Intro

„1xBet“ statymų tipai ir jų funkcijos

Виды ставок 1хБет
Azartinių lošimų rinka klesti visame pasaulyje. Prie sparčios plėtros prisideda lažybų bendrovių konkurencija ir naujos technologijos, leidžiančios atlikti statymus nuotoliniu būdu. Todėl nenuostabu, kad „1xBet“, kovodama dėl lyderystės rinkoje, stengiasi įvairinti savo pasiūlą. Tai pasakytina ir apie naujų 1xBet lažybų rūšių atsiradimą. Kokios statymų rūšys yra prieinamos kontoros naudotojams ir kuo jos skiriasi? Atsakykime į šiuos klausimus straipsnyje.

Logo 1xbet
100 % premija iki 100 EUR

1xBet registracija1xBet registracija

Geriausias alternatyvus lažybų tarpininkas, jei 1xbet neveikia jūsų šalyje:

Galimi statymų tipai 1xBet

Pradedantieji lažybų dalyviai paprastai žino apie vienkartinius statymus (ordinarus) ir 1xBet express statymus (sudėtiniai statymai). Tačiau lažybų bendrovė žaidėjams siūlo daug daugiau statymų tipų. Be klasikinių statymų (vienkartinių ir kombinuotųjų statymų), vartotojai svetainėje gali atlikti šių statymų variantus: atlikti grandines, sistemas, pasitikėjimo statymus ir t. t.

Lažybų bendrovė nuolat stengiasi plėsti savo pasiūlą. Pavyzdžiui, 2019 m. naudotojams tapo prieinami antraktai, lakai ir patentai. Todėl rekomenduojame susipažinti su dabartinėmis 1xBet taisyklėse aprašytomis statymų rūšimis. Norėdami tai padaryti, turite nueiti į „Taisyklių“ puslapį, esantį skyriuje „Informacija“ (meniu yra puslapio apačioje). 4 punkte kalbama apie lažybų rūšis lažybų tarpininko interneto svetainėje. Rašant šį straipsnį jų buvo 11.

Statymų tipų charakteristika „1xBet“ svetainėje

Kaip minėta pirmiau, be vienkartinių ir greitųjų statymų, 1xbet lažybų punkte lažybininkai gali pasinaudoti dar 9 statymų rūšimis. Šiuo metu lažybų tarpininkas siūlo lažybų dalyviams šias statymų rūšis:

