarpininkai negali prisijungti prie lažybų bendrovės „1xBet“ svetainės nenaudodami specialios programinės įrangos arba oficialių veidrodžių. Apie portalo blokavimo priežastis rašėme straipsnyje „Kodėl 1xBet uždraustas Rusijoje?“ Tačiau žaidėjai gali atlikti statymus „1xStavka“ („1xStavka“), kuri yra „1xBet“ dukterinė įmonė: ji turi licenciją teikti paslaugas šalyje. Norint pradėti naudotis kontoros svetaine, reikia praeiti tapatybės nustatymą, įskaitant TSUPIS. Kaip tai padaryti, skaitykite straipsnyje.

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia Jūsų šalyje:

1xStavka ir 1xBet: kaip praeiti atpažinimo procedūrą?

Daugelis naujokų painioja lažybų bendroves 1xStavka ir 1xBet. Tačiau tai dvi skirtingos bendrovės: pirmoji veikia tik Rusijos rinkoje, o antroji – visame pasaulyje (RF kontoros svetainė užblokuota). Parengėme trumpą palyginimą, kuo skiriasi „1xBet“ ir „1xStavka“, kurį rekomenduojame perskaityti. Remdamiesi teiginiu, kad lažybų bendrovės skiriasi, atskirai aprašykime identifikavimo procesą „1xStavka“ ir „1xBet“.

Identifikavimo procesas „1xStavka“ (1xStavka)

Lažybų bendrovės „1xStavka“ (1xStavka) svetainėje tapatybės patvirtinimas atliekamas kuriant paskyrą. Reikia nueiti į registracijos puslapį ir atlikti 3 žingsnius: užsiregistruoti svetainėje, patikrinti telefono numerį ir nustatyti tapatybę. Taigi, užpildžius visus duomenis apie save, susiejus savo telefono numerį su žaidėju, reikia atlikti dokumentų patikrinimą.

Tarptautinės internetinės lažybų bendrovės prašo žaidėjų atsiųsti nuskenuotą paso, užsienio paso, vairuotojo pažymėjimo kopiją arba nusifotografuoti su dokumentu, kad jį patvirtintų. Bendrovės „1xStavka“ atveju naudojama kitokia mechanika. Norint save identifikuoti „1xStavka“, reikia pasinaudoti Valstybine tarnyba, KONTAKT (operacijai atlikti internetu) arba atvykti į lažybų punktą ar „Svyaznoy“ saloną. Tokiu būdu lažybų bendrovė atidžiai tikrina visus žaidėjus, o pasinaudoti biuro paslaugomis nepateikus paso neįmanoma.

Регистрация в 1хСтавка

Tapatybės nustatymas „1xBet

1xBet naudotojams nereikia atvykti į lažybų punktą, kad būtų patikrinta jų tapatybė. O lažybų punkte lažybų punktų beveik neliko. Bendrovė jau seniai perėjo prie lažybų internetu. Todėl tapatybės nustatymas „1xBet“ taip pat atliekamas per interneto svetainę.

1xBet lažybų bendrovė siūlo žaidėjams kelias paskyros sukūrimo galimybes. Todėl prisijungę prie savo asmeninės paskyros, kortelėje turėtumėte užpildyti visus duomenis, kurie nebuvo įvesti registracijos metu. Prisijungę prie vartotojo paskyros, savo profilį galite patikrinti puslapyje „Asmeniniai duomenys“.

Žaidimo profilio patikrinimas atliekamas pinigų išėmimo etape*. Naudotojas turi atsiųsti prašomus dokumentus per formą arba el. paštu. Iki to laiko pinigų išėmimo operacija bus įšaldyta. Praėjęs tapatybės nustatymą 1xbet, žaidėjas gali naudotis visomis lažybų bendrovės funkcijomis.

*Kai kuriais atvejais, įnešus pinigus į sąskaitą, lažybų tarpininkas gali pareikalauti pateikti paso ar kito dokumento kopiją.

Lažybų bendrovės „1xStavka“ ir „1xBet“: kaip perduoti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą TSUPIS?

Rusijos Federacijos teisės aktai reikalauja, kad žaidėjai užsiregistruotų UPIS (santrumpa reiškia „Interaktyviųjų lažybų perdavimo centras“). Tai finansinė organizacija, kuri tarpininkauja tarp lažybų tarpininko ir lažybų organizatoriaus. Šiuo metu Rusijoje veikia 2 tokios organizacijos – Vieningasis UUPIS centras, su kuriuo bendradarbiauja „1xStavka“, ir UUPIS centras, įsikūręs „Kiwi-bank“. Jų užduotis – kontroliuoti žaidėjų laimėjimus ir mokėti mokesčius Federalinei mokesčių tarnybai.

Единый ЦУПИС

1xStavka žaidėją UUPIS galima identifikuoti vienu iš šių būdų:

  • Jums reikia nueiti į lažybų bendrovės 1xStavka lažybų punktą. Su savimi turite turėti pasą ir užpildyti lažybų bendrovių turto valdymo centro sąskaitos atidarymo formą.
  • Kreiptis į „Euroset“ saloną. Darbuotojai turėtų būti informuoti, kad būtina pereiti dokumentų patikrinimą dėl NKV mobiliosios kortelės. Naudotojui bus pateikta užpildyti prašymo forma. Atkreipkite dėmesį, kad „Euroset“ ims 100 rublių mokestį už 1хStavka žaidėjo tapatybės nustatymo procedūros atlikimą UUPIS.
  • Patikrinkite dokumentus lažybų bendrovės interneto svetainėje. Norėdamas tai padaryti, naudotojas turi prisijungti ir pereiti į skyrių „Tvarkyti interaktyviąsias lažybas“. Pasirinkus mokėjimo būdą, pasirodys pranešimas, informuojantis apie būtinybę užsiregistruoti UBCC svetainėje. Perėjus į puslapį, atsidarys programa, kurioje reikia įvesti savo telefono numerį, prisijungti prie „1хStavka“ svetainės ir sugalvoti slaptažodį. Įvedus kodą iš SMS žinutės (jis bus išsiųstas nurodytu numeriu), UUPIS patikrins, ar yra paskyra lažybų bendrovės interneto svetainėje, ir patvirtins profilį.

Atkreipkite dėmesį, kad tik atsidarę sąskaitą UUPIS, žaidėjai gali įnešti lėšas į savo sąskaitą „1xStavka“ interneto svetainėje. Jaunesniems nei 18 metų asmenims bus atsisakyta užregistruoti lošimo sąskaitą.

Jei žaidėjas užsiregistravo svetainėje 1xbet, apeidamas blokavimą, jam nereikia atsidaryti sąskaitos UPIS. Todėl daugelis žaidėjų renkasi tarptautinį portalą, o ne vietos lažybų bendrovę, kad nereikėtų mokėti papildomų mokesčių nuo laimėjimų.

Aktualios naujienos