 • Vienkartiniai statymai (vienkartiniai statymai) – tai statymai, kuriuose yra vienas vieno sporto įvykio rezultatas. Jei vartotojas laimi, jis gauna laimėjimą, kuris lygus statymo sumai, padaugintai iš koeficiento.
 • Express statymai (express statymai ) – tai statymai už 2 ar daugiau nepriklausomų* rungtynių baigčių. Laimėjimo suma priklauso nuo pasirinkimų skaičiaus (gali būti taikomi papildomi koeficientai) ir statymo laimėjimo apskaičiavimo specifikos (kombinacijoje negali būti pralaimėjusių rezultatų). Parlay laimėjimas apskaičiuojamas padauginus statymą iš baigčių koeficientų.
 • Sistema – tai tam tikro dydžio išraiškų ir iš anksto pasirinkto įvykių skaičiaus derinys. Taigi, į sistemą galima įtraukti ekspreso statymus, kuriuose yra tik įvykiai prieš rungtynes. Didžiausias sistemos variantų skaičius yra 184756, o įvykių skaičius – 20. Laimėjimai apskaičiuojami pagal taisyklėse aprašytą schemą.
 • Grandinė yra nepriklausomų* įvykių ordinarų rinkinys. Naudotojas pats nustato statymų eiliškumą kombinacijoje ir pirmojo statymo sumą (tai pradinė grandinės suma). Įvykiui įvykus, nustatoma kito statymo kombinacijoje suma. Jei apskaičiavus rezultatą grandinės suma lygi nuliui, statymas laikomas pralaimėtu.
 • Pasitikėjimo statymas – statymas, kurį vartotojas atlieka už lažybų tarpininko kaip avansą suteiktas lėšas. Avansinio statymo sumą apskaičiuoja „1xBet“, remdamasi lažybų tarpininko neišmokėtų statymų suma. Patikimi statymai prieinami nuolatiniams naudotojams, kurie nepažeidė lažybų tarpininko taisyklių. Naujokai turėtų susikurti pasitikėjimą svetaine, kad galėtų pasinaudoti šio tipo statymų galimybe.
 • Promocode lažybos – statymas, už kurį lažybų tarpininkas nieko nemoka. Lažybų tarpininkas žaidėjui suteikia specialų kodą, kuris leidžia sudaryti vieną arba greitąjį statymą. Tačiau laimėjimas bus įskaitytas ne į pagrindinę, o į premijos sąskaitą ir turi būti statomas. Lažybų sąlygos priklauso nuo akcijos.
 • Amulti statymas – tai statymas, kurį sudaro vienkartinis ir (arba) skubus statymas. Naudotojas gali pasinaudoti lobynu (rezultatas, kuris turės įtakos viso statymo laimėjimui). Tokiu atveju viso kombinuoto statymo sėkmė priklauso nuo pasirinktos sąlygos. Jei lobis nepasirenkamas, kombinacija apskaičiuojama kaip sistema. Laimėjimo suma priklauso nuo lobyno naudojimo.
 • Sąlyginis statymas – statymas, sudarytas iš vieno ir kelių statymų už nepriklausomus* įvykius. Pasirinkimų tvarka sąlyginiame statyme priklauso nuo naudotojo. Laimėjimas taip pat apskaičiuojamas lažybų dalyvio pasirinkta tvarka.
 • Priešpriešinis statymas – tai daugiau nei 2 baigčių kombinacija. Kaip galima suprasti iš pavadinimo, statymas bus atliktas, jei visos rungtynės bus pralaimėtos. Laimėjimo tikimybė Anti-Match skaičiuojama per priešingą tikimybę nei Parlay. Taisyklių puslapyje yra kelios išsamių skaičiavimų parinktys.
 • Lucky – statymas, apimantis nuo 2 iki 8 pavienių arba greitųjų statymų. Juos galima elastingai sujungti ir gauti solidų laimėjimą. Laimėjimo dydis priklauso nuo statymų tipų, pasirinkimų skaičiaus expressuose ir koeficientų.
 • Parlay – tai 3-8 pasirinkimų su skirtingu rezultatų skaičiumi kombinacija. Laimėjimų apskaičiavimo schemą rasite 1xBet taisyklių puslapyje.

*Vieno statymo rezultatas neturi įtakos kitam statymui.

Доверительная ставка 1хБет

„1xBet“ lažybų tipų ypatybės

Perskaičius trumpus „1xBet“ lažybų tipų aprašymus, gali pasirodyti, kad jie yra panašūs. Iš tiesų, skirtumus tarp vieno ir greitųjų statymų nesunku pastebėti. Tačiau kuo skiriasi sistema ir parlay? Norėdami išryškinti kiekvieno statymo tipo ypatybes, parengėme lentelę:

Statymo tipas 1xBet Savybė
Vienas Vienas įvykis, tikslus atsiskaitymas
Express statymas Statymą sudaro daugiau nei 2 pasirinkimai. Pralaimėjus vieną įvykį, pralaimima ir „Parlay“.
Sistema Parlay pasirinkimų derinys. Laimėjimai skaičiuojami atskirai kiekvienam statymui ir po to sudedami. Kai kurie mūsų Parlay pasirinkimai gali būti pralaimėti.
Grandinėlė Kelių įvykių derinys. Jei pralaimimas pirmasis pasirinkimas arba pralaimima visa grandinės suma, statymas pralaimimas.
Confidenza Lažybų avanso gavimas iš lažybų tarpininko.
Akcijos kodas lažybose Nemokamas statymas. Laimėjimą reikia atgauti.
Kombinuotas statymas Statymai už 3 įvykius. Laimėjimai apskaičiuojami taip pat, kaip ir sistemoje.
Sąlyginis statymas Kitas kombinacijos statymas negali būti didesnis už ankstesnės kombinacijos statymą.
Antiexpress Įvykiai, esantys lape, turi būti pralaimėti.
Laimė Jei bent vienas pasirinkimas yra sėkmingas, statymas laimi.
Patentas Turi būti sužaisti bent 2 derinio įvykiai.

Statymų įvairovė „1xBet“ svetainėje leidžia lažybų dalyviams sudaryti geriausią statymų kombinaciją, kad gautų didžiausią laimėjimą. Vis dėlto pradedantieji turėtų nepamiršti, kad norint sėkmingai atlikti statymus, svarbu suprasti kiekvieno statymų tipo sąlygas. Išsamią informaciją galite rasti lažybų bendrovės portale, skiltyje „Taisyklės“.

Aktualios naujienos